Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 2999
  • 18999
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr (1)
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Wbudowany górny transport
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
16%
Do schowka  Porównaj 
JANOME SKYLINE S3
4749.01  Cena: 3980.00 
15%
Do schowka  Porównaj 
JANOME SKYLINE S5
5649.00  Cena: 4799.00 
POLECAMY 10%
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
JANOME MC6700P
8699.00  Cena: 7828.00 
11%
Do schowka  Porównaj 
JANOME DM7200
3699.00  Cena: 3298.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JANOME SKYLINE S6
6399.00  Cena: 5759.00 
JANOME TXL607
Cena: 2999.00 
13%
Do schowka  Porównaj 
JANOME 5270QDC
3999.00  Cena: 3499.00 
11%
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
JANOME SKYLINE S7
9549.00  Cena: 8490.00 

Maszyny do szycia Janome z możliwością wyszywania liter

Wybierając odpowiednią maszynę do szycia, na której zamierzamy pracować na co dzień, warto zwrócić uwagę na szereg aspektów, które mogą przydać się podczas pracy. Z pewnością większość użytkowników upewnia się, jaka jest maksymalna prędkość szycia, czy też, ile zautomatyzowanych funkcji oferuje dane urządzenie. zdarza się jednak tak, że do istotnych aspektów z naszej perspektywy należy możliwość wyszywania cyfr i liter. Sprawdźmy zatem, co konkretnie mają do zaoferowania maszyny do szycia Janome z możliwością wyszywania liter.

Czym jest możliwość wyszywania liter?

Maszyny do szycia Janome z możliwością wyszywania liter wyróżniają się dodatkowymi programami ściegowymi. Oprócz standardowo dostępnych w tego typu urządzeniach programów, oferujących ściegi proste, użytkowe, ozdobne, czy też obszywanie dziurki, w takim przypadku maszyny Janome oferują także ściegi w kształcie liter alfabetu. Wybierając odpowiednią maszynę do szycia, warto dodatkowo zwrócić uwagę na fakt, czy istnieje możliwość wyszywania polskich znaków diakrytycznych, czyli tzw. “ogonków”. Ponadto niektóre modele maszyny do szycia oferują np. znaki cyrylicy, co w niektórych sytuacjach może być dla nas przydatnym udogodnieniem.

Maszyny Janome z możliwością wyszywania liter – modele

Decydując się na zakup maszyny do szycia Janome, która oferuje możliwość wyszywania liter mamy do wyboru wyłącznie komputerowe modele maszyn do szycia tego renomowanego producenta. Mechaniczne maszyny są tej funkcji niestety pozbawione. Jakie zatem modele możemy brać pod uwagę, szukając odpowiedniej maszyny Janome z możliwością wyszywania liter? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na urządzenia z serii SKYLINE - to właśnie modele takie, jak Janome SKYLINE S3, Janome SKYLINE S5, Janome SKYLINE S6 i Janome SKYLINE S7 pozwolą nam wyszywać litery i cyfry na tkaninie.

Możliwość wyszywania liter znajdziemy także w innych komputerowych maszynach firmy Janome - funkcja ta dostępna jest w takich urządzeniach, jak bestsellerowy model Janome MC6700P, Janome DM7200, a także Janome TXL607 i Janome 5270QDCczekiwane przez nas udogodnienie rzecz jasna znajdziemy również w bardziej zaawansowanych modelach maszyn do szycia, czyli Janome MC9450QCP oraz Janome Continental M7 Professional (CM7P).

Maszyny do szycia Janome z możliwością wyszywania liter – dodatkowe funkcje

Wybierając interesującą nas komputerową maszynę do szycia Janome, warto zwrócić uwagę na jej zakres możliwości, jeśli chodzi o wyszywanie liter. O ile bowiem wszystkie modele komputerowe tego producenta oferują tę funkcję, istnieją między nimi zasadnicze różnice. Przykładowo w modelu Janome SKYLINE S3 dostępna jest czcionka europejska, zawierająca polskie znaki oraz cyrylica, podczas gdy o wiele więcej do zaoferowania dla użytkownika ma model S7 z tej samej serii SKYLINE. W jego przypadku użytkownik ma do wyboru aż 3 dostępne czcionki europejskie, zawierające polskie znaki, a zestaw 3 europejskich czcionek i 1 z cyrylicą zapewnia model Janome Continental M7 Professional (CM7P).

Oprócz interesującej nas funkcji warto także - wybierając model, który ma posłużyć nam przez długie lata - zwrócić uwagę na takie ułatwienia, jak wbudowany szpulownik, możliwość szycia podwójną igłą oraz szycia wstecz, czy też bardzo długie wolne ramię, które ułatwia szycie na okrągło rękawów i nogawek. Wszystkie wyżej wymienione maszyny Janome posiadając ponadto czytelny, dotykowy panel sterujący, wyposażony w wyświetlacz LCD. To właśnie za jego pomocą możliwy jest wybór interesującego nas ściegu, a także poznanie jego parametrów i dobranie odpowiedniej stopki, co w znacznym stopniu usprawnia pracę nie tylko osobom rozpoczynającym przygodę z szyciem maszynowym, ale także doświadczonym użytkownikom.