Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1699
  • 2849
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Ilość nitek używanych w ściegu
Wyświetlacz
Regulacja docisku stopki
Mereżka (ścieg rolujący)
Nawlekacz
Zastosuj filtry

Owerloki Elna

Owerloki Elna to jedne z wielu przydatnych i wytrzymałych urządzeń, które ma do zaoferowania sklep SZYJ.PL. Jeśli potrzebne Ci są sprzęty, których użyjesz do obrabiania krawędzi czy łączenia nawet bardzo wymagających materiałów, overlocki Elna mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Są to specjalistyczne urządzenia krawieckie, które w znacznym stopniu ułatwiają pracę. To sprzęty mogące szyć różnymi odmianami ściegu owerlokowego. Przekonaj się, jak użyteczne mogą okazać się dla Ciebie owerloki Elna – sklep SZYJ.PL gromadzi w swoim asortymencie jedynie urządzenia, na które warto postawić.

Owerloki Elna – urządzenia wszechstronne, na których można polegać

Szew owerlokowy, czy inaczej szew obrzucający służy do zabezpieczania krawędzi materiału. Jeżeli przetniemy dany kawałek materiału, możemy spotkać się z wysnuwaniem się nitek czy pruciem – obrabianie materiału przy użyciu ściegu owerlokowego ma na celu zabezpieczenie go i sprawienie, by prezentował się estetycznie.

Ścieg owerlokowy bardzo często stanowi jeden z programów, w które wyposażone są maszyny do szycia. To rozwiązanie często jednak nie wystarcza – i tu właśnie wkraczają overlocki Elna. Są to urządzenia, które umożliwiają szycie przy użyciu co najmniej 3 nitek, które wspólnie tworzą szew naprawdę trwały i schludny. Wyprodukowane przez markę Elna overlocki to urządzenia wyposażone również w przydatny nóż obcinający, dzięki któremu wykonywanie pracy staje się znacznie bardziej komfortowe. Sklep internetowy SZYJ.PL umożliwi Ci znalezienie owerloka Elna, który doskonale dopasuje się do Twoich potrzeb.

Elna – owerloki o wielkiej przydatności i różnorodnych funkcjach

Overlocki Elna to urządzenia przeznaczone do długotrwałego użytku, które wyprodukowano z troską o najmniejsze detale. Obsługuje się je bardzo łatwo i intuicyjnie, a w razie jakichkolwiek problemów, każdemu klientowi chętnie udostępniamy instrukcję ich obsługi napisaną w języku polskim.

Poza nożykiem do obcinania materiału, stworzone przez producenta Elna owerloki wyposażono także w specjalny nożyk do obcinania nici. Owerloki tej marki działają z użyciem w licznych programów ściegowych. Możliwe jest w nich płynne przełączanie się na mereżkę. W jednym z modeli owerloków Elna dysponujemy przejrzystym programatorem, dzięki któremu maszyna sama sugeruje, jakie ustawienia mogą być najbardziej optymalne dla danego rodzaju ściegu owerlokowego.

Owerloki w tej kategorii umożliwiają regulację długości ściegu czy docisku stopki, a pole pracy pomoże w ich przypadku oświetlić wbudowana w nie żarówka. 

Elna – overlocki, które doskonale uzupełnią wyposażenie szwalni domowych i profesjonalnych

Sklep SZYJ.PL ma w swojej ofercie tylko to, co wartościowe. To między innymi dlatego owerloki producenta Elna mogą okazać się tak dobrym wyborem – ponieważ są to urządzenia sprawdzone, trwałe i przydatne.

Prostota ich obsługi sprawia, że mogą świetnie sprawdzić się jako sprzęt, którego używać będą początkujący miłośnicy szycia. Z kolei mnogość programów i możliwość regulacji poszczególnych parametrów, które za sobą niosą, z pewnością przypadną do gustu zaawansowanym szwaczom czy szwaczkom.

Sklep internetowy SZYJ.PL wyposażony jest w różnorodne produkty, które mogą Ci się przydać, jeśli szycie jest Twoim hobby czy zawodem, takie jak maszyny do szycia czy akcesoria – zapoznaj się z jego asortymentem.