Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 647
  • 1649
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Zastosuj filtry

Maszyny do szycia Juno do 1000 zł

Nie jest łatwo dokonać wyboru maszyny do szycia w taki sposób, by zakupiony model z powodzeniem służył nam przez wiele lat. Jednym ze sposobów na trafną inwestycję jest z pewnością postawienie na urządzenia renomowanych producentów i znanych marek, takich jak Juno by Janome, jednak to nie rozwiązuje problemu. Konieczne jest zawężenie pola poszukiwań, by łatwiej było znaleźć interesujące nas maszyny Juno. Najprostszym kryterium, jakie możemy obrać, jest budżet, którym w takiej sytuacji dysponujemy. Przyjrzyjmy się zatem bliżej, jakie maszyny do szycia Juno do 1000 zł możemy znaleźć w ofercie sklepu internetowego SZYJ.PL, szukając sprzętu na długie lata.

Czym się charakteryzują maszyny Juno do 1000 zł?

Jeśli chodzi o dostępność poszczególnych ściegów, jakimi można szyć, maszyny Juno do 1000 zł zapewniają użytkownikowi od 15 do 19 programów ściegowych. Znajdziemy wśród nich ściegu użytkowe, a także ściegi kryte, elastyczne, ścieg owerlokowy i półautomatyczne obszywanie dziurek. Poszczególne maszyny do szycia Juno do 1000 zł mogą szyć z maksymalną prędkością od 800 do 830 wkłuć na minutę, co z pewnością wystarczy osobom, które planują korzystać z maszyny w domowym zaciszu, wykonując za jej pomocą proste projekty szyciowe oraz drobne poprawki. Maszyny te zapewniają także płynną regulację długości ściegów. Wybrane modele oferują ponadto płynną regulację szerokości ściegów - do 5 mm, inne zaś - regulację szerokości zygzaka do tej samej wartości. Oznacza to, że przed zakupem koniecznie należy upewnić się, czy maszyna Juno oferuje funkcję, na której nam zależy - nie są one bowiem tożsame. Warto ponadto zwrócić uwagę na fakt, że maszyny marki Juno gwarantują użytkownikowi możliwość szycia wstecz, która przydaje się do zakańczania ściegów oraz możliwość szycia podwójną igłą, dzięki czemu możliwe jest szycie dekoracyjne.

Decydując się na zakup maszyny marki Juno z tej półki cenowej warto mieć świadomość tego, co znajdziemy w podstawowym wyposażeniu kupowanego sprzętu. Maszyny do szycia Juno do 1000 zł charakteryzują się między innymi wbudowanym szpulownikiem oraz regulacją naprężenia nici górnej, niektóre maszyny oferują także zabezpieczenie przed ukłuciem igłą. Modele wyprodukowane przez Juno by Janome, jakie możemy zakupić w kwocie do tysiąca złotych, wyposażone są w chwytacz wahadłowy lub chwytacz rotacyjny - w tej cenie znajdziemy oba te rozwiązania - oraz 3-stopniowy transport. Maszyny Juno wyróżniają się ponadto wolnym ramieniem, dzięki czemu użytkownikowi o wiele łatwiej szyć na okrągło rękawy lub nogawki. Wybrane modele mogą ponadto posiadać wbudowany nawlekacz igły, a na ich obudowie znajdziemy wbudowany nożyk, służący do obcinania nici.

Niekwestionowanym atutem maszyn, który docenią zwłaszcza te osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z szyciem maszynowym, jest zatrzaskowe mocowanie stopek w systemie Matic. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania wymiana stopki powinna nie stwarzać kłopotu nawet początkującym użytkownikom. Pole pracy maszyn w tym budżecie oświetla jednopunktowa dioda LED, modele te oferują ponadto 3-punktowy transport lub - w wybranych przypadkach - 4-punktowy transport z możliwością jego wyłączenia.

Maszyny do szycia Juno do 1000 zł – modele

W przypadku, gdy dysponujemy czterocyfrową sumą, wybór maszyny Juno do 1000 zł jest o wiele większy niż w przypadku budżetu mniejszego o około 200-300 złotych. Niestety - tysiąc to nadal za mało, by cieszyć się zakupem komputerowej maszyny do szycia Juno. Musielibyśmy wysupłać jeszcze dodatkowe 100 złotych, żeby pomyśleć o najtańszym komputerowym modelu tego producenta. Nie oznacza to jednak, że w wyżej wymienionym budżecie nie znajdziemy mechanicznej maszyny do szycia Juno do 1000 zł, skrojonej na nasze potrzeby.

Producent ten ma do zaoferowania nam aż cztery modele, których cena mieści się we wspomnianym tysiącu złotych. Oprócz bestsellerowej maszyny Juno E1015 oraz modelu Juno J15, które mogliśmy zakupić dysponując nawet 700 złotymi, do wyboru mamy dwa kolejne urządzenia. Są to nieco mocniejsze wersje wymienionych powyżej maszyn - niecały tysiąc wydamy bowiem, kupując maszynę do szycia Juno E1019 lub egzemplarz maszyny Juno J15R.