Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 647
  • 1649
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne pozycjonowanie igły
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
Maszyna do szycia JUNO JANOME E1015
POLECAMY 19%
Do schowka  Porównaj 
JUNO E1015
799.00  Cena: 647.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JUNO E1015 RED
799.00  Cena: 719.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JUNO E1015 PINK
799.00  Cena: 719.00 
20%
Do schowka  Porównaj 
JUNO E1030
1499.00  Cena: 1197.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JUNO E1015 GREEN
799.00  Cena: 719.00 
13%
Do schowka  Porównaj 
JUNO J15
849.00  Cena: 738.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JUNO J15R
1049.00  Cena: 949.00 
16%
Do schowka  Porównaj 
JUNO E1019
1099.01  Cena: 924.99 
18%
Do schowka  Porównaj 
JUNO J30
1999.00  Cena: 1649.00 

Domowe maszyny do szycia Juno

Poszukiwania sprzętu, od którego rozpocznie się nasza przygoda z szyciem, nie należą do najprostszych. Każdy sklep stacjonarny czy też internetowy oferuje różnorodne modele, a początkującej osobie nic nie mówi ani producent, a możliwość oszacowania, czy cena sprzętu odpowiada jego jakości, jest ograniczona. W takiej sytuacji na pewno zwrócą na siebie uwagę maszyny do szycia Juno, w których kolorowy, kwiecisty wygląd i niski koszt idą ze sobą w parze.

Maszyny do szycia Juno – producent dba o początkujących

Skrywające się pod marką Juno maszyny do szycia zaczęły być sprzedawane w Polsce w roku 2013. Co ciekawe, jest to jedna z marek dużego producenta tego rodzaju urządzeń - firmy Janome. Zadebiutowała ona wcześniej w Japonii i Rosji. Uwagę zwraca przede wszystkim najpopularniejsza w naszym kraju maszyna do szycia Juno – specjalnie na polski rynek zaprojektowano model JUNO BY JANOME E1015. To przystrojone kwiecistym wzorem urządzenie zwraca uwagę także zamieszczonym na obudowie napisem “joy of sewing” - i prawda jest taka, że faktycznie dostarcza radość z szycia.

Ta maszyna do szycia przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szyciem. Oznaczone symbolem E1015 maszyny do szycia Juno by Janome są obsługiwane w bardzo intuicyjny sposób, a nawleczenie górnej nitki jest dziecinnie proste i sprowadza się do podążania za wskazówkami, które zostały w tym celu umieszczone na obudowie maszyny. Mechaniczne maszyny Juno, takie jak E1015 pozwalają ponadto na prosty wybór ściegu za pomocą dużego pokrętła, które umieszczone zostało w centralnym punkcie na obudowie maszyny.

Odwiedzając stacjonarny sklep lub robiąc zakupy online, można zdecydować się na proste, a zarazem estetyczne urządzenie, którego cena nie stanowi bariery. Szukając online informacji na temat tej maszyny Juno, opinie znajdziesz na tyle pozytywne, że bez cienia wątpliwości można uznać ją za ulubioną maszynę do szycia Polaków. Co ważne, opinie te mają bezpośrednie odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Domowe maszyny do szycia Juno – komfort i intuicyjna obsługa

Oferowane przez nasz sklep internetowy SZYJ.PL maszyny do szycia Juno cechuje charakterystyczny dla tego producenta komfort szycia, idący w parze zarówno z jakością, jak i niezawodnością poszczególnych podzespołów. Maszyna Juno E1015 bez problemu tworzy ściegi (do wyboru jest aż 15 podstawowych rodzajów), a naprężacz nitki we właściwy sposób współpracuje z użytkownikiem. Stanowi on znaczne ułatwieniem procesu szycia maszynowego, ponieważ regulacja naprężenia górnej nici redukuje przypadki zrywania się nitki lub jej pętelkowania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom początkujących użytkowników maszyny Juno, wyposażona została ona w dwa duże pokrętła. Jedno z nich, jak już zostało wspomniane, służy do wyboru rodzaju ściegu, drugie natomiast umożliwia ustawienie jego długości. Nic zatem dziwnego, że nasz sklep internetowy ma w swojej ofercie ten kultowy model.

Maszyny Juno – nie tylko na dobry początek

Choć solidna konstrukcja tej produkowanej przez Juno maszyny do szyciaoznaczonej symbolem E1015, w połączeniu z trwałymi podzespołami sprawia, że stawiając pierwsze kroki warto wybrać właśnie ją - maszyna Juno może być odpowiednia także dla bardziej zaawansowanych szwaczy. Długa i bezawaryjna praca tego sprzętu tego producenta sprawia, że nadaje się on dla każdego. Wyprodukowana przez Juno maszyna do szycia z powodzeniem posłuży bowiem w domowym zaciszu przez wiele lat.

Warto zwrócić uwagę także na oferowane przez SZYJ.PL inne modele Juno, takie jak JUNO J15 i J15R czy też JUNO E1019. Będą one idealne do warunków domowych - przypadną do gustu zarówno osobom rozpoczynającym przygodę z szyciem, jak i tym, którzy szyją od jakiegoś czasu. Dołączona do nich instrukcja obsługi w języku polskim pomaga postawić pierwsze kroki, a takie funkcje, jak wbudowany nawlekacz igły, czy rotacyjny chwytacz dolnej nitki, pozwolą na wygodne, komfortowe szycie.

W przypadku modeli maszyny Juno by Janome J15 i Juno J15R z pewnością wzrok przyciągają kolorowe oznaczenia poszczególnych ściegów spośród 15 dostępnych programów. Ułatwienie to nie tylko przypadnie do gustu młodym adeptom krawiectwa, ale wraz z wyraźnie zaznaczonym sposobem nawlekania górnej nitki sprawia, że modele maszyny do szycia Juno J15 i J15R doskonale sprawdzą się także jako pierwsze urządzenie dla dzieci i nastolatków, gwarantując im świetną zabawę z szyciem maszynowym. W przypadku maszyny Juno J15R otrzymujemy ponadto nieco większą maksymalną prędkość szycia (830 ściegów na minutę zamiast 800 wkłuć w modelu J15), a także wbudowany zewnętrzny obcinacz nitek i nawlekacz igły. Chwytacz wahadłowy został zastąpiony rotacyjnym, a zamiast 3-stopniowego transportu użytkownik otrzymuje urządzenie z transportem 4-punktowym, wraz z możliwością jego wyłączenia.

Komputerowa maszyna do szycia? Jasne - JUNO J30!

Zwieńczenie naszej oferty stanowią komputerowe maszyny do szycia tego producenta a wśród nich maszyna JUNO J30. Jest łatwa w obsłudze, funkcjonalna, a zarazem nowoczesna. Przy swojej prędkości wynoszącej do 820 wkłuć na minutę stanowi idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce zakupić nowoczesny, komputerowy sprzęt, dysponując ograniczonym budżetem.

Wśród atutów tej maszyny do szycia Juno warto wskazać przede wszystkim maszyny do szycia Juno by Janome funkcje automatycznego pozycjonowania igły i ryglowania, a także rotacyjny chwytacz. Zaletą tej maszyny Juno by Janome jest także czytelny wyświetlacz, na którego ekranie prezentowane są użytkownikowi informacje na temat konkretnego programu, a także praktyczne wskazówki, dotyczące wyboru odpowiedniej stopki, adekwatnej do ustawionego przez użytkownika ściegu. W przypadku tej maszyny do szycia Juno by Janome mamy do wyboru 30 różnych programów ściegowych, wśród których znajdują się między innymi ściegu owerlokowe, proste, elastyczne, ozdobne, a także zygzak. Dodatkowo z pomocą tego modelu możliwe jest wykonanie aplikacji na materiale, nic nie stoi także na przeszkodzie, by skorzystać z automatycznego obszywania dziurek w 4 różnych typach.

Co jeszcze zalicza się do atutów maszyny do szycia Juno J30? Z pewnością wyłączany, 7-punktowy transport, LED-owe oświetlenie pola pracy, a także wolne ramię, które ułatwia szycie na okrągło, a tym samym obszywanie rękawów czy nogawek. Ponadto ten model maszyny do szycia marki Juno by Janome wykorzystuje system Matic, odpowiedzialny za zatrzaskowe mocowanie stopek, oferuje także wbudowany nawlekacz igły, szpulownik oraz nożyk do obcinania nici.

Juno E1030 - solidny sprzęt o długiej żywotności

Warto także zwrócić uwagę na model E1030, o wiele popularniejszy niż opisany powyżej model maszyny Juno J30. Urządzenie to cechuje się długą żywotnością, a zarazem nieco niższą ceną niż wspomniany model.

Co zatem jest zaletą tej maszyny do szycia Juno by Janome? Mamy do czynienia z uniwersalnym urządzeniem, które sprawdzi się zarówno w przypadku osób początkujących, jak i bardziej doświadczonych w szyciu maszynowym. Użytkownicy tego urządzenia marki Juno by Janome także mogą skorzystać z takich automatycznych funkcji, jak pozycjonowanie igły, ryglowanie czy też możliwość precyzyjnej regulacji prędkości, dzięki czemu obsługa jest łatwa, a praca z maszyną o wiele sprawniejsza i przyjemniejsza. Maksymalna prędkość szycia wynosi 820 wkłuć na minutę, a wśród programów ściegowych maszyny do szycia Juno by Janome E1030 znajdziemy 30 różnych wariantów, takich jak programy ozdobne, proste, zygzakowate czy owerlokowe, a także automatyczne obszywanie 1 rodzaju dziurki.

Analizując atuty tej maszyny do szycia Juno warto także zwrócić uwagę na płynną regulację długości ściegu (do 4 milimetrów) oraz jego szerokości (do 5 milimetrów), a także możliwość szycia podwójną igłą i wstecz. Model ten wyposażony jest ponadto w chwytacz rotacyjny, wbudowany nawlekacz igły oraz nożyk do obcinania nici, który zamocowany jest bezpośrednio na obudowie tej komputerowej maszyny Juno by Janome.

Niewątpliwie znaczenie z perspektywy klienta ma także fakt, że opisane powyżej komputerowe i mechaniczne maszyny Juno sprawdzą się zarówno u zaawansowanych krawcowych, jak i początkujących użytkowników, którzy planują zakup jednej maszyny, którą będą eksploatować przez wiele lat. Warto zatem postawić na modele maszyny do szycia Juno, a następnie cieszyć się ich długowiecznością.

Ile kosztują maszyny do szycia Juno?

Maszyny do szycia Juno, mimo swojej popularności i wysokiej jakości, należą do produktów o zaskakująco przystępnych cenach. Ceny modeli mechanicznych zaczynają się już od niespełna 700 zł, a większość z nich kosztuje mniej niż 1000 zł. Dzięki temu Juno to marka tak chętnie wybierana do samodzielnej nauki szycia. Modele o dodatkowych automatycznych funkcjach, będące przyjemniejsze w obsłudze są dostępne już za niecałe 2000 zł.

Kto produkuje maszyny Juno?

Marka Juno to należy do japońskiego przedsiębiorstwa Janome, dlatego możesz spotkać się z pełnym określeniem Juno by Janome. Jej produkty docierają do ponad 100 krajów całego globu. Koncern Janome wypuścił na rynek ponad 70 milionów maszyn do szycia i od wielu lat jest jednym z największych przedstawicieli tej branży na świecie. Na polski rynek maszyny Juno by Janome trafiły dopiero w 2013 r., ale szybko podbiły serca miłośników krawiectwa doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Dowiedz się więcej o marce Juno.

Które maszyny Juno są najpopularniejsze?

W Polsce szczególną popularnością cieszy się model zaprojektowany specjalnie z myślą o rodzimych konsumentach - Juno by Janome E1015. To maszyna idealna dla początkujących krawców i krawcowych. Jej 15 programów ściegowych w zupełności wystarcza do wszelkich domowych napraw, przeróbek i pierwszych własnych projektów. Szukając bardziej zaawansowanego modelu, pasjonaci szycia najchętniej sięgają po Juno by Janome J30. To komputerowa maszyna z 30 ściegami, bardziej rozbudowanym 7-punktowym transporterem, mogąca szyć bez podłączania klasycznego pedału. Szybkość, wytrzymałość i łatwość obsługi idą tu w parze z atrakcyjną ceną.

Z jakiego kraju pochodzi firma Juno?

Japoński koncern Janome, w ramach którego funkcjonuje marka Juno, powstał w 1921 r. w mieście Takinogawa należącym do metropolii Tokio. Obecnie maszyny do szycia Juno by Janome są produkowane w fabryce Janome zlokalizowanej w Tajwanie.