Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 25999
  • 88669
Producent
Polecane
Gwarancja
Maksymalne pole haftu
Tamborek do czapek
Menu w j. polskim
Ilość igieł
Wolne ramię
Zastosuj filtry
.JANOME MB-4Se
Cena: 25999.00 
.JANOME MB-4Se + ARTISTIC DIGITIZER
29998.00  Cena: 27999.00 
.JANOME MB-7E
Cena: 27999.00 
.JANOME MB-7E + ARTISTIC DIGITIZER
31998.00  Cena: 29999.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.BROTHER PR-680W
Cena: 43990.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.HAPPY HCH-701P-30
Cena: 39599.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.TEXI IRIS 10
Cena: 29900.00 
.BROTHER PR1055X
Cena: 52900.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.HAPPY HCS2-1201-30
Cena: 53770.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.HAPPY HCD3-1501-40
Cena: 73699.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.HAPPY HCD3E-X1501-40W
Cena: 88669.00 

Precyzyjne, wydajne hafciarki wieloigłowe

Komputerowe hafciarki wieloigłowe to doskonałe rozwiązanie dla firm, które potrzebują bardzo wydajnych i szybkich hafciarek do pracy. Możliwość automatycznej zmiany haftowanego koloru pozwala hafciarce wieloigłowej wykonywać wielokolorowe hafty bez konieczności ponownego nawlekania. W hafciarkach wieloigłowych zastosowano szereg nowoczesnych i wygodnych rozwiązań, dzięki którym możliwe jest haftowanie czapek, ciężkiej odzieży roboczej czy haftowanie w trudno dostępnych miejscach na gotowych rzeczach. Który model wybrać, żeby spełnił oczekiwania? Czy wystarczy 4-igłowa hafciarka Janome MB-4S, czy warto zakupić Janome MB-7, Brothera, czy np. 12-igłową hafciarkę Happy? Jeśli przed wyborem chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz pomocy w wyborze, chętnie pomożemy.

Oferujemy nowoczesne i zaawansowane komputerowe hafciarki wieloigłowe

W naszym sklepie dostępny jest szeroki wybór nowoczesnych hafciarek wieloigłowych. Oferujemy wysokiej jakości urządzenia pochodzące od najlepszych producentów, takich jak Brother, Happy, Janome czy Texi. Proponujemy hafciarki o różnym stopniu zaawansowania - przekrój cen waha się od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jesteśmy przekonani, że każdy z klientów znajdzie tutaj model, który idealnie trafi w jego potrzeby i spełni wszystkie oczekiwania.

Nasze hafciarki wieloigłowe są wyposażone w różne funkcjonalności. Do najważniejszych kryteriów wyboru należy liczba igieł - w oferowanych przez nas modelach jest ich od 4 do nawet 15. Warto zwrócić uwagę również na wielkość maksymalnego pola haftu. Ponadto niektóre modele posiadają funkcję wolnego ramienia. Przydatne może być też menu w języku polskim. Co więcej, komputerowe hafciarki wieloigłowe pozwalają w bardzo prosty sposób na wgrywanie do urządzenia własnych projektów, które chcemy przenieść na materiał przy użyciu gniazda USB a nawet w niektórych modelach bezprzewodowo poprzez Wi-Fi. W ofercie mamy zarówno modele przeznaczone dla początkujących, jak i takie, które w pełni zadowolą zaawansowanych użytkowników.

Nasze hafciarki wieloigłowe zostały wyposażone w przekrój nowoczesnych funkcjonalności

W naszym sklepie zebraliśmy najlepsze modele hafciarek wieloigłowych. Wszystkie dostępne tu urządzenia odznaczają się wysoką jakością, solidnością i bezpieczeństwem, ponadto są intuicyjne w obsłudze i wygodne w użytkowaniu. Proponujemy konkurencyjne ceny. Takie nowoczesne urządzenie to praktyczne rozwiązanie do Twojej firmy na wiele lat.

Hafciarki wieloigłowe pozwalają na używanie nici w wielu kolorach zamiennie bez konieczności ponownego ich nawlekania. Dzięki temu możliwe jest tworzenie złożonych i efektownych projektów, przy zachowaniu maksymalnej wydajności. Hafciarki można wykorzystać do zastosowań przemysłowych lub domowych. Za ich pomocą ozdobisz odzież, obrusy, pościel czy też gadżety reklamowe.

W ofercie znajdziesz nie tylko hafciarki wieloigłowe, ale też szeroki wybór innych modeli

Oprócz hafciarek wieloigłowych oferujemy również modele jednoigłowe i maszyno-hafciarki. Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi urządzeniami dostępnymi w innych działach - maszynami do szycia, owerlokami, coverlokami, coverami, ploterami i prasami. Z pewnością każdy wielbiciel krawiectwa znajdzie wśród nich propozycje odpowiednie dla siebie. W naszym sklepie znajdziesz też wyposażenie pracowni, wykroje najpopularniejszych ubrań i akcesoria, takie jak nici, igły czy stopki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i do zakupów!