Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 647
  • 1649
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów (1)
Automatyczne pozycjonowanie igły
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
Maszyna do szycia JUNO JANOME E1015
POLECAMY 19%
Do schowka  Porównaj 
JUNO E1015
799.00  Cena: 647.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JUNO E1015 RED
799.00  Cena: 719.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JUNO E1015 PINK
799.00  Cena: 719.00 
20%
Do schowka  Porównaj 
JUNO E1030
1499.00  Cena: 1197.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JUNO E1015 GREEN
799.00  Cena: 719.00 
13%
Do schowka  Porównaj 
JUNO J15
849.00  Cena: 738.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JUNO J15R
1049.00  Cena: 949.00 
16%
Do schowka  Porównaj 
JUNO E1019
1099.01  Cena: 924.99 
18%
Do schowka  Porównaj 
JUNO J30
1999.00  Cena: 1649.00 

Maszyny do szycia Juno z regulacją długości ściegów

Zastanawiając się nad wyborem maszyny do szycia, która posłuży nam przez wiele lat, najczęściej stawiamy na urządzenia renomowanych producentów, takich jak Juno by Janome. Nic w tym dziwnego - wiemy, że pod marką Juno kryje się solidna firma, a jej urządzenia mają dobre opinie w Internecie. Warto jednak jeszcze bardziej zawęzić pole naszych poszukiwań, zwracając uwagę na funkcje, oferowane przez konkretne maszyny Juno. Sprawdźmy więc, czym charakteryzują się maszyny do szycia Juno z regulacją długości ściegów.

Czym jest regulacja długości ściegów?

Poszukując maszyny do szycia możemy natrafić na modele, w przypadku których długość ściegu jest z góry narzucona przez producenta i nie ma możliwości zmiany tej zaprogramowanej w urządzeniu wartości. Jeśli szyjemy podstawowe projekty lub dokonujemy prostych poprawek za pomocą takiej maszyny, nie powinno to stanowić dla nas problemu. Gorzej jednak, gdy w planach mamy szycie bardziej skomplikowanych ubrań czy projektów, w których długość ściegu ma dla nas ogromne znacznie. W takiej sytuacji potrzebujemy możliwości dokonania zmiany tej długości, by dopasować ją do swoich oczekiwań. Maszyny do szycia Juno z regulacją długości ściegów to wszystkie wyprodukowane przez tego producenta urządzenia - nie tylko komputerowe maszyny do szycia, ale także mechaniczne zostały wyposażone w to istotne udogodnienie.

W przypadku mechanicznych maszyn do szycia zmiana długości ściegu odbywa się za pomocą dodatkowego pokrętła, które umieszczone jest na obudowie maszyny. Wystarczy ustawić je w odpowiedniej pozycji, by uzyskać oczekiwany efekt. Komputerowe maszyny Juno z regulacją długości ściegów natomiast obsługiwane są w tym zakresie poprzez wybór interesującego nas parametru na ekranie dotykowym, który znajduje się na korpusie maszyny do szycia. Większość maszyn Juno zapewnia regulację do 4 milimetrów, w przypadku maszyny Juno J30 mamy do czynienia z możliwością regulacji do 5 milimetrów. Warto także pamiętać o tym, że w przypadku komputerowej Juno z regulacją długości ściegów wybór odpowiedniego programu ściegowego powoduje, że urządzenie automatycznie ustawi optymalną długość dla danego ściegu i to właśnie tę sugerowaną wartość możemy modyfikować.

Maszyny Juno z regulacją długości ściegów - modele

Jak już zostało powiedziane, maszyny do szycia Juno z regulacją długości ściegów to wszystkie urządzenia tego producenta. Oznacza to, że w przypadku mechanicznych maszyn mamy do wyboru takie modele, jak Juno E1015, Juno E1019 oraz Juno J15 i Juno J15R. Jeśli natomiast interesują nas komputerowe maszyny do szycia Juno z regulacją długości ściegów, warto postawić na cieszący się popularnością model Juno E1030 lub wspomnianą już maszynę do szycia Juno J30.

Jakie jeszcze udogodnienia oferują maszyny Juno?

Rzecz jasna wybierając maszynę do szycia na długie lata warto mieć świadomość także innych atutów tego urządzenia. Kupując zatem maszyny Juno z regulacją długości ściegów warto sprawdzić, czy dany model oferuje także możliwość płynnej regulacji ich szerokości. To istotna kwestia, ponieważ wybrane modele Juno mają do zaoferowania użytkownikowi płynną regulację szerokości ściegów, podczas gdy inne zapewniają jedynie możliwość regulacji szerokości zygzaka. Ponadto wszystkie modele tego producenta oferują półautomatyczne lub automatyczne obszywanie dziurek, a na ich obudowie znajdziemy wbudowany nożyk do obcinania nici oraz wbudowany nawlekacz igły. Co więcej, maszyny do szycia Juno zapewniają użytkownikowi możliwość szycia podwójną igłą, co pozwala na szycie dekoracyjne, a także możliwość szycia wstecz, dzięki czemu zakańczanie ściegów jest o wiele łatwiejsze.