Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 2022
  • 4359
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Ilość nitek używanych w ściegu
Wolne ramię
Regulacja docisku stopki
Mereżka (ścieg rolujący)
Nawlekacz
Zastosuj filtry
Owerlok JANOME 990D
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME 990D
2249.00  Cena: 2022.00 
11%
Do schowka  Porównaj 
JANOME 744D
2799.00  Cena: 2490.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME AT2000D
4849.00  Cena: 4359.00 

Owerloki Janome

Overlocki Janome to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które szukają solidnego urządzenia do obrabiania krawędzi materiału czy zszywania jego kawałków. Produkowane przez markę Janome owerloki są nie tylko wytrzymałe, ale też cieszą oko swoją estetyką. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla osób parających się szyciem zawodowo, jak i amatorsko. Jeśli interesują Cię owerloki Janome, sklep SZYJ.PL ma je w swojej ofercie. Zapoznaj się z ich ciekawym wyborem i znajdź model idealny dla siebie.

Owerloki Janome – urządzenia, dzięki którym szycie staje się jeszcze przyjemniejsze

Maszyny takie, jak owerloki Janome są przydatne nie tylko w pracowniach krawieckich, ale też przydomowych szwalniach. Jak sama ich nazwa wskazuje, są przeznaczone przede wszystkim do szycia z wykorzystaniem ściegu owerlokowego. Tym, co odróżnia je od większości maszyn do szycia wyposażonych w tę funkcję, jest jednak możliwość szycia większą liczbą nici, niż 2 – zależnie od wybranego modelu, nici tych może być nawet 5, natomiast igieł 1, 2 lub 3.

Overlocki Janome to zatem urządzenia o wspaniałych parametrach, dzięki którym obszyjesz nawet najbardziej wymagające pod względem swoich właściwości tkaniny. Umożliwiają pracę z prędkością nawet do 1300 ściegów na minutę, co czyni je sprzętami bardzo szybkimi i wydajnymi.

Janome – owerloki o solidnej konstrukcji i świetnych funkcjach

Owerloki Janome, które ma w swojej ofercie sklep SZYJ.PL, to urządzenia o wysokiej wytrzymałości, wyposażone w wiele przydatnych elementów. Produkowane przez Janome overlocki, w zależności od modelu, mogą być wyposażone przykładowo w komfortowy w użyciu nawlekacz dolnego chwytacza czy nóż obcinający, który zależnie od potrzeb można dowolnie włączać i wyłączać. Wielkie ułatwienie przy szyciu stanowi także możliwość regulacji szerokości cięcia szytego materiału, czy płynna regulacja długości ściegu, którą oferują owerloki Janome

Overlocki Janome umożliwiają także manualne lub automatyczne naprężanie nici, zależnie od wybranego modelu, czy regulację szerokości cięcia szytego materiału. Barwny system nawlekania nici, który w nich wykorzystano, sprawia, że ich zmiana zajmuje znacznie mniej czasu. Na obudowach znajdują się także przydatne nożyki do ich obcinania.

Owerloki Janome, które oferuje sklep internetowy SZYJ.PL umożliwiają także regulację docisku stopki, która w przypadku jednego z proponowanych modeli wykorzystuje nowoczesny design, sprawiający, że szycie trudnych materiałów staje się znacznie prostsze. Co ciekawe, w naszym asortymencie znajduje się nawet owerlok o 8-punktowym mechanizmie transportu, który idealnie wpisze się w gusta najbardziej wymagających osób.

Kiedy warto postawić na overlocki Janome?

Produkowane przez Janome overlocki to urządzenia godne uwagi każdego miłośnika szycia – czy to osoby, która zajmuje się tym hobbystycznie, czy to osoby, która traktuje szycie jako swój zawód. Overlocki Janome, które oferuje sklep SZYJ.PL to urządzenia wytrzymałe, umożliwiające komfortową pracę nawet w słabo oświetlonych warunkach dzięki zamontowanych w nim żarówkom czy diodom LED, a także mocne i szybkie.

Sklep internetowy SZYJ.PL to miejsce, które warto odwiedzić, jeśli szuka się różnorodnych urządzeń czy akcesoriów do szycia, a owerloki marki Janome to tylko jeden z licznych przykładów sprzętów wysokiej klasy, które znajdują się w jego asortymencie.

Ile kosztują owerloki Janome?

Owerloki Janome to średnia i wyższa półka cenowa. Tylko pojedyncze modele kosztują mniej niż 2000 zł. Przeciętny koszt mocnej, funkcjonalnej maszyny tej marki waha się w granicach 2300-3500 zł. Najdroższe są profesjonalne owerloki Janome. Cena takiego modelu może przekroczyć 4000 zł. Wszystkie owerloki Janome zawierają metalowe podzespoły, które gwarantują trwałość i solidność maszyny. Na cenę poszczególnych produktów wpływają dodatkowe funkcje, w jakie wyposażony jest dany model.

Czy owerloki Janome są dobre?

Owerloki Janome to jedne z najlepszych tego typu maszyn na rynku. Mają mocne silniki i są przystosowane nawet do 1300 wkłuć na minutę, co przekłada się na wysoką wydajność pracy. We wszystkich modelach japońskiej firmy użyto wysokiej jakości, metalowych podzespołów, które decydują o trwałości urządzeń. Dostępne owerloki Janome różnią się szczegółowym wyposażeniem, lecz każda maszyna zadowala solidnością wykonania i komfortem użytkowania.

Które owerloki Janome są najpopularniejsze?

Najpopularniejszym owerlokiem Janome jest model 744D. Przez pewien czas był on nawet uważany za najpopularniejszy owerlok na świecie. Przede wszystkim jest mocny i szybki. Daje możliwość wykonywania ściegów 2-, 3- i 4-nitkowych przy pomocy 1 lub 2 igieł. Jest wyposażony w 7 ściegów, płynną regulację ich długości, a także regulację docisku stopki i regulację transportu różnicowego. Ma także wolne ramię, nawlekacz dolnego chwytacza i funkcję zwiększania jego naprężenia. Model nie jest najtańszą propozycją producenta, ale też nie najdroższą.