Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1999
  • 5129
Producent
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny (1)
Gwarancja
Wolne ramię
Regulacja docisku stopki
Przeplot
Zastosuj filtry
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME 2000CPX
3399.00  Cena: 3059.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME CP3000P
5699.00  Cena: 5129.00 
11%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER CV3440
2580.00  Cena: 2290.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER CV3550
3059.99  Cena: 2754.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
MINERVA M2000C
Cena: 1999.00 

Nowoczesne renderki to funkcjonalne maszyny, które pozwalają wkroczyć na wyższy poziom sztuki krawieckiej. Wybierając solidny model jednej ze znanych i cenionych marek, możesz precyzyjnie i estetycznie wykończyć projekty z dzianiny lub dowolnych tkanin elastycznych, w tym także tych cienkich i delikatnych. Klasyczna renderka sprawdza się szczególnie jako maszyna do podwijania materiału, np. w rękawie czy nogawce. W SZYJ.PL dostępne są renderki domowe odpowiednie do nauki i amatorskich projektów krawieckich, ale oferujemy też modele bardziej zaawansowane, w tym np. pozwalające na wykonanie dekoracyjnych ściegów z górnym przeplotem.

Renderka - co to jest i do czego służy?

Domowe maszyny do szycia już dawno wróciły do łask, a renderki domowe to specjalistyczne modele, które pozwalają przenieść wykończenie projektów na profesjonalny poziom. Znane też jako kapówki lub coverloki. Renderki są niezastąpione przy podwijaniu rękawów i nogawek, ale sprawdzają się też przy obrzucaniu innych części odzieży i wykańczaniu lamówką. Znajdują szerokie zastosowanie przy pracach wykończeniowych na tkaninach lekkich i średnich. Cover jest świetny do zszywania i wykańczania materiałów elastycznych, dlatego sięga się po niego przy szyciu odzieży sportowej czy bielizny. Renderka może szyć jedną, dwiema lub trzema igłami, co przekłada się na możliwość uzyskania różnych ściegów.

Renderka - maszyna do szycia dla hobbystów i profesjonalistów

Renderka to maszyna do szycia, która z powodzeniem może być wykorzystywana do samodzielnego wykańczania projektów odzieżowych. Sprawdzi się również jako sprzęt w domach osób pasjonujących się krawiectwem i często szyjących własne projekty. Ze względu na możliwość profesjonalnego, estetycznego podwinięcia krawędzi materiału, renderka to maszyna nieoceniona do pracy w małych zakładach krawieckich. Wśród dostępnych modeli bez problemu znajdziesz te wyposażone w podstawowe funkcje, jak i renderki zaawansowane, idealne do pracy chałupniczej. Wybierając kapówkę, która będzie regularnie używana, warto postawić nie tylko na tę z większą liczbą funkcji, ale przede wszystkim na model wytrzymały, niezawodny i szybki. Przełoży się to na dłuższą żywotność maszyny i usprawni pracę.

Renderka - ściegi zależne od modelu

Wiedząc już, co to jest renderka, warto poznać programy ściegowe, jakie są w niej wykorzystywane. Covery są wyposażone w ściegi drabinkowe, idealne do podwijania krawędzi materiałów, oraz ściegi łańcuszkowe, które pozwalają na trwałe, a przy tym estetyczne łączenie tkanin. Bardziej zaawansowana renderka może mieć ściegi dodatkowe, jak choćby renderki z górnym przeplotem. Praktycznym dodatkiem w lepszej jakości modelach jest także możliwość wyboru innych parametrów ściegu takich, jak jego szerokość i liczba igieł, którymi zostanie wykonany. Dzięki temu lepiej dobierzesz ścieg do efektu, jaki chcesz uzyskać. Ma to znaczenie głównie dla osób wiążących przyszłość z krawiectwem, ale jest też gratką dla pasjonatów, którzy chcą uzyskiwać doskonałe rezultaty w szyciu na potrzeby prywatne.

Renderki domowe w ofercie SZYJ.PL - fukcjonalność i solidność

W SZYJ.PL znajdziesz renderki domowe producentów mających wieloletnie doświadczenie w konstrukcji dobrej jakości maszyn do szycia. Daje Ci to pewność, że sięgasz po sprzęt wysokiej klasy, stworzony przez ludzi, którzy znają się na szyciu i wiedzą, czego oczekują krawcy na różnych etapach zaawansowania. Oferujemy modele takich marek, jak Janome, Brother, Minerva czy Husqvarna. Zależnie od parametrów i zakresu dodatkowych funkcji renderki, różni się ich cena. Większość modeli do covery z regulacją docisku stopki. Możesz też wybrać renderkę z wolnym ramieniem lub kierować się liczbą igieł, którymi można szyć daną maszyną. Różnorodność asortymentu pozwoli Ci znaleźć produkt, który najlepiej celuje w Twoje potrzeby i jest dostosowany do Twoich umiejętności. Regularnie pojawiające się promocje pozwalają natomiast znaleźć markowe renderki w atrakcyjnych cenach.