Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 4250
  • 5549
Producent
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Ilość nitek używanych w ściegu
Regulacja docisku stopki
Mereżka (ścieg rolujący)
Nawlekacz (1)
Zastosuj filtry
BROTHER AIR FLOW 3000
Cena: 4250.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME AT2000D
4849.00  Cena: 4359.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
PFAFF ADMIRE AIR 5000
Cena: 5549.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
HUSQVARNA AMBER AIR S400
Cena: 5549.00 

Owerloki domowe z automatycznym systemem nawlekania

Overlock domowy z automatycznym systemem nawlekania to jeden z topowych produktów bardzo popularny wśród osób szukających idealnego urządzenia dla siebie. Taki sprzęt przydaje się szczególnie miłośnikom szycia, którzy często realizują różnorodne projekty, także w celach zarobkowych. Overlock z automatycznym systemem nawlekania sprawdzi się świetnie również w przypadku nowicjuszy, którzy dopiero szlifują swoje umiejętności.

Owerlok domowy z automatycznym systemem nawlekania przyspiesza i ułatwia pracę

Owerlok z automatycznym systemem nawlekania pozwala w zaledwie kilka chwil nawlec chwytacze. Nowoczesny system pneumatycznego nawlekania sam przeprowadzi nici przez newralgiczne punkty. Musisz jedynie wsunąć wybraną nić w specjalny otwór i nacisnąć dźwignię. Teraz strumień powietrza poprowadzi ją do nawlekacza.

 

Owerloki do szycia z automatycznym systemem nawlekania skracają do minimum czas przygotowania urządzenia do pracy. Dzięki temu nie musisz denerwować się czasochłonną procedurą, która nawet osobom z wieloletnim doświadczeniem w szyciu sprawia nierzadko wiele problemów. Wybierając owerloki z automatycznym systemem nawlekania, nie będziesz musiał już manewrować pincetą między igielnicą a stopką.

Praktyczne i tanie owerloki domowe z automatycznym systemem nawlekania

W naszym sklepie znajdziesz różnorodne modele urządzeń, spośród których będziesz mógł wybrać idealny dla siebie owerlok domowy z automatycznym systemem nawlekania. Cena takich sprzętów nie jest najniższa, jednak w SZYJ.PL możesz liczyć na bardzo korzystne oferty. Proponowane owerloki domowe z automatycznym systemem nawlekania wyposażone są w 2 igły, które umożliwiają tworzenie 2-, 3- lub 4-niciowych ściegów. Modele te pracują sprawnie i płynnie, oferując maksymalną prędkość 1300 wkłuć na minutę.

 

Te maszyny domowe oferują kilka lub kilkanaście ściegów overlockowych i rolujących (mereżek). Co ważne, overlocki umożliwiają szybkie przełączanie pomiędzy rodzajami szwów bez konieczności zmiany płytki ściegowej i stopki. Istotne funkcje tych sprzętów to także: regulacja docisku stopki, barwny system nawlekania nici, regulacja transportu różnicowego, możliwość włączania i wyłączania noża obcinającego oraz energooszczędne oświetlenie pola pracy.

Owerlok z automatycznym systemem nawlekania – atrakcyjna cena i wysoka jakość

Dzięki obecności wielu praktycznych funkcji oferowane tanie owerloki z automatycznym systemem nawlekania umożliwiają wykańczanie różnorodnych tkanin. Wyposażając się w takie urządzenia, będziesz mógł solidnie zabezpieczyć ubrania czy tekstylia domowe przed pruciem i strzępieniem się ich krawędzi. Overlocki są niezastąpione szczególnie w obrzucaniu rękawów, nogawek czy kołnierzy, dzięki którym te elementy odzieży wyglądają schludnie i elegancko.

 

Overlocki przeznaczone są również do zszywania ze sobą elastycznych i delikatnych materiałów. W efekcie dzięki tym urządzeniom bez problemu poradzisz sobie z szyciem jedwabiu, dresówki, lycry czy innych dzianin, które zwykle marszczą się i podwijają pod stopką. Zapraszamy do zapoznania się z wysokiej jakości produktami dostępnymi w naszym sklepie. Oferujemy overlocki producentów, takich jak Janome, Pfaff, Brother czy Husqvarna, którzy są zaufanymi i cenionymi graczami na rynku krawieckim. Całość uzupełnia gwarancja w wygodnym systemie door-to-door, która w zależności od wybranego modelu obowiązuje od 3 do 6 lat.