Filtrowanie

Filtrowanie

Producent
Polecane
System
Grubość
Kolba
Rodzaj
Rozstaw
Zastosuj filtry
POLECAMY
Do schowka  Porównaj 
ORGAN COMBI-BOX
Cena: 15.99 
ORGAN EMBROIDERY MIX
Cena: 8.90 
ORGAN JEANS MIX
Cena: 8.90 
ORGAN LEATHER MIX
Cena: 9.90 
RÓŻNE ROZMIARY
ORGAN JERSEY 70
Cena: 7.90 
ORGAN MICROTEX MIX
Cena: 8.90 
RÓŻNE ROZMIARY
ORGAN UNI 70
Cena: 7.90 
ORGAN TWIN 80/4,0
Cena: 8.90 
ORGAN TWIN 90/4,0
Cena: 8.90 
ORGAN TWIN STRETCH 75/4,0
Cena: 12.90 
15%
Do schowka  Porównaj 
ZESTAW IGIEŁ JANOME 2
33.97  Cena: 28.99 
POLECAMY 20%
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
ZESTAW IGIEŁ JANOME 3
49.95  Cena: 39.99 
17%
Do schowka  Porównaj 
ZESTAW IGIEŁ JANOME 4
34.97  Cena: 28.99 
POLECAMY 17%
Do schowka  Porównaj 
ZESTAW IGIEŁ SCHMETZ
47.95  Cena: 39.99 
15%
Do schowka  Porównaj 
ZESTAW IGIEŁ SCHMETZ 4
33.97  Cena: 28.99 
8%
Do schowka  Porównaj 
ZESTAW IGIEŁ SCHMETZ 6
35.97  Cena: 32.99 
7%
Do schowka  Porównaj 
ZESTAW IGIEŁ DO OWERLOKÓW 1
29.98  Cena: 27.99 
9%
Do schowka  Porównaj 
ZESTAW IGIEŁ DO OWERLOKÓW 2
32.97  Cena: 29.99 

Igły do maszyn domowych

Bez względu na to, czy szyjesz na własne potrzeby, czy zarobkowo, niezbędny jest Ci dobry sprzęt i akcesoria, które nigdy nie zawiodą. Igły do maszyn domowych to podstawowe wyposażenie każdej krawcowej. Istotne jest, by były to wyroby wysokiej jakości od sprawdzonych, cenionych na rynku producentów. Decydując się na zakupy w sklepie Szyj.pl, stawiasz na bogaty, sprawdzony asortyment. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją igieł uniwersalnych, do dzianin, do haftowania, stretchu, tkanin, pikowania i patchworków. Z nami rozwiniesz skrzydła!

Niezawodne igły do maszyn domowych

Szycie to pasja, która z czasem często przeradza się w sposób na życie. Jeśli zależy Ci na budowaniu profesjonalnego wizerunku, koniecznie postaw na igły do domowych maszyn do szycia od Szyj.pl. W naszym asortymencie znajdziesz wyroby takich marek jak Janome, Organ i Schmetz. Gwarantują one niezawodność i dobrze wykonaną pracę. Jakie mogą być igły? Możliwości jest wiele. Oferujemy igły pojedyncze do materiałów o różnych grubościach, podwójne, które często wykorzystywane są w ściegach ozdobnych, a także potrójne. Niezwykle popularne są igły tytanowe z półpłaską kolbą przeznaczone do domowych maszyn do szycia, hafciarek, a także maszyno-hafciarek. Z powodzeniem można nimi szyć nićmi zwykłymi oraz metalicznymi. Na specjalną uwagę zasługują także igły z dużym lub podwójnym okiem, ze skrzydełkami oraz sprężynką.

Prezentowane w naszym sklepie zestawy igieł do szycia mają różnorodne zastosowania i dają pełne spektrum możliwości tworzenia niecodziennych projektów. Oferujemy igły z kolbą okrągłą o grubości 70, 80, 90 i 100 oraz z kolbą półpłaską 60, 65, 70, 75, 80, 90, 100, 110 i 120, a także najpopularniejsze zestawienia igieł sprzedawane w kompletach. Zebrany przez nas asortyment przeznaczony jest do haftowania, pikowania, szycia z tkanin, dzianin i jeansu. Z nami możesz tworzyć kolorowe fartuszki dla dzieci, książeczki interaktywne, maskotki czy patchworkowe poduszki na krzesła. Dzięki Szyj.pl nie tylko masz możliwość zamówić wszystkie niezbędne akcesoria w jednym miejscu, ale również rozwinąć swoje umiejętności.

Igły do domowych maszyn do szycia od Janome, Organ i Schmetz

W sklepie internetowym Szyj.pl dbamy o to, aby nasi klienci mogli korzystać z najlepszych wyrobów dostępnych na rynku. Prezentowane igły do domowych maszyn pochodzą od liderów w branży. Janome to powszechnie znany japoński producent, którego oferta cieszy się niezwykłym uznaniem krawców. Marka Organ może pochwalić się ponad 100-letnią tradycją, która niewątpliwie jest gwarancją najwyższej jakości jej produktów. W naszym sklepie nie mogło także zabraknąć igieł marki Schmetz, czyli niemieckiego lidera obsługującego wszystkie sektory przemysłowe z powodzeniem podążającego za wymaganiami rynku. Bez względu na to, czy szyjesz hobbystycznie, czy zarobkowo, Twój sukces tkwi w dobrze dobranym sprzęcie i akcesoriach.

W naszej kolekcji igieł do domowych maszyn znajdziesz doskonałe pod każdym względem zestawy igieł do szycia przeznaczonych do tkanin, dzianin, skór, stretchu, jeansu z dodatkową igłą podwójną. Zestawy składające się z igieł o tej samej grubości dedykowane do systemów 130N są niezawodne przy ściegach dekoracyjnych oraz pracy z nićmi metalicznymi. Dla miłośników patchworków przygotowaliśmy igły z półpłaską kolbą, które bez trudu przebiją się przez grube, pikowane warstwy, zapewniając jednocześnie ochronę materiału. Jeśli Twoją pasją jest haftowanie, to w naszej kolekcji odkryjesz wiele rodzajów igieł zaprojektowanych z myślą o popularnych maszyno-hafciarkach i hafciarkach w systemie 130/705H.

Szyj.pl, czyli sklep, w którym znajdziesz profesjonalny sprzęt do domowego szycia

Nie ulega wątpliwości, że igły są podstawowym wyposażeniem każdej pracowni. Nasz asortyment jednak na nich się nie kończy. Oferujemy wysokiej jakości maszyny do szycia takich marek jak Janome, Brother, Husqvarna, Redstar, Łucznik, Singer, Toyota, Elna, Juki, Pfaff czy Minerva. W naszym bogatym asortymencie znajdziesz maszyny, które będą towarzyszyć Ci podczas prac hobbystycznych, a także modele, które świetnie sprawdzą się przy intensywnej eksploatacji, np. w przypadku podjęcia zlecenia chałupniczego. Ciekawym wariantem są maszyny do szycia dla dzieci. Dzięki nim swoją pasją możesz zarazić dziecko już nawet w wieku 8-10 lat.

Oprócz niezawodnych maszyn do szycia możemy zaproponować Ci również różnego rodzaju plotery tnące i prasy termotransferowe. Nowoczesne, zaawansowane technologicznie modele pozwalają na wycięcie dowolnego kształtu na folii, filcu, tkaninie czy na papierze. Sprawdź, jak proponowane przez nas plotery skanują, rysują i wycinają dowolne kształty. Dzięki temu, że są wyposażone w ogromną bazę wzorów i mają możliwość odczytu plików SVG i FCM, dają Ci praktycznie nieograniczone możliwości. Dzięki nim nawet stworzenie bardzo wymagającego projektu nie będzie stanowiło dla Ciebie problemu. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą sklepu.