Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 2799
  • 6520
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki (1)
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
BROTHER F460
Cena: 5110.00 
11%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER NV1100
4370.00  Cena: 3890.00 
12%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER F410
3290.00  Cena: 2880.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER F420
3960.00  Cena: 3564.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
BROTHER F400
3120.00  Cena: 2799.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
BROTHER NV1040SE
Cena: 3780.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
BROTHER NV1300
Cena: 5630.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
BROTHER NV1800Q
Cena: 6520.00 

Maszyny do szycia Brother z regulacją docisku stopki

Podczas poszukiwania właściwej maszyny do szycia do pracy w domu lub w niewielkiej pracowni krawieckiej zwraca się uwagę na szereg istotnych czynników. Rzecz jasna, jednym z nich jest producent – warto zdecydować się na urządzenia renomowanej firmy, na przykład na maszyny do szycia Brother. Kolejnym etapem jest przyjrzenie się możliwościom danego modelu, w tym funkcjom, na których najbardziej Ci zależy. Jednym z aspektów, jakie możesz wziąć pod uwagę, jest obecność regulowanego docisku stopki.

Czym jest regulacja docisku stopki?

Maszyny Brother z regulacją docisku stopki to urządzenia cieszące się dużą popularnością zarówno wśród początkujących, jak i bardziej doświadczonych użytkowników. Z czego to wynika? Między innymi z przydatności tej funkcji. Sam docisk stopki to nic innego, jak siła, z jaką stopka maszyny dociska materiał do ząbków transportera. To właśnie dzięki niej materiał przesuwa się pod stopką w czasie szycia na maszynie. W maszynach pozbawionych regulacji docisku urządzenie automatycznie dociska stopkę z taką siłą, jaka została zaprogramowana przez producenta – użytkownik nie ma możliwości dokonania zmian w tym zakresie. W przypadku maszyny do szycia Brother z regulacją docisku stopki osoba korzystająca z urządzenia może tymczasem dokręcić lub poluzować sprężynę, zwiększając lub zmniejszając siłę nacisku stopki na przesuwany materiał. Regulacja ta w maszynach mechanicznych jest dokonywana za pomocą dodatkowego pokrętła umieszczonego z boku lub u góry obudowy maszyny, natomiast w komputerowych maszynach do szycia regulacja docisku stopki odbywa się poprzez zmianę ustawienia na wyświetlaczu LCD. Nie ulega wątpliwości, że regulowany docisk stopki pozwala na komfortowe szycie dowolnego projektu, ponieważ siłę nacisku można dostosować bezpośrednio do indywidualnych potrzeb oraz grubości materiału. Ma to znaczenie zwłaszcza w sytuacji, gdy chcesz pikować warstwy materiału, szyć dzianinę lub naszywać aplikacje.

Maszyny Brother z regulacją docisku stopki – modele

Maszyny do szycia Brother z regulacją docisku stopki dostępne są w kilku modelach – każdy z nich jest maszyną komputerową. W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na bestsellerowy model Brother F400 oraz bliźniaczy, nieco mocniejszy wariant Brother F410, a także na maszyny Brother F420 i F460, które oferują ogrom dodatkowych możliwości. W naszej ofercie znajdziesz maszyny Brother z regulacją docisku stopki stworzone z myślą zarówno o osobach początkujących, jak i o profesjonalistach i pasjonatach z wieloletnim doświadczeniem. Proponowany sprzęt jest idealny do użytku domowego, nauki zawodu oraz pracowni krawieckiej.

Maszyny Brother – na co jeszcze zwrócić uwagę?

Decydując się na maszyny do szycia Brother z regulacją docisku stopki, warto zwrócić uwagę również na inne funkcje tego typu urządzeń. Wszystkie modele są dodatkowo wyposażone w regulację długości ściegów oraz regulację szerokości ściegów. Co więcej, urządzenia te oferują między innymi automatyczne obcinanie nici, automatyczne pozycjonowanie igły i automatyczne obszywanie dziurki. Dzięki nim praca z materiałem staje się o wiele szybsza i łatwiejsza, a sam proces szycia – przyjemniejszy, zwłaszcza dla początkujących.