Filtrowanie

Filtrowanie

Producent
Pasuje do
Zastosuj filtry
784045020 JANOME
Cena: 45.99 
784048001 JANOME
Cena: 90.00 
794022000 JANOME
Cena: 44.28 
794026004 JANOME
Cena: 55.79 
799096011 JANOME
Cena: 55.99 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
MERRYLOCK 848 NÓŻ GÓRNY
Cena: 25.51 
SINGER NÓŻ DOLNY 14SH754
Cena: 16.99 
SINGER NÓŻ GÓRNY 14SH754
Cena: 24.99 
ZESTAW NOŻY SINGER 14SH754
41.98  Cena: 39.99 
.ZESTAW NOŻY DO OWERLOKÓW 1
126.98  Cena: 124.99 
.ZESTAW NOŻY DO OWERLOKA 744D
100.07  Cena: 98.00 

Noże górne i dolne do owerloków

Jednym z ważniejszych elementów w owerlokach są noże, które podczas pracy na maszynie odcinają nadmiar materiału. Noże górne i dolne do owerloków oczywiście podlegają eksploatacji. Dla zachowania pełnej funkcjonalności i estetyki pracy zaleca się regularną wymianę części zamiennych. W ofercie naszego sklepu Szyj.pl znajdziesz wysokiej jakości noże górne i dolne do najpopularniejszych owerloków. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem sklepu, także z owerlokami i pozostałymi częściami zamiennymi.

Noże górne i dolne do owerloków od Szyj.pl

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest efektywność pracy każdej osoby szyjącej, bez względu na to, czy szyje ona hobbystycznie, czy wiąże z tą dziedziną swoją przyszłość zawodową. Noże górne i dolne do owerloków to jedne z ważniejszych części, które rzecz jasna podlegają eksploatacji. Tym samym chcąc zachować pełną swobodę pracy i pełen profesjonalizm, warto już na etapie zakupu maszyny pomyśleć o dodatkowych nożach. W naszej ofercie znajdziesz noże górne i dolne produkowane przez markę Janome do owerloków takich jak Elna 264D, Janome 534D, Janome 744D, Elna 664 PRO, Janome AT2000D, Elna 664, Janome 204D i Janome 634D.

Decydując się na noże górne i dolne do owerloków dostępne w naszej kolekcji, stawiasz na najwyższą jakość w relatywnie niskiej cenie. Każdy produkt dostępny na Szyj.pl jest fabrycznie nowy, dzięki czemu masz pewność, że posłuży Ci bardzo długo. Co więcej, doskonale zdajemy sobie sprawę, że w naszym sklepie zaopatrują się zarówno osoby rozpoczynające swoją przygodę z szyciem, jak i profesjonaliści, którzy mają swoje pracownie projektowe. Jeśli zatem nie masz pewności, który nóż dolny lub górny będzie pasował do Twojego owerloka, to skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Z chęcią pomożemy.

Owerloki domowe i przemysłowe

W sklepie internetowym Szyj.pl znajdziesz szeroki asortyment maszyn zarówno do użytku domowego, jak i przemysłowego. Owerlok to maszyna niezastąpiona szczególnie wówczas, gdy zależy Ci na szyciu dzianin i delikatnych, elastycznych tkanin. Modele, jakie wybraliśmy do naszej kolekcji, to maszyny o solidnej konstrukcji i trwałych podzespołach. Dzięki temu będziesz mogła z nich korzystać przez długie lata. W zależności od wybranego wariantu owerloki są dwu-, trzy- lub czteronitkowe. Jeśli poszukujesz rozwiązania pięcionitkowego, to możemy zaproponować Ci wysokiej jakości coverlok np. Minerva M3000CL. Proponowane przez nas modele wyróżniają się dużą prędkością, na poziomie nawet 1300 wkłuć na minutę. Dodatkowo uwzględniono w nich takie udogodnienia jak możliwość włączania i wyłączania noża obcinającego, regulacji szerokości cięcia szytego materiału, regulacja docisku stopki i transportu różnicowanego, system Matic pozwalający na zatrzaskowe mocowanie stopki, jak również wolne ramię ułatwiające szycie m.in. rękawów i nogawek.

W sklepie internetowym Szyj.pl znajdziesz także owerloki przemysłowe takich marek jak Jack, Juki, Siruba, Zoje oraz Texi. Poszczególne modele różnią się rodzajem transportu (pojedynczy – ząbkowy, różnicowy lub podwójny – ząbkowo-stopkowy, różnicowy), liczbą nitek używanych do ściegu (od 2 do 5), rozstawem igieł (2, 3 i 5 mm) oraz możliwością automatycznego obcinania nici. Maszynę przemysłową owerlok możesz wybrać także z uwagi na jej przeznaczenie, wybierając model przeznaczony do materiałów lekkich i średnich oraz do średnich i ciężkich.

Części zamienne i akcesoria do owerloków

Oprócz noży górnych i dolnych do owerloków w ramach naszego asortymentu oferujemy także rozruszniki do owerloków oraz liczne akcesoria. Dużą część asortymentu stanowią stopki do owerloków np. do marszczenia materiału, naszywanie koralików, sznurków, szycia ściegiem krytym, wszywania gumy, taśmy, wypustek oraz żyłki. Zachęcamy do sprawdzenia oferty igieł do maszyn domowych oraz przemysłowych, nici maszynowych oraz licznych drobnych akcesoriów, które znacznie usprawniają codzienną pracę. Zachęcamy także do śledzenia naszego bloga, na którym umieszczamy mnóstwo ciekawych porad i inspiracji.