Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 630
  • 6520
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający
Zastosuj filtry

Maszyny do szycia Brother do 1000 zł

Wybór odpowiedniej maszyny do szycia to nie lada wyzwanie. Mają z tym problem zarówno początkujący, którzy muszą wybrać swoje pierwsze urządzenie, jak i zaawansowani użytkownicy, sięgający po kolejny już model. Początkowo warto ograniczyć się do wyboru produktu jednego producenta. Do Twojej dyspozycji jest kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt maszyn do szycia, należy więc zastosować kolejne kryteria. Jednym z nich jest z pewnością cena maszyny Brother. Przyjrzyjmy się zatem, jakie maszyny do szycia do 1000 zł możesz wziąć pod uwagę, by zakup ten okazał się strzałem w dziesiątkę.

Czym się charakteryzują maszyny Brother do 1000 zł?

W przypadku, gdy interesuje Cię dostępność poszczególnych ściegów, maszyny do szycia Brother do 1000 zł pozwalają użytkownikowi skorzystać z kilkunastu programów ściegowych niezbędnych przy podstawowych zadaniach. Z reguły będą to najbardziej potrzebne ściegi takie jak stębnowy, zygzak, kryty czy obrzucenie dziurki na guzik oraz dodatkowe ściegi elastyczne czy dekoracyjne. W tej cenie znajdziesz także urządzenia zapewniające płynną regulację długości ściegu — do 4 mm — oraz jego szerokości, w tym przypadku: do 5 mm. Planując zakup maszyny Brother do 1000 zł z powodzeniem znajdziesz także modele, oferujące automatyczne obszywanie dziurek (zamiast półautomatycznego), wbudowany nawlekacz igły oraz wolne ramię, które ułatwia szycie na okrągło, a zatem tworzenie lub nanoszenie poprawek na takie części garderoby jak rękawy, lub nogawki.

Ponadto modele z tej półki cenowej wyróżnia system szybkiego wymieniania szpulki w bębenku oraz zatrzaskowe mocowanie stopki. Ich zaletą jest również możliwość szycia wstecz, pozwalająca na estetyczne zakańczanie ściegów, a także możliwość szycia podwójną igłą, dzięki czemu szycie dekoracyjne nie powinno przysparzać żadnych trudności.

Maszyny Brother do 1000 złotych – wyposażenie

Oprócz samych możliwości urządzenia bardzo często zwraca się uwagę także na podstawowe wyposażenie, czyli zestaw akcesoriów i narzędzi, jakie otrzymuje się podczas zakupu. Decydując się na maszyn do szycia Brother do 1000 zł — oprócz samego urządzenia — otrzymasz także zestaw stopek. Wśród nich znajduje się stopka uniwersalna, stopka do automatycznego obszywania dziurki, stopka do wszywania zamków oraz stopka do przyszywania guzików, a w niektórych modelach także stopka do ściegu krytego. Rzecz jasna, to nie wszystko — do maszyny dołączony jest także zestaw igieł oraz podwójna igła, 4 szpulki i dodatkowy trzpień. Ponadto warto zwrócić uwagę na dostępność płytki do cerowania, która zastępuje wyłączany transport, a także na miękki pokrowiec, który ułatwia bezpieczne przechowywanie maszyny, chroniąc ją przed kurzem.

Zwieńczenie zestawu stanowi rzecz jasna śrubokręt, rozrusznik nożny oraz instrukcja obsługi w języku polskim dostępna w formie elektronicznej. Warto także pamiętać o fakcie, że modele tego producenta objęte są aż trzyletnią gwarancją w systemie door-to-door, z serwisem na terenie całej Polski.

Maszyny do szycia Brother do 1000 zł – modele

Dysponując kwotą w wysokości 1000 złotych, można zakupić także o wiele tańsze modele w kwocie do 700 zł, takie jak maszyna do szycia dla dzieci Brother KE14S lub Brother KD144S oraz proste maszyny do szycia Brother J17s, Brother BQ17 i Brother RL425, czy też Brother BQ25. Warto jednak zwrócić uwagę przede wszystkim na dwa najmocniejsze modele maszyn do szycia, które znajdują się w tej półce cenowej — są nimi maszyny Brother RH127 oraz Brother BN27.