Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1999
  • 5939
Producent
Dostępność
Zastosuj filtry

Brak produktów w tej sekcji

Wśród maszyn tego typu coverlocki Juki i Juki covery są jednymi z najlepszych na rynku. Wyróżniają się solidnością konstrukcji i wieloma praktycznymi funkcjami. Są sprzętem godnym uwagi dla początkujących krawców, ale zadowolą też osoby mające doświadczenie w szyciu. Nowoczesne covery Juki gwarantują szybką pracę i łatwe przygotowanie maszyny do rozpoczęcia szycia. Różnorodność wykonywanych ściegów daje możliwość dostosowania parametrów szycia do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu Juki to coverlocki i covery niezwykle użyteczne w rozmaitych sytuacjach. Ich trwałość i doskonała jakość kładzionych ściegów to cechy, które sprzyjają nawet ich profesjonalnemu wykorzystaniu. Covery i coverlocki Juki w naszym sklepie to sprawdzone modele, które cieszą się doskonałą opinią wśród użytkowników.

Dla kogo dobre są Juki covery i coverlocki?

Zarówno covery, jak i coverlocki Juki to oferta atrakcyjna dla każdego miłośnika szycia. Świetnie sprawdzają się jako domowe maszyny do szycia, gdyż pełnią wszystkie najważniejsze funkcje, jakich można od nich oczekiwać w użytku amatorskim. Cenione covery Juki pozwalają wykończyć krawędzie tkanin, tworząc estetyczne podwinięcie. Sam ścieg jest natomiast mocny lecz zachowuje jednocześnie wysoką elastyczność. Dzięki temu uszyta odzież nie tylko wygląda atrakcyjnie, ale jest też trwała. Za sprawą szybkości pracy, precyzji i bogatego wyposażenia cover Juki może okazać się dobrym wyborem do pracy w niedużej pracowni lub punkcie usługowym. Marka Juki konstruuje coverlocki i covery o mocnych podzespołach, które można bez problemu intensywnie eksploatować, więc nawet codzienne użytkowanie nie sprawi im trudności.

Jaki cover Juki jest najlepszy do domu?

Do prac domowych warto wybrać Juki cover posiadający dokładnie te funkcje, z których zamierzasz korzystać. Najważniejszy jest Twój komfort pracy dlatego zadbaj o dobre rozmieszczenie pokręteł odpowiadających za ustawienia szycia, które powinny być zawsze  łatwo dostępne na zewnątrz maszyny, a nie ukryte pod pokrywami. Zwracaj więc uwagę na określone funkcje, a także na intuicyjny panel sterowania i ogólną łatwość obsługi coverów i coverlocków. Znaczenie będzie również mieć zakres możliwych ustawień. Wybierz coverlock Juki z regulowanymi funkcjami, np. regulacją długości ściegu czy docisku stopki. Ta druga cecha jest szczególnie istotna przy szyciu materiałów o różnej grubości. Znaczenie może także mieć ciche działanie. W maszynach domowych nieco mniej istotna jest natomiast szybkość i wydajność, lecz dla sprawności szycia warto wybrać Juki coverlock zadowalający pod każdym względem.

Covery i coverlocki Juki - cena odpowiednia do wyposażenia

Ceny za coverlocki Juki należą do standardowych, nie różniących się od kosztu modeli innych producentów. Jak w każdym przypadku, są zależne od tego, w jakie funkcje wyposażony jest konkretny coverlock Juki. Podstawowe maszyny tego typu to wydatek kilku tysięcy złotych. Identycznie wygląda sytuacja, jeżeli chodzi o covery. Główny Juki cover w naszym asortymencie kosztuje ok. 4000 zł. W zamian otrzymujesz szybkość szycia i niezawodność działania. Poza szeregiem opcji wpływających na jakość wykonywanych ściegów, na uwagę zasługuje również zestaw dodatkowych akcesoriów, które stanowią standardowe wyposażenie maszyny. Jest to m.in. komplet igieł, uniwersalna stopka, uchwyty zabezpieczające szpulkę.

Coverlocki Juki - sklep SZYJ.PL i jego oferta

Coverlocki i covery Juki w sklepie SZYJ.PL to modele reprezentujące najlepsze cechy maszyn krawieckich. Oferujemy modele cenione przez użytkowników na całym świecie, więc możesz mieć pewność, że sięgasz po sprzęt z najwyższej półki. Wybierając Juki coverlock lub cover, możesz mieć pewność, że odpowiemy na wszystkie trapiące Cię pytania, a w razie potrzeby pomożemy w wyborze maszyny najlepiej dopasowanej do Twoich oczekiwań, planów i do poziomu Twoich umiejętności krawieckich. Jak wszystkie oferowane przez nas maszyny, tak również covery i coverlocki Juki w sklepie SZYJ.PL są objęte długą gwarancją i opcją serwisowania na terenie całej Polski.