Filtrowanie
Filtrowanie
Cena

 – 

  • 789
  • 4999
Dostępność
Producent (1)
Gwarancja
Rodzaj maszyny
Regulacja docisku stopki
Rodzaj chwytacza
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający

Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Wypełnij krótki formularz

WYPEŁNIJ

Maszyna do szycia ELNA 220 EX + GRATISY 28%
Do schowka  Porównaj 
ELNA 220 EX
1099.01  Cena: 789.00 
Maszyna do szycia ELNA 450 eXperience + GRATISY 27%
Do schowka  Porównaj 
ELNA 450 EX
1299.00  Cena: 950.00 
Maszyna do szycia ELNA 240 EX + GRATISY 24%
Do schowka  Porównaj 
ELNA 240 EX
1299.00  Cena: 990.00 
Maszyna do szycia ELNA 320 EX + GRATISY 25%
Do schowka  Porównaj 
ELNA 320 EX
1399.00  Cena: 1048.00 
Maszyna do szycia Elna 560 eXperience + GRATISY 26%
Do schowka  Porównaj 
ELNA 560 EX
2899.00  Cena: 2148.99 
Maszyna do szycia Elna 570 eXperience + GRATISY 26%
Do schowka  Porównaj 
ELNA 570 EX
3099.00  Cena: 2299.00 
Maszyna do szycia Elna 550 eXperience + GRATISY 28%
Do schowka  Porównaj 
ELNA 550 EX
2499.00  Cena: 1789.00 
.ELNA 580+ EX
Cena: 3999.00 
Maszyna do szycia ELNA 340 EX + GRATISY 22%
Do schowka  Porównaj 
ELNA 340 EX
1599.00  Cena: 1248.00 
.ELNA 680+ EX
Cena: 4999.00 

Elna - maszyny do szycia do domu

Maszyny marki Elna łączą w sobie szwajcarski design z japońskim wnętrzem, wykorzystując silniki produkowane przez Janome. Co ciekawe, kultowa Elna Lotus zyskała tak pozytywne opinie, że do tej pory sprzedano ponad milion egzemplarzy. Co więcej, ten model reprezentujący domowe maszyny do szycia Elna, jako jedyne tego typu urządzenie znalazł się w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku. Co jeszcze skrywają w sobie maszyny Elna?

Maszyny do szycia Elna - producent i designer zarazem

Już w 1934 roku powstał prototyp urządzenia, którym była pierwsza maszyna do szycia Elna. Rok później projekt został opatentowany, a maszyna Elna razem ze wbudowaną walizką na zawsze odmieniła domowe szycie. Niemal każdy sklep z artykułami gospodarstwa domowego miał ją w ofercie. Walizka maszyny do szycia Elna służyła do transportowania i przechowywania urządzenia, a po rozłożeniu jej boków mogła służyć jako stolik, który powiększał pole pracy.

Już pierwsze modele maszyny do szycia Elna opinie zbierały wyłącznie pozytywne. Użytkownikom spodobał się zwłaszcza ich zielony kolor, który został wybrany nieprzypadkowo. Miał przy długim szyciu działać kojąco i być łagodny dla oczu. Dziś w większości modeli maszyny Elna charakteryzują się bielą, która jest łamana kontrastowo z czernią oraz czerwienią, co stanowi przyjemny dla oczu widok. Z kolei ich cena nie nadwyręży Twojego budżetu. Zobacz wyprodukowane przez firmę Elna maszyny do szycia, jakie ma w ofercie online nasz sklep internetowy SZYJ.PL.

Elna - maszyny do szycia eXplore będą idealne dla początkujących

Maszyny do sycia Elna z serii eXplore, które w ofercie online ma nasz sklep internetowy, stanowią uniwersalny sprzęt dla szyjących osób. Sprawdzą się zarówno u osób doświadczonych, jak i stawiających pierwsze kroki w szyciu maszynowym. Cena nie należy do wysokich, zwłaszcza uwzględniając możliwości, jakie oferują te modele firmy Elna. Maszyna do szycia z tej serii posiada kilkanaście podstawowych programów ściegowych, w tym owerlokowe, ozdobne, kryte oraz służące do obszywania dziurek. To solidne urządzenie o metalowej, stabilnej konstrukcji umożliwia wielogodzinne użytkowanie, a zarazem jest na tyle proste w obsłudze, że może posłużyć także do nieskomplikowanych, domowych poprawek. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by za jej pomocą szyć od podstaw projekty własnego autorstwa.

Domowe maszyny do szycia Elna eXperience oraz eXcellence – dla doświadczonych

Bardziej doświadczonym osobom nasz sklep proponuje maszyna Elna z serii eXcellence oraz eXperience. To już o wiele potężniejsze maszyny komputerowe, wyposażone w od kilkudziesięciu do kilkuset różnych programów ściegowych. Część modeli ma zaprogramowany także alfabet zawierający polskie znaki. Dzięki wykorzystaniu potencjału, jaki drzemie w tej maszynie, możliwe jest fachowe wyszywanie napisów na dowolnych materiałach. Prędkość szycia w wybranych modelach sięga do 820 wkłuć na minutę, pole pracy oświetlają wbudowane lampki LED, a dotykowy panel sterujący z wyświetlaczem LCD ułatwia wygodny dobór odpowiedniego ściegu oraz jego parametrów.

Zwieńczenie oferty tego producenta stanowi model Elna 680+ eXcellence - najwyższej klasy maszyna komputerowa, pracująca o wiele szybciej, niż typowe domowe maszyny do szycia. Zajmuje więcej miejsca niż poprzednie modele, ale oferuje większy komfort szycia podczas pikowania czy patchworków, zwłaszcza w przypadku dużych projektów, takich jak narzuty, firany, pościele czy płaszcze. Mimo to maszynę tę obsługuje się tak samo łatwo, jak inne urządzenia firmy Elna.