Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1785
  • 2547
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Ilość nitek używanych w ściegu
Wyświetlacz
Regulacja docisku stopki
Mereżka (ścieg rolujący)
Nawlekacz
Zastosuj filtry

Owerloki Elna

Owerloki Elna to jedne z wielu przydatnych i wytrzymałych urządzeń, które ma do zaoferowania sklep SZYJ.PL. Jeśli potrzebne Ci są sprzęty, których użyjesz do obrabiania krawędzi czy łączenia nawet bardzo wymagających materiałów, overlocki Elna mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Są to specjalistyczne urządzenia krawieckie, które w znacznym stopniu ułatwiają pracę. To sprzęty mogące szyć różnymi odmianami ściegu owerlokowego. Przekonaj się, jak użyteczne mogą okazać się dla Ciebie owerloki Elna – sklep SZYJ.PL gromadzi w swoim asortymencie jedynie urządzenia, na które warto postawić.

Owerloki Elna – urządzenia wszechstronne, na których można polegać

Szew owerlokowy, czy inaczej szew obrzucający służy do zabezpieczania krawędzi materiału. Jeżeli przetniemy dany kawałek materiału, możemy spotkać się z wysnuwaniem się nitek czy pruciem – obrabianie materiału przy użyciu ściegu owerlokowego ma na celu zabezpieczenie go i sprawienie, by prezentował się estetycznie.

Ścieg owerlokowy bardzo często stanowi jeden z programów, w które wyposażone są maszyny do szycia. To rozwiązanie często jednak nie wystarcza – i tu właśnie wkraczają overlocki Elna. Są to urządzenia, które umożliwiają szycie przy użyciu co najmniej 3 nitek, które wspólnie tworzą szew naprawdę trwały i schludny. Wyprodukowane przez markę Elna overlocki to urządzenia wyposażone również w przydatny nóż obcinający, dzięki któremu wykonywanie pracy staje się znacznie bardziej komfortowe. Sklep internetowy SZYJ.PL umożliwi Ci znalezienie owerloka Elna, który doskonale dopasuje się do Twoich potrzeb.

Elna – owerloki o wielkiej przydatności i różnorodnych funkcjach

Overlocki Elna to urządzenia przeznaczone do długotrwałego użytku, które wyprodukowano z troską o najmniejsze detale. Obsługuje się je bardzo łatwo i intuicyjnie, a w razie jakichkolwiek problemów, każdemu klientowi chętnie udostępniamy instrukcję ich obsługi napisaną w języku polskim.

Poza nożykiem do obcinania materiału, stworzone przez producenta Elna owerloki wyposażono także w specjalny nożyk do obcinania nici. Owerloki tej marki działają z użyciem w licznych programów ściegowych. Możliwe jest w nich płynne przełączanie się na mereżkę. W jednym z modeli owerloków Elna dysponujemy przejrzystym programatorem, dzięki któremu maszyna sama sugeruje, jakie ustawienia mogą być najbardziej optymalne dla danego rodzaju ściegu owerlokowego.

Owerloki w tej kategorii umożliwiają regulację długości ściegu czy docisku stopki, a pole pracy pomoże w ich przypadku oświetlić wbudowana w nie żarówka. 

Elna – overlocki, które doskonale uzupełnią wyposażenie szwalni domowych i profesjonalnych

Sklep SZYJ.PL ma w swojej ofercie tylko to, co wartościowe. To między innymi dlatego owerloki producenta Elna mogą okazać się tak dobrym wyborem – ponieważ są to urządzenia sprawdzone, trwałe i przydatne.

Prostota ich obsługi sprawia, że mogą świetnie sprawdzić się jako sprzęt, którego używać będą początkujący miłośnicy szycia. Z kolei mnogość programów i możliwość regulacji poszczególnych parametrów, które za sobą niosą, z pewnością przypadną do gustu zaawansowanym szwaczom czy szwaczkom.

Sklep internetowy SZYJ.PL wyposażony jest w różnorodne produkty, które mogą Ci się przydać, jeśli szycie jest Twoim hobby czy zawodem, takie jak maszyny do szycia czy akcesoria – zapoznaj się z jego asortymentem.

Ile kosztują owerloki Elna?

Owerloki Elna są dostępne w całkiem atrakcyjnych cenach. Maszynę owerlokową do użytku domowego, do szycia hobbystycznego lub do doskonalenia swoich umiejętności znajdziesz za niewiele ponad 1600 zł. Mocniejszy, lepiej wyposażony model z większą liczbą funkcji usprawniających pracę to koszt przekraczający 2000 zł. Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości i mocy, owerloki Elna pozytywnie wyróżniają się na tle konkurencji.

Czy owerloki Elna są najlepsze?

Owerloki Elna z pewnością znajdują się w czołówce najlepszych owerloków na rynku. Nie da się jednoznacznie postawić ich na pierwszym miejscu ze względu na rozmaite oczekiwania użytkowników. Można jednak przyznać, że owerloki tej marki są doskonałym wyborem zarówno do szycia domowego, jak i chałupniczego. Na uwagę zasługują mocne silniki i trwałe, metalowe podzespoły wykorzystane w modelach Elna. Niewątpliwym atutem są też nowoczesne rozwiązania wykorzystane w najnowszych modelach.

Które owerloki Elna są najpopularniejsze?

Z uwagi na doskonały stosunek ceny do jakości, niesłabnącą popularnością cieszy się model Elna 264D. Kosztująca mniej niż 2000 zł, jest mocna, wydajna i wyposażona w regulację docisku stopki. Szyje z prędkością 1300 wkłuć na minutę, pozwalając tworzyć ściegi 3- i 4-nitkowe. Ze względu na zachwycające, nowoczesne funkcje, do najbardziej pożądanych owerloków Elna należy natomiast model 664PRO. To maszyna szybka, mocna i posiadająca praktyczny wyświetlacz, który pomaga dobrać właściwe ustawienia szycia.