7%
POLECAMY

Hafciarka Janome MB-4Se + program Artistic Digitizer

.JANOME MB-4Se + ARTISTIC DIGITIZER
Cena: 27999.00  Cena regularna: 29998.00 
27999.00 zł
Oszczędzasz: 1999.00 zł (7%)
Dostępność: 3-5 dni
 
maszyna z programem profesjonalnym Artistic
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
1  x 25999.00 zł
1  x 3999.00 zł 2000.00 zł

Hafciarka Janome MB-4S + program hafciarski Artistic Digitizer

Hafciarki marki Janome to produkty najwyższej jakości. Dzięki nim jest możliwe stworzenie nawet bardzo skomplikowanych wzorów. Prezentowana hafciarka charakteryzuje się wyjątkowym komfortem pracy połączonym z wydajnością właściwą maszynom przemysłowym. Jest to hafciarka jednogłowicowa, czteroigłowa, wyposażona w obsługiwany dotykowo wyświetlacz. Zaprogramowane 50 wzorów haftów oraz 10 czcionek pozwala na realizację rozmaitych projektów. Dzięki niej z łatwością ozdobisz wybrane projekty, czy spersonalizujesz odzież roboczą lub gadżety firmowe. Wbudowany port USB pozwoli z kolei na dostarczenie do maszyny własnych plików z zaprogramowanymi haftami.

Efektywna i komfortowa hafciarka nie tylko dla profesjonalistów

Hafciarka Janome MB-S4 wyposażona jest w wolne ramię pozwalające na wyszywanie wzorów na gotowych wyrobach. Maszyna wyposażona jest w szpulkę dolną, na której mieści się 40% więcej nici niż w przypadku poprzedniej wersji maszyny. Dłuższa praca na jednej szpulce przekłada się na większą wygodę i efektywność. Dołączony program hafciarski Artistic Digitizer umożliwi samodzielne przygotowanie wzorów do wyhaftowania. Wyjątkowo duży wybór narzędzi do rysowania pozwala na tworzenie projektów o dowolnym poziomie skomplikowania. Prezentowana hafciarka pozwoli na spełnienie oczekiwań nawet bardzo wymagających klientów.

Gwarancja, instrukcja

  • Maszyna posiada 1 rok gwarancji z możliwością wydłużenia o dodatkowe okresy 12 miesięczne, wykonując przegląd maszyny w autoryzowanym serwisie przed upłynięciem czasu trwania gwarancji. Serwis i gwarancja na terenie całej Polski. Zobacz szczegółowe warunki gwarancji.
  • Zapoznaj się z instrukcją obsługi tego modelu.
Producent:
JANOME
Rodzaj maszyny:
  • Hafciarka
Tamborek do czapek:
  • Płaski - opcjonalnie