Poznaj SZYJ.PL

O firmie słów kilka

SZYJ.PL to część większej rodziny, jaką jest Maszynosfera. To salon stacjonarny, a także rozbudowany sklep internetowy. To miejsce, w którym znajdziesz szeroki wybór maszyn do szycia, owerloków, hafciarek oraz wszelkich akcesoriów krawieckich. W ofercie naszego sklepu są również maszyny przemysłowe oraz sprzęt do prasowania.

Współpracujemy z ponad 30 producentami z branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyposażyć każdą pracownię w odpowiednio dobrane maszyny, akcesoria krawieckie, a także krzesła szwalnicze oraz profesjonalne oświetlenie.

Zarówno w salonie stacjonarnym, jak i sklepie internetowym znajdziesz sprzęty renomowanych marek:

  • maszyny domowe: Janome, Brother, Juki, Elna, Merrylock, Singer, Husqvarna, Pfaff, Redstar
  • maszyny przemysłowe: Janome, Brother, Jack, Zoje, Texi, Siruba, Juki, Typical, Happy
  • sprzęt do prasowania: Comel, Rotondi, Battistella, Texi, Mac5, Hoover
  • akcesoria: Fiskars, Mundial, Titanium, X'sor, SewMate, RedArrow, Spirit, Schmetz, Organ
SZYJ.PL
MASZYNOSFERA

Rzut oka na salon

Miły szmer pracujących maszyn do szycia, owerloków i hafciarek to u nas norma. A to dlatego, że każdy z ponad 100 modeli znajdujących się na półkach możesz wziąć w swoje ręce i przetestować. Chcesz sprawdzić maszyny przemysłowe? Nie ma problemu! Popularne modele stębnówek, owerloków i renderek mają swój własny kącik i są gotowe do testów.
Zapraszamy zatem do Poznania. Zaparkuj wygodnie przed naszą firmą i wejdź do jednego z najlepiej wyposażonych sklepów z maszynami w Polsce. Poczuj przyjazną, domową atmosferę panującą w środku oraz aromat parzonej dla Ciebie kawy i testuj maszyny do woli.

SZYJ.PL Sklep z maszynami do szycia i owerlokami
SZYJ.PL Sklep z maszynami przemysłowymi
SZYJ.PL Sklep z hafciarkami komputerowymi

Poznaj nasz zespół

Poznaj naszą wesołą gromadkę. Trzeba przyznać, że tworzymy dość specyficzną mieszankę:).
Mamy wśród nas zarówno fanów pomidorowej z makaronem, zimowych kąpieli jak i Gwiezdnych Wojen... Są wielbiciele dobrych aut, motocykli i zapalone grono cyklistów. Niektórzy amatorsko kopią piłkę, a inni zawodowo machają rakietą do badmintona...

Jest jednak jedna rzecz, która nas łączy. Branża maszyn do szycia nie ma dla nas tajemnic, a naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy każdego dnia, pomagając w wyborze sprzętów oraz odpowiadając na liczne zapytania. Jesteśmy rzetelni, działamy szybko i dbamy o najmniejsze detale, a Twoje zadowolenie z zakupów i poziomu obsługi jest dla nas największym wyróżnieniem.

SZYJ.PL Paweł Czajka
PAWEŁ CZAJKA
SZYJ.PL Bartek Kamiński
BARTOSZ KAMIŃSKI
SZYJ.PL Michał Nowak
MICHAŁ NOWAK
SZYJ.PL Maciek Żwawiak
MACIEJ ŻWAWIAK
SZYJ.PL Paweł Maksym
PAWEŁ MAKSYM