Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 630
  • 6520
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Długość ramienia
Stolik powiększający
Zastosuj filtry

Maszyny do szycia Brother do 700 zł

Trudno dokonać wyboru pierwszej maszyny do szycia — zwłaszcza gdy planujesz zakup takiego urządzenia, które ma posłużyć przez długie lata. Bez wątpienia większość użytkowników w takim przypadku stawia na sprzęt renomowanych producentów takich jak Brother. Mnogość urządzeń oferowanych przez tego producenta sprawia, że konieczne jest zawężenie kryteriów. Najczęściej kolejnym ograniczeniem, jakie bierze się pod uwagę, jest budżet, którym dysponujesz. Sprawdź więc, jakie maszyny do szycia Brother do 700 zł możesz znaleźć w ofercie sklepu internetowego SZYJ.PL.

Czym się charakteryzują maszyny Brother do 700 zł?

Jeśli chodzi o dostępność poszczególnych ściegów, jakimi można szyć, maszyny do szycia Brother do 700 zł zapewniają użytkownikowi — w zależności od modelu — 14, 17 lub nawet 25 różnych programów ściegowych. Wśród nich znajdziesz oczywiście podstawowe ściegi użytkowe, a także ścieg owerlokowy, ściegi elastyczne i kryte oraz zyg-zak, a także półautomatyczne obszywanie dziurki. Jeśli spojrzysz na prędkość szycia maszyny Brother do 700 zł, wynosi ona 820 wkłuć na minutę — co w zupełności wystarcza, jeśli maszyna do szycia ma służyć w domowym zaciszu, przy prostych projektach lub wprowadzaniu drobnych poprawek.

Kolejną cechą, charakteryzującą urządzenia z tej półki cenowej, jest wolne ramię maszyny — to dzięki niemu łatwe staje się szycie na okrągło takich partii garderoby, jak nogawki czy rękawy. Co więcej, maszyny te zapewniają możliwość szycia wstecz, czyli pozwalają na wygodne zakańczanie ściegów, ponadto większość modeli w tej cenie oferuje użytkownikowi możliwość szycia podwójną igłą, dzięki czemu możliwe jest szycie dekoracyjne.

Maszyny Brother do 700 złotych – wyposażenie

W sytuacji, gdy interesuje Cię zakup urządzenia w tej półce cenowej, znaczenie ma z pewnością także podstawowe wyposażenie, dodawane do interesującego modelu. Maszyny do szycia Brother do 700 zł charakteryzują się między innymi tym, że w zestawie zawsze znajduje się zestaw stopek, a wśród nich stopka uniwersalna, stopka do półautomatycznego obszywania dziurki oraz stopka do wszywania zamków. Dodatkowo część modeli oferuje na start także stopkę do przyszywania guzików. Oprócz tych elementów, w zestawie znajdziesz ponadto zestaw igieł oraz śrubokręt, a niektóre modele zawierają osłonę igły, zestaw szpulek, czy też miękki pokrowiec. Może on posłużyć nie tylko jako zabezpieczenie dla maszyny, aby nie osiadał na niej kurz, gdy nie pracujesz — dodatkowo można go wykorzystać jako swoisty futerał na maszynę, jeśli zamierzasz ją transportować pomiędzy piętrami lub np. w trakcie przeprowadzki. Rzecz jasna, obowiązkowo do każdej maszyny dodawany jest rozrusznik nożny, a także instrukcja obsługi w języku polskim, dostępna w formie elektronicznej.

Oferowane przez nas maszyny Brother do 700 zł — podobnie jak droższe modele tego producenta — posiadają 3 lata gwarancji w systemie door-to-door wraz z serwisem na terenie całej Polski.

Maszyny do szycia Brother do 700 zł – modele

Dysponując kwotą rzędu około 700 złotych, wybór maszyny do szycia wcale nie sprowadza się do decydowania pomiędzy dwoma lub trzema modelami tego producenta. Rzecz jasna, w tej kwocie możesz wybierać jedynie spośród mechanicznych maszyn do szycia tego producenta, ponieważ komputerowe modele zaczynają się powyżej tysiąca złotych.

O jakich urządzeniach dostępnych w tej cenie zatem mowa? W wyżej wymienionej kwocie jesteś w stanie zakupić maszynę do szycia Brother KE14S, Brother J17s. Oprócz tych dwóch, najprostszych i najtańszych modeli, w grę wchodzą jednak jeszcze cztery kolejne urządzenia — maszyna do szycia dla dzieci Brother KD144S, maszyna do szycia Brother BQ17, a także modele maszyn Brother RL425 oraz Brother BQ25.