Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 3980
  • 18999
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia (1)
Obszywanie dziurki
Wbudowany górny transport
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
16%
Do schowka  Porównaj 
JANOME SKYLINE S3
4749.01  Cena: 3980.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME SKYLINE S5
5649.00  Cena: 5089.00 
POLECAMY 10%
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
JANOME MC6700P
8699.00  Cena: 7828.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME SKYLINE S6
6399.00  Cena: 5759.00 
11%
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
JANOME SKYLINE S7
9549.00  Cena: 8490.00 
.JANOME HD9
Cena: 7499.00 

Maszyny do szycia Janome z powiększonym polem pracy

Poszukując odpowiedniej maszyny do szycia, nierzadko mamy konkretne oczekiwania wobec urządzenia. Przykładowo możemy mieć upatrzonego producenta, możemy także wiedzieć, jakie cechy czy funkcje maszyny są dla nas najważniejsze - co jednak, jeśli nie mamy pojęcia, od czego zacząć? Warto na początku sięgnąć po produkty firm z wieloletnim doświadczeniem na rynku, jak np. maszyny Janome. Przyjrzyjmy się bliżej, co mają do zaoferowania te urządzenia firmy Janome, które zapewniają użytkownikowi są w powiększone pole pracy.

Czym jest powiększone pole pracy?

Maszyny Janome z powiększonym polem pracy charakteryzują się zazwyczaj wyraźnie większymi rozmiarami - dlatego nierzadko zaliczane są do maszyn z serii XL. W ich przypadku przestrzeń pomiędzy igłą a ramieniem maszyny jest większa niż w standardowych maszynach. Przykładowo - Janome Skyline S6 oferuje przestrzeń długości 21 centymetrów, podczas gdy tradycyjnie mamy do czynienia z długością maksymalnie 17 centymetrów. Dzięki tak dużej przestrzeni maszyny do szycia Janome z powiększonym polem pracy zapewniają o wiele większy komfort korzystania, bo gwarantują więcej miejsca na manewrowanie szytym materiałem. Bardzo długie wolne ramię ponadto w znacznym stopniu ułatwia takie czynności, jak szycie na okrągło nogawek i rękawów.

Maszyny Janome z powiększonym polem pracy – modele

W przypadku chęci zakupu maszyny do szycia Janome z powiększonym polem pracy mamy do czynienia przede wszystkim z komputerowymi maszynami do szycia od tego producenta. Długie ramię dostępne jest przede wszystkim w modelach, należących do popularnej serii SKYLINE - tym samym warto zwrócić uwagę na takie maszyny, jak Janome SKYLINE S3, Janome SKYLINE S5, Janome SKYLINE S6 oraz Janome SKYLINE S7. Ponadto powiększone pole pracy znajdziemy także w bestsellerowym urządzeniu tego producenta, jakim jest Janome MC6700P oraz profesjonalnych maszynach do szycia Janome MC9450QCP i Janome Continental M7 Professional (CM7P). W przypadku tej ostatniej przestrzeń pomiędzy igłą a ramieniem maszyny wynosi aż 34 centymetry!

Jeśli interesują nas mechaniczne maszyny Janome z powiększonym polem pracy, do wyboru mamy zaledwie jeden model. Jest nim półprzemysłowa stębnówka z serii Heavy Duty – Janome HD9, która także oferuje duża przestrzeń roboczą. W przypadku tej maszyny do szycia odległość ramienia od igielnicy wynosi aż 22,5 centymetra, co pozwala na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

Maszyny do szycia Janome z powiększonym polem pracy – dodatkowe funkcje

Bez wątpienia atutem komputerowych maszyn Janome, wyposażonych w wolne ramię, jest kilkaset dostępnych programów ściegowych, w tym ściegu ozdobne, elastyczne, użytkowe, a także dziurki, cyfry i litery - również polskie znaki. Warto zwrócić uwagę także na maksymalną prędkość szycia, wynoszącą 820 wkłuć (a w niektórych modelach nawet 1000 lub 1200 ściegów) na minutę, a także szereg funkcji automatycznych oraz płynną regulację długości i szerokości ściegów.

Co jednak najważniejsze, maszyny do szycia Janome mogą być z powodzeniem wykorzystywane nie tylko w pracy chałupniczej lub niewielkim zakładzie krawieckim, ale także do domowego użytku. Z ich pomocą nie tylko można dokonywać poprawek, ale także szyć nowe ubrania, ozdoby i akcesoria, także ozdobione fantazyjnymi przeszyciami i motywami. Maszyny te wyposażone są także w czytelny wyświetlacz LCD, który informuje użytkownika nie tylko o wybranym ściegu i jego parametrach, ale także wskazuje dobór odpowiedniej stopki, dzięki czemu nie ma obaw o pomyłkę w tym zakresie.