Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 630
  • 6520
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
12%
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
BROTHER RH127
910.00  Cena: 799.00 
15%
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
BROTHER HF37
1390.00  Cena: 1185.99 
13%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER NV15
1720.00  Cena: 1499.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER A50
2180.00  Cena: 1960.00 
14%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER A60
2290.00  Cena: 1980.00 
NOWOŚĆ
Do schowka  Porównaj 
BROTHER A65
Cena: 2399.00 
BROTHER KD40S
Cena: 1390.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
BROTHER F460
Cena: 5110.00 
11%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER NV1100
4370.00  Cena: 3890.00 
POLECAMY 10%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER A150
2890.00  Cena: 2601.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER A80
2440.00  Cena: 2190.00 
BROTHER KD144S
Cena: 630.00 
3%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER RL425
760.00  Cena: 735.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER A16
1960.00  Cena: 1760.00 
12%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER F410
3290.00  Cena: 2880.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER F420
3960.00  Cena: 3564.00 
BROTHER BN27
Cena: 999.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER F400
3120.00  Cena: 2799.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
BROTHER NV1040SE
Cena: 3780.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
BROTHER NV1300
Cena: 5630.00 

Domowe maszyny do szycia Brother

W firmie Brother maszyny do szycia stanowiły główny trzon działalności od początków jej istnienia. W 1908 roku w japońskiej miejscowości Nagoya Kanekichi Yasui założył firmę o nazwie Yasui Sewing Machine Co., której profilem działania była produkcja maszyn do szycia. W roku 1928 wyprodukowana została pierwsza maszyna Brother, nadając początek tej marce, a w latach 50. XX wieku firma wkroczyła na rynek europejski i amerykański.

Domowe maszyny do szycia Brother

Producent Brother przez ponad wiek obecności na rynku zyskał sobie uznanie użytkowników, których opinie są zgodne: niewątpliwym atutem maszyn Brother jest ich nowoczesność idąca w parze z niezawodnością. Sprzęt ten daje możliwość precyzyjnego wykonywania projektów krawieckich zarówno początkującym, jak i zapalonym miłośnikom szycia. Produkowane przez firmę Brother maszyny do szycia są proste w obsłudze. Co więcej, wiele osób decyduje się na rozpoczęcie przygody z szyciem właśnie od produktów tego producenta.

Nic w tym dziwnego — dostępność na rynku rozmaitych urządzeń firmy Brother sprawia, że w zasadzie każdy powinien znaleźć wśród maszyn tego producenta model, który spełni jego oczekiwania i pozwoli cieszyć się komfortem z szycia na co dzień. Bez wątpienia zaletą maszyn do szycia Brother jest aż trzyletnia gwarancja producenta w systemie door-to-door, wraz z możliwością serwisowania na terenie całej Polski. Dodatkowo do każdego urządzenia dołączona jest instrukcja obsługi w języku polskim w formie elektronicznej.

Maszyny Brother dla dzieci

W ofercie naszego sklepu internetowego obecnych jest wiele produktów firmy Brother. Maszyny do szycia produkowane przez tę firmę podzielić można na kilka kategorii. Czołowi producenci mają w swojej ofercie maszyny do szycia dla dzieci - także firma Brother może się pochwalić własnym modelem dla najmłodszych miłośników szycia. Warto w tym przypadku zwrócić uwagę choćby na wyprodukowane przez Brother maszyny do szycia KE15S oraz KD144S. W obu przypadkach mamy do czynienia z intuicyjnym urządzeniem, którego nauka obsługi zajmuje dzieciom dosłownie chwilę, a chęci do pracy z maszyną z pewnością dodaje jej kolorowy design.

Na najmłodszych adeptów szycia, planujących zakup maszyny Brother stworzonej z myślą o dzieciach, czeka między innymi 14 programów ściegowych (w tym ściegi proste, kryte, zygzak), a także — co istotne zwłaszcza z perspektywy rodzica — zabezpieczenie przestrzeni wokół igły. Nie ma obaw o to, że dziecko, korzystając z urządzenia, podłoży ręce pod igłę, robiąc sobie tym samym krzywdę. Atutem tej maszyny do szycia Brother jest także wolne ramię, które pozwala szyć na okrągło np. nogawki spodni lub rękawy koszulek, dzięki czemu drobne prace lub poprawki krawieckie stają się o wiele łatwiejsze do wykonania.

Maszyna do szycia Brother – nie tylko dla dzieci

Nie tylko najmłodsi miłośnicy szycia znajdą coś dla siebie pośród produktów, jakie oferuje sklep SZYJ.PL. Produkty firmy Brother to między innymi maszyny mechaniczne, które pozwolą wykonać - zależnie od modelu - proste lub bardziej zaawansowane ściegi. Część maszyn przypadnie z pewnością do gustu początkującym użytkownikom, którzy chcą dopiero zapoznać się z arkanami szycia, jednak także doświadczone osoby znajdą coś dla siebie w ofercie tego producenta. Kolejnymi, godnymi uwagi urządzeniami firmy Brother są komputerowe maszyny do szycia. Wybrane modele tego producenta umożliwiają nie tylko korzystanie z ponad 100 programów ściegowych - wraz z możliwością tworzenia własnych - ale także oferują prędkość szycia, sięgającą nawet do 850 ściegów na minutę. Niektóre z nich dodatkowo umożliwiają wyszywanie liter i cyfr (bez polskich znaków), co znacznie zwiększa możliwości użytkownika. Atutem komputerowych urządzeń tej firmy jest także duży, czytelny wyświetlacz, który informuje użytkownika o aktualnych parametrach szycia, a także podpowiada dobór właściwej stopki, dzięki czemu szycie jest o wiele łatwiejsze, szybsze i przyjemniejsze bez względu na nasz poziom zaawansowania. Wybrane komputerowe modele cechują się ponadto duża przestrzenią pracy - w zależności od modelu, który wybierzemy, wynosu ona 17 cm, 19 cm, a w niektórych przypadkach nawet 28,5 odległości od igielnicy do ramienia maszyny.

Przy wyborze domowych maszyn do szycia Brother dla wielu osób istotna jest nie tylko cena i opinie o produkcie, ale także możliwość zakupu online. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, nasz sklep internetowy oferuje maszyny do szycia, których cena adekwatna jest do możliwości, jakie dana maszyna Brother ma do zaoferowania użytkownikowi. Ponieważ wiemy, że pierwsze kroki w świecie szycia mogą być niełatwe, wychodzimy naprzeciw początkującym krawcom. Oprócz maszyny do szycia Brother, podczas zakupów online na SZYJ.PL, możesz zaopatrzyć się także w dodatkowe akcesoria czy wykroje. Standardowym wyposażeniem maszyny Brother jest także instrukcja obsługi w języku polskim, do niektórych modeli dołączona na płycie CD.

Automatyczne funkcje maszyn Brother

Planując zakup wyprodukowanej przez firmę Brother maszyny do szycia część użytkowników zwraca uwagę na szereg funkcji automatycznych oraz dodatkowych udogodnień, jakie producent ten ma do zaoferowania osobom korzystającym z jego urządzeń. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na fakt, że wiele maszyn Brother oferuje pełną regulację długości ściegu (nawet do 4 lub 5 mm, zależnie od modelu), a także pozwalają regulować szerokość ściegu — do 7 milimetrów.

Maszyny Brother wyposażone zostały także w funkcję automatycznego obcinania nici, a także automatyczną regulację jej naprężenia — urządzenie samodzielnie potrafi ustawić wartość naprężenia nici w zależności od takich parametrów, jak prędkość szycia oraz grubość materiału, na którym aktualnie pracujemy. W dobrych modelach maszyn firmy Brother nie brak także regulacji docisku stopki, czy też wbudowanego, zaawansowanego automatycznego nawlekacza igły.

Komputerowe maszyny do szycia Brother oferują także nawet do 10 rodzajów automatycznego obszywania dziurek! Ponadto stawiając na modele tego producenta, mamy do wyboru urządzenia, gwarantujące możliwość szycia wstecz i efektownego zakańczania ściegów, czy też możliwość szycia podwójną igłą, co z kolei przekłada się na szycie dekoracyjne. Nie bez znaczenia jest także dla części użytkowników fakt, że wszystkie modele maszyny do szycia Brother wyposażone są w chwytacz rotacyjny.

Maszyny do szycia Brother – standardowe wyposażenie

Przymierzając się do zakupu maszyny do szycia Brother, warto zwrócić uwagę także na standardowe wyposażenie, jakie zazwyczaj dodawane jest do tego urządzenia. Nawet w najprostszych modelach obowiązkowymi dodatkami do maszyny, oferowanymi w zestawie, jest kilka stopek. W przypadku początkujących użytkowników wystarczy stopka uniwersalna, stopka do wszywania zamków, a także — jeśli dane urządzenie oferuje taką możliwość — stopka do półautomatycznego obszywania dziurek. Im lepszy sprzęt — i więcej możliwości zapewnia podczas pracy — tym więcej stopek znajdziemy w zestawie z maszyną. Jakie? Choćby stopkę do ściegu krytego lub owerlokowego, stopkę do monogramów, stopkę do przyszywania guzików lub stopkę do automatycznego obszywania dziurki, zamiast wykonywania tego zadania w sposób półautomatyczny.

Rzecz jasna, kolejnym obowiązkowym elementem wyposażenia jest zestaw igieł, ewentualne szpulki, śrubokręt (lub kilka — duży, w kształcie dysku oraz w kształcie litery "L"), czy też ewentualny rozpruwacz do nici. Oczywiście nie może w zestawie zabraknąć rozrusznika nożnego — chyba że przymierzasz się do zakupu wyprodukowanej przez firmę Brother maszyny do szycia komputerowej. Wówczas uruchamianie i wyłączanie urządzenia dokonywane jest nierzadko za pomocą przycisku START/STOP, który w połączeniu z funkcją Slow Motion pozwala na powolne rozpoczynanie i kończenie ściegu.

Maszyny Brother – idealne dla Ciebie

Bez względu na to, czy planujesz zakup wyprodukowanej przez firmę Brother maszyny do szycia mechanicznej, czy komputerowej, pewne jest jedno: wieloletnia tradycja firmy Brother w parze z nowoczesnym designem i korzystnymi cenami sprawia, że maszyny tego producenta są dobrym rozwiązaniem bez względu na umiejętności użytkownika oraz możliwości jego budżetu domowego. Solidność i wytrzymałość materiałów, z których są wykonane, a także aż trzyletnia gwarancja producenta sprawiają ponadto, że znikają obawy dotyczące eksploatacji tych maszyn.. Sprawdź dostępne w naszym sklepie maszyny i przekonaj się, która z nich okaże się dla Ciebie odpowiednia!

Ile kosztują maszyny do szycia Brother?

Cena maszyn do szycia Brother jest uzależniona od ich zaawansowania – rodzaju, przeznaczenia i ilości dostępnych funkcji. Podstawowe urządzenia w ofercie japońskiego producenta można kupić już za niespełna 800 zł. Z kolei zakup najdroższej maszyny do szycia Brother wiąże się z wydatkiem rzędu kilku tysięcy złotych. To model do zadań specjalnych, stworzony specjalnie z myślą o tworzeniu dużych projektów patchworkowych. Duża rozpiętość cenowa sprawia, że każdy znajdzie w ofercie Brother maszynę w swoim budżecie i zgodną z indywidualnymi potrzebami.

Czy maszyny do szycia Brother są trwałe?

Solidność wykonania oraz wysoka odporność komponentów wykorzystanych do produkcji urządzeń to cechy wyróżniające maszyny do szycia Brother. Zarówno modele mechaniczne, jak i automatyczne odznaczają się trwałością, która wpływa na możliwość ich wieloletniej, efektywnej eksploatacji. Rygorystyczne kontrole jakości przeprowadzane już na etapie produkcji pozwalają zminimalizować ryzyko występowania awarii i usterek podczas użytkowania. Dzięki temu maszyny Brother sprawdzają się tak do użytku okazjonalnego, jak i do pracy codziennej.

Które maszyny Brother są najpopularniejsze?

Wieloletnia obecność na rynku sprawiła, że Brother może pochwalić się bardzo szerokim asortymentem. Najpopularniejszym modelem wśród początkujących jest Brother BQ17 – idealny dla start, do domowego użytku. Równie chętnie wybieraną maszyną jest BROTHER NV-15 – wyraźnie droższa, jednak bardziej funkcjonalna, polecamy ją lubiącym nowinki techniczne. W trakcie zakupów warto zainteresować się także maszynami Brother RH127, HF37, A150 i F410. Wszystkie znajdziesz w ofercie Szyj.pl.

Kto produkuje maszyny do szycia Brother?

Pierwsze maszyny do szycia Brother wyprodukowano w Japonii, do dziś powstają tam niektóre flagowe modele z oferty tej marki. Dodatkowo japońskie przedsiębiorstwo posiada posiadając zakłady produkcyjne i handlowe w ponad 40 krajach w różnych regionach świata Kluczowe zakłady produkcyjne maszyn zlokalizowane są w Azji, np. w Tajwanie, Chinach czy Wietnamie.