Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 719
  • 1799
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne pozycjonowanie igły
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający
Zastosuj filtry

Maszyny do szycia Juno do 1500 zł

Wybór dobrej maszyny do szycia to trudne wyzwania. Z jednej strony zależy nam na tym, by stosunek ceny do jakości był jak najlepszy, z drugiej zaś - dążymy do tego, by zakupione urządzenie posłużyło nam przez wiele lat. Ma to szczególne znaczenie dla tych użytkowników, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szyciem maszynowym i wiedzą, że z biegiem czasu nabywać będą nowych umiejętności, co spowoduje chęć korzystania z większej liczby funkcji w maszynie. W takiej sytuacji doskonałym wyborem z pewnością jest postawienie na renomowanego producenta - przykładowo warto sprawdzić maszyny marki Juno by Janome. Pojawia się jednak zasadnicza kwestia - ile pieniędzy należy włożyć w zakup maszyny Juno, by spełniała ona nasze oczekiwania? Sprawdźmy, czym charakteryzują się maszyny do szycia Juno do 1500 zł, dostępne do kupienia w ofercie naszego sklepu internetowego SZYJ.PL.

Czym się charakteryzują maszyny Juno do 1500 zł?

Dysponując tak dużym budżetem można śmiało rzec, że maszyny tego producenta stoją przed nami otworem. Okazuje się bowiem, że maszyny do szycia Juno do 1500 zł to wszystkie dostępne w naszej ofercie modele - zarówno mechaniczne, jak i komputerowe. Tym samym w wyżej wymienionym budżecie z powodzeniem możemy odnaleźć maszynę, oferującą 30 programów ściegowych, w tym ściegi użytkowe, ozdobne, satynowe, owerlokowy oraz 4 programy obszywania dziurki w sposób automatyczny. Prędkość szycia maszyny Juno wynosi od 800 do 830 ściegów na minutę - czyli tyle, ile w zupełności wystarczy do podstawowych prac krawieckich w domowym zaciszu lub do przygotowywania nieskomplikowanych projektów. Modele maszyn Juno zapewniają użytkownikowi ponadto możliwość szycia podwójną igłą, dzięki czemu możliwe jest za ich pomocą szycie dekoracyjne, umożliwiają także szycie wstecz, co pozwala na wygodne i eleganckie zakańczanie ściegu.

Bez wątpienia warto przede wszystkim zwrócić uwagę na komputerowe modele maszyny Juno do 1500 zł, ponieważ nie są one dostępne dla osób dysponujących budżetem poniżej tysiąca złotych. Tymczasem maszyny te wyposażone są w czytelny wyświetlacz LCD, przedstawiający informacje o aktualnie wybranym programie ściegowym oraz jego parametrach. Ponadto modele komputerowe posiadają przycisk START/STOP, który umożliwia użytkownikowi szycie bez rozrusznika nożnego oraz funkcję Slow Motion, która odpowiada za możliwość wolnego rozpoczęcia oraz zakończenia ściegu. To spore ułatwienie, którego pozbawione są mechaniczne maszyny do szycia Juno do 1,5 tys. złotych.

Maszyny do szycia Juno do 1500 zł – modele

Jak już zostało wspomniane, maszyny Juno do 1500 zł to zarówno mechaniczne, jak i komputerowe urządzenia wydawane pod marką Juno by Janome. W przypadku zainteresowania mechanicznymi maszynami do szycia, dysponując budżetem w wysokości 1500 złotych z pewnością warto zwrócić uwagę nie tylko na maszyny Juno E1015 i Juno J15, ale także na ich mocniejsze odpowiedniki, czyli takie urządzenia, jak maszyna do szycia Juno E1019 oraz Juno J15R. Wszystkie te modele dostępne są zresztą w przystępnych dla portfela cenach, bo nawet poniżej tysiąca złotych.

Dysponując jednak 1500 zł warto rozważyć także zakup maszyny komputerowej, która z pewnością spełni swoją funkcję nie tylko w przypadku początkującego użytkownika, ale i osób o większym doświadczeniu, które szukają urządzenia do pracy na długie lata. Tym bardziej, że komputerowe maszyny do szycia Juno do 1500 złotych to dwa interesujące modele. Z pewnością godna rozważenia jest maszyna do szycia Juno E1030, warto też zastanowić się nad zakupem komputerowego modelu Juno J30 od tego producenta.