Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 6520
  • 6520
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający (1)
Zastosuj filtry

Maszyny do szycia Brother z dodatkowym stolikiem powiększającym

Decyzja o tym, jaki model maszyny do szycia zakupić, rozpoczynając swoją krawiecką przygodę, nie należy do najprostszych. Po części wynika to z faktu, że zależy nam wówczas na zakupie sprzętu, który posłuży przez wiele lat — zarówno pod względem wytrzymałości, jak i oferowania dodatkowych możliwości, adekwatnych do naszych wzrastających umiejętności. Z tego powodu wielu użytkowników po prostu stawia na urządzenia renomowanych producentów, na przykład maszyny Brother. Biorąc jednak pod uwagę mnogość modeli oferowanych przez poszczególne firmy, konieczne jest zawężenie pola poszukiwań o kolejne filtry. Jednym z kryteriów, jakie można wziąć pod uwagę, jest dostępność rozmaitych udogodnień — jak choćby stolika, który powiększa pole pracy i przestrzeń roboczą danej maszyny. Sprawdź więc, jakie maszyny do szycia Brother z dodatkowym stolikiem powiększającym znajdziesz w ofercie sklepu internetowego SZYJ.PL.

Czym jest dodatkowy stolik powiększający?

W przypadku stolika powiększającego pole pracy masz do czynienia z dodatkowym elementem maszyny do szycia, przydatnym zwłaszcza wtedy, gdy czeka Cię szycie dużych partii materiału. Dodatkowy stolik powiększający przestrzeń, czyli tzw. pole pracy zwiększa komfort szycia na co dzień oraz powoduje, że jest ono sprawniejsze.

Decydując się na zakup maszyny Brother z dodatkowym stolikiem powiększającym możesz zatem w dowolnym momencie powiększyć pole pracy, a następnie rozłożyć na nim szyty materiał, co znacznie ułatwia wykonywanie poszczególnych projektów. Co więcej — tkanina nie będzie się ściągać, o wiele łatwiej będzie można prowadzić ją podczas szycia na większej przestrzeni niż standardowo.

W zależności od producenta dodatkowego stolika powiększającego, a także konkretnego modelu maszyny do szycia, wymiary stolika — a tym samym wielkość dodatkowej przestrzeni do maszyny do szycia Brother z dodatkowym stolikiem powiększającym — mogą się od siebie nieznacznie różnić. Dodatkowo różnice pomiędzy poszczególnymi stolikami mogą wystąpić także w zakresie elementów wykończenia produktu, takich jak rozkładane lub wykręcane nóżki czy też obecność dodatkowej, gumowej powierzchni na ich spodzie. Wybrane stoliki ponadto mogą mieć naniesione na blat podziałki z zaznaczonymi odległościami, co jeszcze bardziej ułatwia proces szycia i prowadzi do jeszcze większej oszczędności czasu.

Maszyny Brother z dodatkowym stolikiem powiększającym – modele

Dodatkowy stolik powiększający pole pracy — jak łatwo się domyślić — nie należy do standardowego wyposażenia każdej maszyny. Wręcz przeciwnie, dostępny jest wyłącznie dla wybranych modeli, jako produkt kompatybilny z daną serią lub konkretnym egzemplarzem maszyny do szycia danego producenta.

Maszyny Brother z dodatkowym stolikiem powiększającym to dwa modele elektroniczne — Brother FS70WTS, a także o wiele mocniejsze urządzenie, jakim jest Brother NV-1800Q. W przypadku tej pierwszej w zestawie otrzymujesz także blat powiększający pole pracy maszyny, natomiast model Brother NV-1800Q kupisz wraz ze stolikiem Brother WT12, którego wymiary to 53x32 cm. Ten wykonany z tworzywa stolik, zdaniem producenta, może być kompatybilny także z modelami Brother NV1100, Brother NV1300 oraz Brother NV2600, należy jednak w ich przypadku dokupić go oddzielnie, ponieważ nie jest oferowany w zestawie z maszyną.

»