Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 2754
  • 5939
Producent
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Wolne ramię
Regulacja docisku stopki
Przeplot (1)
Zastosuj filtry
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME CP3000P
5699.00  Cena: 5129.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER CV3550
3059.99  Cena: 2754.00 
10%
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
JANOME 1200D
6599.00  Cena: 5939.00 

Znając już najważniejsze zasady szycia na maszynie, z biegiem czasu i nabytym doświadczeniem zechcesz sięgnąć po urządzenia, które dadzą nowe możliwości. Bardziej profesjonalne wykończenie Twoich projektów zapewniać mogą covery / coverlocki z górnym przeplotem. Ich zaletą jest tworzenie atrakcyjnie wyglądających ściegów drabinkowych podwójnych - charakterystyczna drabinka jest widoczna nie tylko na lewej stronie materiału, ale i na wierzchu uwydatniając szwy. Podobnie jak klasyczna drabinka, ścieg jest bardzo trwały i elastyczny, może być stosowany zarówno do łączenia materiałów, jak i czysto dekoracyjnie. W SZYJ.PL znajdziesz covery / coverlocki z dodatkowym górnym przeplotem. Dostarczane przez producentów światowej klasy, w tym wiodące marki Brother i Janome, spełnią oczekiwania miłośników szycia na każdym poziomie zaawansowania. Oferowane modele są wyposażone w szereg funkcji usprawniających pracę. Wszystkie są nieskomplikowane w obsłudze i zapewniają wysoki komfort szycia.

Coverlock górnym przeplotem - charakterystyka

Nie każdy cover lub coverlok jest przystosowany do szycia z górnym przeplotem, dlatego informacja na ten temat obowiązkowo znajduje się w opisie produktu. Co dokładnie daje maszyna z górnym przeplotem? Jest to sposób na szycie ściegiem obustronnie drabinkowym. Bez względu na to, ile igieł zostanie wykorzystanych do szycia, ścieg drabinkowy z górnym przeplotem zawsze prezentuje się zachwycająco. Poza tym cover lub coverlock z górnym przeplotem tworzy mocne, elastyczne szwy, co gwarantuje wysoką trwałość Twoich projektów. To właśnie jakość i estetyczny wygląd szwów wykonywanych maszyną z dolnym i górnym przeplotem sprawia, że są kojarzone z profesjonalnym krawiectwem.

Coverlock - gdzie się sprawdzi?

Przeplot to element charakterystyczny dla ściegu drabinkowego. W swojej podstawowej wersji ma on formę jedynie dolnego przeplotu - charakterystyczna drabinka jest wtedy widoczna na lewej stronie uszytej rzeczy. Do czego wykorzystuje się coverlocki z dolnym przeplotem? Maszyna tego rodzaju jest szczególnie cenna do wykańczania brzegów odzieży np. dołów bluzek czy wykończenia rękawków. Natomiast górny przeplot jest jedynie funkcją dodatkową, dającą dodatkowy efekt dekoracyjny. Covery i coverloki z dolnym przeplotem dają szew wyglądający profesjonalnie, niczym wyroby tekstylne prosto ze sklepu. Zarówno wygląd, jak i wytrzymałość takich ściegów sprawiają, że coverlock z dolnym przeplotem to sprzęt niezawodny do podwinięcia rękawów, nogawek, dekoltów, czyli wszędzie tam, gdzie jest on najbardziej widoczny. Ścieg drabinkowy sprawdza się przy wielu tkaninach, także tych trudnych do szycia. Opanowanie go do perfekcji to jeden z ważniejszych kroków w kierunku doskonalenia umiejętności krawieckich.

Coverlock z górnym przeplotem - kiedy stosować?

Funkcjonalne coverlocki z górnym przeplotem to maszyny o szerokim zastosowaniu. Są niezwykle ważnym wyposażeniem zakładów krawieckich, w których wykorzystuje się je jako niezawodny sposób na uzyskanie mocnego i zarazem ładnie prezentującego się ściegu. Coverlocki z górnym przeplotem zachwycą projektantów i każdego, kto chciałby bardziej profesjonalnie zająć się krawiectwem. Są tym cenniejsze, że wykańczanie odzieży jest jednym z najpopularniejszych zadań zlecanych krawcom. Coverlock z górnym przeplotem pozwoli wykonać to zadanie w sposób doskonały! Podwójny ścieg drabinkowy jest bardzo mocny, a jednocześnie elastyczny. Perfekcyjnie wykańcza skraj materiału i może stać się jego swoistą ozdobą.

Coverlocki z podwójnym przeplotem w SZYJ.PL

Sklep SZYJ.PL oferuje covery oraz coverlocki z podwójnym przeplotem. W takiej maszynie wystarczy zmienić ustawienia, żeby ścieg nabrał nowych właściwości. Sprawdzi się on jako trwałe wykończenie krawędzi materiału, ale też jako szew dekoracyjny w dowolnym miejscu materiału. Z tego powodu oferowane przez nas coverlocki z górnym przeplotem są doskonałe do szycia stricte ozdobnego. Poszczególne modele różnią się szczegółowymi parametrami, ale możesz mieć pewność, że w naszym asortymencie znajdziesz maszynę, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Każdy coverlock z podwójnym przeplotem jest wyposażony w komplet praktycznych akcesoriów i objęty gwarancją.