Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 2290
  • 2754
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Wolne ramię
Regulacja docisku stopki
Przeplot
Zastosuj filtry

Brother to jeden z najsłynniejszych producentów maszyn do szycia na świecie. Rozszerzając swoją ofertę, japońska marka wypuściła na rynek także inne urządzenia krawieckie. Są wśród nich covery Brother, czyli maszyny służące przede wszystkim do estetycznego wykańczania skraju materiału przez podwinięcie lub naszycie lamówki. Maszyny te nazywane są renderkami lub z angielskiego cover/coverstitch. Cieszą się one wielkim uznaniem wśród krawców na każdym poziomie zaawansowania. Nasz sklep oferuje covery Brother z różnymi wersjami wyposażenia, dzięki czemu możesz wybrać model najlepiej celujący w Twoje oczekiwania. Wszystkie maszyny Brother - covery są wykonane z wykorzystaniem metalowych podzespołów, które gwarantują im solidność i trwałość. W zależności od tego czego oczekujesz od maszyny, możesz wybrać standardową renderkę lub taką, która może szyć z dodatkowym górnym przeplotem.

Do czego służy cover Brother?

Tak, jak wszystkie covery tak też Brother produkuje covery będące maszynami służącymi nie tyle do szycia projektów, co do ich wykańczania poprzez estetyczne podwinięcie krawędzi lub naszycie lamówki. Drabinkowe ściegi maszyn z serii Brother Cover Stitch można zastosować wszędzie tam, gdzie wymagane jest trwałe zszycie materiału przy zachowaniu sporej elastyczności ściegu. Spotkasz go przy wykończeniu dołu w bluzce i koszulce, na rękawie, przy wszyciu ściągacza, lamówek, a także w wielu elementach bielizny, dresów, bluz dresowych. Covery Brother wykonują również ścieg łańcuszkowy, ten z kolei łączy materiały wszędzie tam, gdzie potrzebna jest jak największa wytrzymałość np. w jeansach lub odzieży roboczej. Maszyny te świetnie spisują się podczas szycia tkanin elastycznych stosowanych w ubraniach sportowych.

Gdzie sprawdzą się Brother coverlocki i covery?

Specjalistyczne zastosowania pokazują, że covery Brother to produkty, które będą cennym wyposażeniem profesjonalnych pracowni krawieckich, ale sprawdzą się też w użytku hobbystycznym. Są idealne do najczęstszych przeróbek, czyli skrócenia nogawek i ich estetycznego wykańczania. Wysokiej klasy Brother cover to sprzęt dobry dla pasjonatów krawiectwa, głównie szyjących ubrania. Maszyna ułatwi wykańczanie projektów, przez obrębienie i podwinięcie skraju materiału w jednej operacji. W efekcie uzyskasz estetyczne, nienaganne i fachowe szwy. 

Covery Brother - cena zależna od wielu parametrów

Mimo nieprzeciętnie wysokiej jakości, covery Brother są dostępne w cenach przyjaznych dla kieszeni. Każdy Brother cover to wydatek co około trzech tysięcy złotych. Są to kwoty całkowicie porównywalne z modelami innych renomowanych marek, a jakościowo na ich tle często wypadają nawet lepiej. Warto do pracy na coverze wyposażyć się w dobrej jakości nici poliestrowe, gładkie i świeże. Dodatkowo na chwytaczu można wykorzystać nitkę elastyczną. Decydując się na covery Brother w naszym sklepie, możesz liczyć nie tylko na sprawdzone, funkcjonalne produkty, ale też na profesjonalne doradztwo.

Cover Stitch Brother - sklep SZYJ.PL i jego oferta

SZYJ.PL to sklep oferujący covery Brother o różnych parametrach, co przekłada się na ich zróżnicowane ceny. Znajdziesz u nas przede wszystkim nowe maszyny z gwarancją, lecz okazjonalnie w dziale “outlet” mogą pojawić się pojedyncze powystawowe maszyny lub egzemplarze ze szkoleń, targów i wystaw. Bez względu na to, jaki model wybierzesz, możesz mieć pewność jego oryginalności, a co za tym idzie jakości i niezawodności. Proponujemy również atrakcyjne ceny za covery Brother. Każdy sprzedawany Cover Stitch Brother jest nowy i objęty gwarancją.