Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 719
  • 1699
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja długości ściegów
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
Maszyna do szycia JUNO JANOME E1015
POLECAMY 10%
Do schowka  Porównaj 
JUNO E1015
799.00  Cena: 719.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JUNO E1015 RED
799.00  Cena: 719.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JUNO E1015 PINK
799.00  Cena: 719.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JUNO E1015 GREEN
799.00  Cena: 719.00 
9%
Do schowka  Porównaj 
JUNO J15
849.00  Cena: 769.00 

Maszyny do szycia Juno do 800 zł

W wielu przypadkach wybór maszyny do szycia stanowi nie lada wyzwanie. Okazuje się bowiem, że własne chęci, marzenia i pomysły musimy nierzadko skonfrontować z budżetem, jakim w danym przypadku dysponujemy. Warto jednak mieć świadomość tego, że nawet przy niskim nakładzie finansowym można postawić na maszyny Juno by Janome oraz urządzenia innych renomowanych producentów, tym samym zapewniając sobie sprzęt, który powinien posłużyć nam przez długie lata. Przyjrzyjmy się zatem bliżej, jakie maszyny do szycia Juno do 800 zł jesteśmy w stanie zakupić, dysponując tak ograniczonym budżetem.

Czym się charakteryzują maszyny Juno do 800 zł?

Jeśli chodzi o dostępność programów ściegowych, maszyny Juno do 800 zł oferują ich zaledwie piętnaście. Znajdziemy wśród nich zarówno ścieg prosty, jak i również zygzak. Maszyny te oferują także ścieg kryty, owerlokowy, ściegi ozdobne oraz półautomatyczne obszywanie dziurek. Maksymalna prędkość, z jaką można szyć na maszynie do 800 złotych to 800 wkłuć na minutę – warto jednak mieć świadomość tego, że prędkość ta w zupełności wystarczy w przypadku wykorzystywania maszyny w sposób hobbystyczny lub podczas podstawowych prac, wykonywanych w domowym kąciku szyciowym. Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego SZYJ.PL maszyny Juno mają do zaoferowania użytkownikowi również płynną regulację długości ściegów - do 4 milimetrów, a także płynną regulację szerokości zygzaka - do 5 milimetrów. Wśród pozostałych możliwości maszyn do szycia w opisywanym budżecie znajdziemy także możliwość szycia podwójną igłą, która umożliwia szycie dekoracyjne, oraz możliwość szycia wstecz - to dzięki tej funkcji możliwe jest wzmacnianie zakańczania ściegów. Maszyny do szycia Juno z tej półki cenowej charakteryzuje ponadto regulacja naprężenia nici górnej oraz wbudowany szpulownik.

Maszyny Juno do 800 złotych – wyposażenie

Modele tego producenta, jakie możemy zakupić w kwocie do 800 złotych, wyposażone są w chwytacz wahadłowy oraz 3-stopniowy transport. Co więcej, maszyny posiadają wolne ramię, które ułatwia szycie na okrągło takich partii garderoby, jak nogawki i rękawy. Oświetlenie pola pracy maszyny zapewnia natomiast jednopunktowa dioda LED. Dużym ułatwieniem - zwłaszcza dla początkujących użytkowników - jest zastosowanie zatrzaskowego mocowania stopek w systemie Matic, dzięki któremu zmiana stopki na inną nie powinna przysparzać żadnych trudności. Dobrą wiadomością dla osób, które decydują się na zakup maszyny do szycia we wspomnianej kwocie 800 złotych jest także fakt, że w standardowym wyposażeniu znajduje się nie tylko zestaw stopek i igieł, ale także szpulki, płytka do cerowania - która zastępuje wyłączany transport, rozpruwacz oraz instrukcja obsługi w języku polskim. Dostępne w tym budżecie maszyny Juno posiadają 3-letnią gwarancję producenta w systemie door-to-door, wraz z obsługą i serwisem na terenie całej Polski.

Maszyny do szycia Juno do 800 zł – modele

Przymierzając się do zakupu maszyny Juno do 800 zł, mamy ograniczone pole wyboru - nie oznacza to jednak, że nie jesteśmy w stanie zakupić żadnego urządzenia. Wprawdzie komputerowe maszyny do szycia tego renomowanego producenta nie są dla nas dostępne przy niskim budżecie, możemy jednak pokusić się o modele mechaniczne. W takim przypadku maszyny do szycia Juno do 800 zł, jakie możemy brać pod uwagę to przede wszystkim bestsellerowy model maszyny Juno E1015, którego obudowa swoim przyjaznym, kwiecistym wzorem może stanowić ozdobę naszego kącika szyciowego. Drugim modelem, jaki mieści się w tej półce cenowej, jest maszyna do szycia Juno J15, która dzięki wyraźnie zaznaczonemu sposobowi nawlekania górnej nitki oraz kolorowym oznaczeniom poszczególnych ściegów może stanowić doskonałe urządzenie nie tylko dla zaawansowanych użytkowników, ale także dla początkujących - w tym dzieci i nastolatków, zainteresowanych szyciem na maszynie.