Uwaga!
W dniach 8 i 9 czerwca nie wysyłamy zamówień, punkt odbioru i infolinia będą nieczynne.

Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 629
  • 6780
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
6%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER HF37
1450.00  Cena: 1370.00 
11%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER NV 15
1790.00  Cena: 1590.00 
7%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER A50
2260.00  Cena: 2099.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER A60
2380.00  Cena: 2150.00 
11%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER KD40S
1460.00  Cena: 1299.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
BROTHER F460
Cena: 5480.00 
5%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER RH127
950.00  Cena: 899.00 
5%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER NV1100
4530.00  Cena: 4299.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER A150
2999.99  Cena: 2699.00 
BROTHER BQ17
Cena: 749.00 
11%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER A80
2530.00  Cena: 2240.00 
BROTHER KD144S
Cena: 629.00 
7%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER RL425
849.00  Cena: 789.00 
12%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER A16
2030.00  Cena: 1780.00 
11%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER F410
3420.00  Cena: 3040.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER F420
4110.00  Cena: 3690.00 
11%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER BQ25
969.00  Cena: 860.00 
8%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER BN27
1190.00  Cena: 1090.00 
11%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER F400
3240.00  Cena: 2880.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
BROTHER NV 1040SE
Cena: 3900.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.BROTHER NV1300
Cena: 4820.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
BROTHER NV1800Q
Cena: 6780.00 

Domowe maszyny do szycia Brother

W firmie Brother maszyny do szycia stanowiły główny trzon działalności od początków jej istnienia. W 1908 roku w japońskiej miejscowości Nagoya Kanekichi Yasui założył firmę o nazwie Yasui Sewing Machine Co., której profilem działania była produkcja maszyn do szycia. W roku 1928 wyprodukowana została pierwsza maszyna Brother, nadając początek tej marce, a w latach 50. XX wieku firma wkroczyła na rynek europejski i amerykański.

Domowe maszyny do szycia Brother

Producent Brother przez ponad wiek obecności na rynku zyskał sobie uznanie użytkowników, których opinie są zgodne: niewątpliwym atutem maszyn Brother jest ich nowoczesność idąca w parze z niezawodnością. Sprzęt ten daje możliwość precyzyjnego wykonywania projektów krawieckich zarówno początkującym, jak i zapalonym miłośnikom szycia. Produkowane przez firmę Brother maszyny do szycia są proste w obsłudze. Co więcej, wiele osób decyduje się na rozpoczęcie przygody z szyciem właśnie od produktów tego producenta.

Nic w tym dziwnego — dostępność na rynku rozmaitych urządzeń firmy Brother sprawia, że w zasadzie każdy powinien znaleźć wśród maszyn tego producenta model, który spełni jego oczekiwania i pozwoli cieszyć się komfortem z szycia na co dzień. Bez wątpienia zaletą maszyn do szycia Brother jest aż trzyletnia gwarancja producenta w systemie door-to-door, wraz z możliwością serwisowania na terenie całej Polski. Dodatkowo do każdego urządzenia dołączona jest instrukcja obsługi w języku polskim w formie elektronicznej.

Maszyny Brother dla dzieci

W ofercie naszego sklepu internetowego obecnych jest wiele produktów firmy Brother. Maszyny do szycia produkowane przez tę firmę podzielić można na kilka kategorii. Czołowi producenci mają w swojej ofercie maszyny do szycia dla dzieci - także firma Brother może się pochwalić własnym modelem dla najmłodszych miłośników szycia. Warto w tym przypadku zwrócić uwagę choćby na wyprodukowane przez Brother maszyny do szycia KE15S oraz KD144S. W obu przypadkach mamy do czynienia z intuicyjnym urządzeniem, którego nauka obsługi zajmuje dzieciom dosłownie chwilę, a chęci do pracy z maszyną z pewnością dodaje jej kolorowy design.

Na najmłodszych adeptów szycia, planujących zakup maszyny Brother stworzonej z myślą o dzieciach, czeka między innymi 14 programów ściegowych (w tym ściegi proste, kryte, zygzak), a także — co istotne zwłaszcza z perspektywy rodzica — zabezpieczenie przestrzeni wokół igły. Nie ma obaw o to, że dziecko, korzystając z urządzenia, podłoży ręce pod igłę, robiąc sobie tym samym krzywdę. Atutem tej maszyny do szycia Brother jest także wolne ramię, które pozwala szyć na okrągło np. nogawki spodni lub rękawy koszulek, dzięki czemu drobne prace lub poprawki krawieckie stają się o wiele łatwiejsze do wykonania.

Maszyna do szycia Brother – nie tylko dla dzieci

Nie tylko najmłodsi miłośnicy szycia znajdą coś dla siebie pośród produktów, jakie oferuje sklep SZYJ.PL. Produkty firmy Brother to między innymi maszyny mechaniczne, które pozwolą wykonać - zależnie od modelu - proste lub bardziej zaawansowane ściegi. Część maszyn przypadnie z pewnością do gustu początkującym użytkownikom, którzy chcą dopiero zapoznać się z arkanami szycia, jednak także doświadczone osoby znajdą coś dla siebie w ofercie tego producenta. Kolejnymi, godnymi uwagi urządzeniami firmy Brother są komputerowe maszyny do szycia. Wybrane modele tego producenta umożliwiają nie tylko korzystanie z ponad 100 programów ściegowych - wraz z możliwością tworzenia własnych - ale także oferują prędkość szycia, sięgającą nawet do 850 ściegów na minutę. Niektóre z nich dodatkowo umożliwiają wyszywanie liter i cyfr (bez polskich znaków), co znacznie zwiększa możliwości użytkownika. Atutem komputerowych urządzeń tej firmy jest także duży, czytelny wyświetlacz, który informuje użytkownika o aktualnych parametrach szycia, a także podpowiada dobór właściwej stopki, dzięki czemu szycie jest o wiele łatwiejsze, szybsze i przyjemniejsze bez względu na nasz poziom zaawansowania. Wybrane komputerowe modele cechują się ponadto duża przestrzenią pracy - w zależności od modelu, który wybierzemy, wynosu ona 17 cm, 19 cm, a w niektórych przypadkach nawet 28,5 odległości od igielnicy do ramienia maszyny.

Przy wyborze domowych maszyn do szycia Brother dla wielu osób istotna jest nie tylko cena i opinie o produkcie, ale także możliwość zakupu online. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasz sklep internetowy oferuje maszyny do szycia, których cena adekwatna jest do możliwości, jakie dana maszyna Brother ma do zaoferowania użytkownikowi. Ponieważ wiemy, że pierwsze kroki w świecie szycia mogą być niełatwe, wychodzimy naprzeciw początkującym krawcom. Oprócz maszyny do szycia Brother, podczas zakupów online na SZYJ.PL, możesz zaopatrzyć się także w dodatkowe akcesoria czy wykroje. Standardowym wyposażeniem maszyny Brother jest także instrukcja obsługi w języku polskim, do niektórych modeli dołączona na płycie CD.

Automatyczne funkcje maszyn Brother

Planując zakup wyprodukowanej przez firmę Brother maszyny do szycia część użytkowników zwraca uwagę na szereg funkcji automatycznych oraz dodatkowych udogodnień, jakie producent ten ma do zaoferowania osobom korzystającym z jego urządzeń. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na fakt, że wiele maszyn Brother oferuje pełną regulację długości ściegu (nawet do 4 lub 5 mm, zależnie od modelu), a także pozwalają regulować szerokość ściegu — do 7 milimetrów.

Maszyny Brother wyposażone zostały także w funkcję automatycznego obcinania nici, a także automatyczną regulację jej naprężenia — urządzenie samodzielnie potrafi ustawić wartość naprężenia nici w zależności od takich parametrów, jak prędkość szycia oraz grubość materiału, na którym aktualnie pracujemy. W dobrych modelach maszyn firmy Brother nie brak także regulacji docisku stopki, czy też wbudowanego, zaawansowanego automatycznego nawlekacza igły.

Komputerowe maszyny do szycia Brother oferują także nawet do 10 rodzajów automatycznego obszywania dziurek! Ponadto stawiając na modele tego producenta, mamy do wyboru urządzenia, gwarantujące możliwość szycia wstecz i efektownego zakańczania ściegów, czy też możliwość szycia podwójną igłą, co z kolei przekłada się na szycie dekoracyjne. Nie bez znaczenia jest także dla części użytkowników fakt, że wszystkie modele maszyny do szycia Brother wyposażone są w chwytacz rotacyjny.

Maszyny do szycia Brother – standardowe wyposażenie

Przymierzając się do zakupu maszyny do szycia Brother, warto zwrócić uwagę także na standardowe wyposażenie, jakie zazwyczaj dodawane jest do tego urządzenia. Nawet w najprostszych modelach obowiązkowymi dodatkami do maszyny, oferowanymi w zestawie, jest kilka stopek. W przypadku początkujących użytkowników wystarczy stopka uniwersalna, stopka do wszywania zamków, a także — jeśli dane urządzenie oferuje taką możliwość — stopka do półautomatycznego obszywania dziurek. Im lepszy sprzęt — i więcej możliwości zapewnia podczas pracy — tym więcej stopek znajdziemy w zestawie z maszyną. Jakie? Choćby stopkę do ściegu krytego lub owerlokowego, stopkę do monogramów, stopkę do przyszywania guzików lub stopkę do automatycznego obszywania dziurki, zamiast wykonywania tego zadania w sposób półautomatyczny.

Rzecz jasna, kolejnym obowiązkowym elementem wyposażenia jest zestaw igieł, ewentualne szpulki, śrubokręt (lub kilka — duży, w kształcie dysku oraz w kształcie litery "L"), czy też ewentualny rozpruwacz do nici. Oczywiście nie może w zestawie zabraknąć rozrusznika nożnego — chyba że przymierzasz się do zakupu wyprodukowanej przez firmę Brother maszyny do szycia komputerowej. Wówczas uruchamianie i wyłączanie urządzenia dokonywane jest nierzadko za pomocą przycisku START/STOP, który w połączeniu z funkcją Slow Motion pozwala na powolne rozpoczynanie i kończenie ściegu.

Maszyny Brother – idealne dla Ciebie

Bez względu na to, czy planujesz zakup wyprodukowanej przez firmę Brother maszyny do szycia mechanicznej, czy komputerowej, pewne jest jedno: wieloletnia tradycja firmy Brother w parze z nowoczesnym designem i korzystnymi cenami sprawia, że maszyny tego producenta są dobrym rozwiązaniem bez względu na umiejętności użytkownika oraz możliwości jego budżetu domowego. Solidność i wytrzymałość materiałów, z których są wykonane, a także aż trzyletnia gwarancja producenta sprawiają ponadto, że znikają obawy dotyczące eksploatacji tych maszyn.. Sprawdź dostępne w naszym sklepie maszyny i przekonaj się, która z nich okaże się dla Ciebie odpowiednia!

Ile kosztują maszyny do szycia Brother?

Maszyny do szycia to nie tylko domena marki Janome czy Singer – to także japońska firma Brother, która ma w swojej ofercie dziesiątki urządzeń najwyższej klasy. Maszyny tego producenta należą do korzystnie wycenianych w stosunku do możliwości – za urządzenie podstawowe o dobrej funkcjonalności z logotypem marki Brother przyjdzie nam zapłacić kwotę w okolicy 800,00 zł, podczas gdy za wariant najbardziej zaawansowany technicznie – nawet niespełna 9000,00 zł.

Czy maszyny do szycia Brother są trwałe?

Zdecydowanie tak. Trwałość maszyn do szycia marki Brother jest uznawana na rynku za jedną z większych zalet urządzeń tego producenta. Wszystkie są w zasadzie całkowicie odporne na większość uszkodzeń mechanicznych wynikających z codziennej, nawet tej bardzo intensywnej eksploatacji. Są mocne, stabilne i wysoce odporne także na różne awarie i usterki. To możliwe dzięki rygorystycznej kontroli jakości, która wyłapuje jeszcze w procesie produkcji większość defektów, które mogą w jakimkolwiek stopniu przyczynić się do powstania większej awarii. Marka oferuje 3-letnią gwarancję w typie door-to-door.

Które maszyny Brother są najpopularniejsze?

Marka Brother na rynku maszyn do szycia istnieje nieprzerwanie od 1928 roku, nie dziwi zatem fakt, że w jej katalogu znajdziemy dziesiątki naprawdę interesujących propozycji. Warto wyróżnić wśród nich przede wszystkim model BQ17 – podstawowe, lecz także zaawansowane technicznie urządzeń, zawierające 17 programów ściegowych, jak i półautomatyczne obszywanie dziurek. Równie dużą popularnością cieszy się wariant NV-15, nieco bardziej zaawansowany i rozbudowany, jak i A150 – profesjonalna maszyna dla bardzo wymagających odbiorców.

Kto produkuje maszyny do szycia Brother?

Produkcją maszyn do szycia marki Brother zajmuje się kilkadziesiąt fabryk rozsianych dosłownie po całym globie, z kolei kluczowe fabryki znajdują się w Azji — głównie w Chinach, Japonii, Tajwanie i Wietnamie. Wszystkie, mimo pewnych różnic względem parku maszynowego, są gwarancją wysokiej jakości urządzeń, które dzięki wyspecjalizowanym liniom produkcyjnym na długo zachowują swoje właściwości użytkowe.