Poznaj SZYJ.PL

O firmie słów kilka

SZYJ.PL to część większej rodziny, jaką jest Maszynosfera. Specjalistyczny sklep internetowy w którym znajdziesz szeroki wybór maszyn do szycia, owerloków, hafciarek oraz wszelkich akcesoriów krawieckich. W ofercie naszego sklepu są również maszyny przemysłowe oraz sprzęt do prasowania.

Współpracujemy z ponad 30 producentami z branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyposażyć każdą pracownię w odpowiednio dobrane maszyny, akcesoria krawieckie, a także krzesła szwalnicze oraz profesjonalne oświetlenie.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz sprzęty renomowanych marek:

  • maszyny domowe: Janome, Brother, Elna, Pfaff, Singer, Husqvarna, Pfaff, Redstar
  • maszyny przemysłowe: Brother, Zoje, Texi, Happy
  • sprzęt do prasowania: Comel, Rotondi, Battistella, Texi, Mac5,
  • akcesoria: Fiskars, Mundial, Titanium, X'sor, SewMate, Kretzer, Spirit, Schmetz, Organ
SZYJ.PL
MASZYNOSFERA

Poznaj nasz zespół

Poznaj naszą wesołą gromadkę. Trzeba przyznać, że tworzymy dość specyficzną mieszankę:).
Mamy wśród nas zarówno fanów pomidorowej z makaronem, zimowych kąpieli jak i Gwiezdnych Wojen... Są wielbiciele dobrych aut, motocykli i zapalone grono cyklistów. Niektórzy amatorsko kopią piłkę, a inni zawodowo machają rakietą do badmintona...

Jest jednak jedna rzecz, która nas łączy. Branża maszyn do szycia nie ma dla nas tajemnic, a naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy każdego dnia, pomagając w wyborze sprzętów oraz odpowiadając na liczne zapytania. Jesteśmy rzetelni, działamy szybko i dbamy o najmniejsze detale, a Twoje zadowolenie z zakupów i poziomu obsługi jest dla nas największym wyróżnieniem.

SZYJ.PL Paweł Czajka
PAWEŁ CZAJKA
SZYJ.PL Bartek Kamiński
BARTOSZ KAMIŃSKI
SZYJ.PL Michał Nowak
MICHAŁ NOWAK
SZYJ.PL Maciek Żwawiak
MACIEJ ŻWAWIAK