Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1197
  • 1649
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne pozycjonowanie igły
Długość ramienia
Obszywanie dziurki (1)
Stolik powiększający
Zastosuj filtry

Maszyny do szycia Juno z automatycznym obszywaniem dziurki

Zakup maszyny do szycia to nie lada wyzwanie - zwłaszcza, gdy zależy nam na sprzęcie, który posłuży nam przez długie lata. Nawet stawiając na renomowane produkty, takie jak Juno by Janome, stajemy przed dużym wyborem - dlatego warto zawęzić nasze pole manewru, skupiając się na dodatkowych funkcjach wymarzonej maszyny. Jednym z udogodnień, jakie warto brać pod uwagę, jest obszywanie dziurek w sposób automatyczny. Sprawdźmy zatem, jakie maszyny do szycia Juno z automatycznym obszywaniem dziurki znajdziemy w ofercie naszego sklepu internetowego SZYJ.PL.

Czym jest automatyczne obszywanie dziurki?

Decydując się na maszyny Juno z automatycznym obszywaniem dziurki kupujemy sprzęt, który wyposażony jest w dodatkowy program automatyczny (lub nawet kilka programów). Program taki pozwala maszynie na wykonanie kompletnego obszycia dziurki - w przeciwieństwie do tych modeli, które oferują wyłącznie półautomatyczne obszywanie dziurek. W przypadku półautomatycznego rozwiązania bowiem obszywanie odbywa się w czterech etapach, pomiędzy którymi należy dokonać przestawienia pokrętła wyboru ściegu. Maszyny do szycia Juno z automatycznym obszywaniem dziurek tymczasem wykonają obszycie o wiele szybciej - konieczne jest jedynie zamocowanie odpowiedniej stopki, która z reguły dostępna jest w podstawowym wyposażeniu wybranego przez nas modelu.

Warto mieć przy okazji świadomość tego, że to właśnie stopka określa maksymalną wielkość dziurki, którą obszywamy. Oznacza to, że w celu obszycia długich dziurek, konieczne jest dokupienie dodatkowych stopek, które nam to umożliwią. W zależności od modelu naszej maszyny do szycia Juno z automatycznym obszywaniem dziurki możemy mieć do czynienia z jednym lub kilkoma programami do automatycznego obszywania dziurek - oznacza to, że bardziej zaawansowane modele pozwalają na szybsze wybranie interesujących nas parametrów.

Maszyny Juno z automatycznym obszywaniem dziurki - modele

Poszukując odpowiedniej dla naszych potrzeb i możliwości maszyny do szycia Juno z automatycznym obszywaniem dziurki nierzadko zastanawiamy się, czy lepiej postawić na maszyny mechaniczne, czy też dobrym pomysłem będą komputerowe maszyny do szycia, które przy okazji zapewniają szereg usprawnień dla użytkownika. Niestety - automatyczne obszywanie dziurki dostępne jest wyłącznie w komputerowych maszynach tego renomowanego producenta.

Oznacza to, że decydując się na zakup mechanicznej maszyny do szycia pozbywamy się tego szans na skorzystanie z tego udogodnienia. Wśród maszyn, jakie możemy brać pod uwagę, jeśli zależy nam na tej funkcji, mamy do wyboru dwa modele - Juno E1030, oferujący jeden program do obszywania dziurki oraz maszynę do szycia Juno J30, która zapewnia aż 4 różne rodzaje obszywania dziurek w sposób automatyczny.

Jakie jeszcze udogodnienia oferują maszyny Juno?

Jak łatwo się domyślić, maszyny Juno z automatycznym obszywaniem dziurki oferują także inne możliwości niż automatyczne obszywanie dziurki. Te komputerowe maszyny do szycia zapewniają także szereg innych automatycznych funkcji, takich jak ryglowanie ściegu czy też automatyczne pozycjonowanie igły. Maksymalna prędkość szycia obu tych maszyn wynosi 820 ściegów na minutę i może być regulowana za pomocą suwaka. Ponieważ są to maszyny komputerowe, wyposażono je także w czytelny wyświetlacz LCD, który informuje o wybranym ściegu i jego parametrach, a także takie udogodnienia, jak przycisk START/STOP, umożliwiający szycie bez rozrusznika nożnego oraz funkcja Slow Motion, pozwalająca na precyzyjny start i zatrzymanie szycia.