Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1494
  • 4250
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Ilość nitek używanych w ściegu
Wolne ramię
Regulacja docisku stopki
Mereżka (ścieg rolujący)
Nawlekacz
Zastosuj filtry
11%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER 2104D
1760.00  Cena: 1569.00 
10%
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
BROTHER 1034DX
1660.00  Cena: 1494.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER 4234D
2710.00  Cena: 2439.00 
BROTHER AIR FLOW 3000
Cena: 4250.00 

Owerloki Brother

Owerloki to urządzenia o wielu funkcjonalnościach, które mogą posłużyć zarówno do obrzucania, jak i zszywania materiałów. Mimo że wiele maszyn do szycia używanych w warunkach domowych może być wyposażonych w ścieg owerlokowy, to prawdopodobnie nigdy nie zastąpią w pełni sprzętów, jakimi są owerloki. To dlatego sklep internetowy SZYJ.PL oferuje również takie urządzenia, jak owerloki Brother, których wysoka jakość i funkcjonalność jest niepodważalna. Odwiedź sklep SZYJ.PL i zapoznaj się z ich modelami.

Brother – owerloki o intuicyjnej obsłudze

Owerloki Brother to urządzenia specjalistyczne, których głównym przeznaczeniem jest obrabianie krawędzi materiałów oraz ich łączenie. Każdy, kto para się szyciem, hobbystycznie czy profesjonalnie doskonale wie, jak uciążliwa może być obróbka tkanin elastycznych – próbując wykańczać je przy użyciu maszyny do szycia z funkcją ściegu owerlokowego często napotykamy się na przeszkody w postaci ich blokowania, rozciągania czy marszczenia się. Urządzenia takie, jak overlocki Brother zostały specjalnie zaprojektowane w celu ułatwienia obrabiania tkanin, a także wykonywania zaawansowanych zdobień. Wyposażono je w górny oraz dolny chwytacz oraz dwie igły, dzięki którym możliwe jest tworzenie mocnego i elastycznego ściegu owerlokowego.

Owerloki Brother to sprzęty pracujące bardzo szybko, osiągające prędkość do 1300 wkłuć na minutę. Mają wbudowane wolne ramię, dzięki któremu wykańczanie rękawów koszuli, mankietów czy kołnierzyków staje się zdecydowanie łatwiejsze. Overlocki Brother wyposażono także w lampki LED, dzięki którym praca nawet w słabo oświetlonych pomieszczeniach nie stanowi większego problemu.

Brother – overlocki funkcjonalne, na które warto postawić

Dlaczego warto wybrać prezentowane sprzęty marki Brother? Owerloki te są nie tylko wytrzymałe, ale też wyposażone w różnorodne funkcje, które ułatwiają pracę. Wymienić wśród nich można możliwość szycia 1 lub 2 igłami, a także 3 lub 4 nićmi. W proponowanych przez nasz sklep owerlokach tego producenta znajdziesz możliwość regulacji długości oraz szerokości ściegu.

Niezwykle przydatnym elementem tych urządzeń jest także nóż obcinający, który można włączać i wyłączać według własnych preferencji. Niektóre modele mogą dodatkowo wyposażone w automatyczny nawlekacz igieł czy dolnego chwytacza, te dodatki są bardzo pożądanymi elementami w tego rodzaju urządzeniach. Mówi się, że niewiele marek oferuje taką jakość za taką cenę, jak właśnie Brother – overclocki tego producenta warto wybierać. 

Owerloki Brother do użytku profesjonalnego i nie tylko

Jeśli interesują Cię owerloki Brother, sklep SZYJ.PL jest doskonałym miejscem, by się w nie zaopatrzyć. Overlocki tej marki są propozycją bardzo korzystną pod względem ceny. To zakup, który przyda się zarówno do zastosowań domowych, jak i profesjonalnych. Profesjonaliści powinni doskonale wiedzieć, jak używać tych urządzeń. Osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z szyciem, mogą skorzystać z opisów w instrukcji obsługi, która jest jednym z produktów dostarczonych w zestawie wraz z owerlokiem. Solidna konstrukcja owerloków Brother sprawia, że są to urządzenia nadające się nie tylko do szycia w domowym zaciszu, ale też w szwalniach czy salonach krawieckich.

Jeśli szukasz urządzeń bądź akcesoriów do szycia, które pomogą Ci doskonalić swoje zdolności bądź szyć w sposób znacznie bardziej komfortowy, odwiedź sklep internetowy SZYJ.PL.

Ile kosztują owerloki Brother?

Owerloki Brother są dostępne we wszystkich kategoriach cenowych. Do użytku domowego, hobbystycznego w pełni wystarczające są podstawowe modele, których ceny mieszczą się w granicach 1600-1900 zł. Szukając mocniejszego sprzętu wyposażonego w więcej udogodnień, można wybrać model z przedziału cenowego 2000-3000 zł. Przeznaczone dla najbardziej wymagających krawców, profesjonalne owerloki Brother kosztują ponad 4000 zł.

Czy owerloki Brother są trwałe?

Owerloki Brother to maszyny trwałe, solidne i niezwykle wydajne. Metalowe podzespoły i precyzja wykonania minimalizują ryzyko awarii czy usterek. Szybkość i moc ich pracy pozwalają na efektywną pracę tak hobbystów, jak i profesjonalistów. Poza tym owerloki Brother to jedyne na rynku modele, w których dźwignię podnoszenia stopki umieszczono po prawej stronie, tuż obok pokręteł do ustawiania parametrów szycia. Takie rozwiązanie poprawia komfort pracy

Które owerloki Brother są najpopularniejsze?

Ze względu na swoją solidność i niezawodność, do najpopularniejszych owerloków marki Brother należą modele 1034DX i 2104D. Obie maszyny pozwalają szyć zarówno ściegiem 3-, jak i 4-nitkowym. W dodatku mają identyczną maksymalną prędkość szycia, która wynosi 1300 wkłuć na minutę. Należą też do tej samej kategorii cenowej, więc przy wyborze konkretnego modelu należy kierować się detalami. Wśród profesjonalnych owerloków Brother pożądany jest model 4234D. Jest nie tylko trwały, szybki i precyzyjny, ale też wyposażony w wolne ramię, nawlekacz do igieł, jak i opcję szycia delikatnymi ściegami 2-nitkowymi.