Filtrowanie
Filtrowanie
Cena

 – 

  • 89
  • 5999
Producent
Typ produktu
254761607 JANOME
Cena: 1099.01 
Program do haftów Janome Digitizer MBX v5.5
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
254761009 JANOME
Cena: 5999.00 
Uaktualnienie programu DIGITIZER PRO / MB do wersji MBX v5.5
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
254761102 JANOME
Cena: 1999.00 
202422004 JANOME
Cena: 1299.00 
Rozszerzenie Janome Artistic z Digitizer JR do pełnej wersji
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
202410009 JANOME
Cena: 2499.00 
BROTHER PED PLUS 2
Cena: 1650.00 
Uaktualnienie programu Brother PED 10 do PED 11
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.UGKPED11
Cena: 1380.00 
Program hafciarski Brother PED 10 + uaktualnienie do PED 11 16%
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
.BROTHER PED 10 PROMO
5319.00  Cena: 4490.00 
.BROTHER PED 11
Cena: 5490.00 
Kolekcja haftów Flowers & Butterflies Collection 46%
Do schowka  Porównaj 
.253437000 JANOME
167.45  Cena: 89.99 
.253438001 JANOME
Cena: 179.00 
Kolekcja dużych haftów dla hafciarki Janome MC500E 64%
Do schowka  Porównaj 
.202295006 JANOME
276.80  Cena: 99.99 

Programy do haftów i kolekcje

Haftowanie to coraz popularniejsza dziedzina, która znajduje zastosowanie na wielu płaszczyznach. Jeśli myślisz o działalności chałupniczej lub komercyjnej, koniecznie zwróć uwagę na programy do projektowania haftów, które są dostępne w sklepie internetowym Szyj.pl. Zachęcamy jednocześnie do zapoznania się z pozostałym asortymentem sklepu, w tym z ofertą niezawodnych hafciarek, tamborków, nici, szpulek i wielu innych akcesoriów do haftowania. Zachęcamy również do kontaktu z działem obsługi klienta. Z chęcią pomożemy w wyborze programu do haftu komputerowego oraz pozostałych produktów. Skorzystaj już dziś!

Programy do haftów dla początkujących

Będące częścią naszego asortymentu programy do haftów pochodzą od dwóch znanych i cenionych producentów, jakimi są Brother i Janome. Już sama marka jest gwarancją udanego zakupu. Programy w połączeniu z wytrzymałymi nićmi hafciarskimi niemieckiej marki Madeira oraz niezawodnymi hafciarkami pozwolą Ci zrealizować każdy, nawet najbardziej wymagający projekt. Poszczególne programy do haftu komputerowego różnią się między sobą ilością wbudowanych czcionek, rodzajów podszyć haftu, liczbą ściegów, a także kompatybilnością z konkretnym programem czy systemem operacyjnym. Dla osób początkujących idealny będzie program do haftów w wersji Junior będący uproszczoną wersją profesjonalnego oprogramowania, które również znalazło się w asortymencie sklepu Szyj.pl.

Prosty i wygodny w obsłudze program nie sprawi problemu nawet osobie, która obsługuje sprzęt po raz pierwszy. Mimo iż wersja jest uproszczona, to pozwala w szybki sposób zaprojektować napisy lub zamienić obrazek na haft, a następnie zapisać go w formacie odczytywanym przez hafciarkę. Model dysponuje także dużym wyborem czcionek, kolorystyki i podszyć. Program wyposażony został w półautomatyczne oraz automatyczne przetwarzanie wielu plików, w tym popularnych plików z rozszerzeniem .jpg, .png, .eps, czy .bmp. Program pomoże Ci także w obsłudze klienta. Jak to możliwe? W tym przypadku niezastąpiona będzie funkcja symulacji haftowania z włączonym trybem rzeczywistego podglądu, a także profesjonalny wydruk wzoru haftu w rzeczywistej kolorystyce z uwzględnionym zużyciem nici oraz z liczbą niezbędnych wkłuć.

Program do haftu komputerowego dla profesjonalistów

Jesteśmy przekonani, że program Junior da Ci wiele możliwości rozwoju, zdobycia doświadczenia i stałych zadowolonych klientów. Jeśli jednak jesteś na etapie poszukiwania programu o jeszcze większych możliwościach, to nasze programy są najlepszym wyborem. Oprócz programu do haftowania Digitizer MBX możemy zaproponować Ci również program pozwalający opracować najmniejsze detale, czyli Janome Artistic Digitizer oraz program z możliwością wygenerowania widoku 3D haftu Brother PED 10. W każdym z proponowanych oprogramowań spotkasz się z bogactwem funkcji i modułów, które wyniosą Twoje umiejętności na wyższy poziom.

Oprócz pełnych programów do haftowania proponujemy także liczne rozszerzenia oraz uaktualnienia programów. Nie musisz zamawiać nowego Digitizera, a jedynie dokupić rozszerzenie, które możesz zastosować zarówno do najnowszej wersji Digitizer Jr, jak i poprzednich wersji pełnego programu. Możesz także zaktualizować używane dotychczas w pracowni oprogramowanie do najnowszej wersji Digitizer MBX przy pomocy update. Dzięki temu będziesz mieć do swojej dyspozycji rozbudowany i bardzo zaawansowany program wraz z aktualnym Corel Draw Essentials. Wśród największych zalet programu nie sposób nie wymienić funkcji pozwalającej na zmianę dowolnej grafiki, w tym nawet zdjęcia w plik hafciarski. To ogromne udogodnienie dla Twojej codziennej pracy!

Szyj.pl to sklep wielu możliwości

Nie ulega wątpliwości, że nasz sklep jest miejscem, w którym niezbędne do codziennej pracy artykuły znajdzie zarówno znany i ceniony producent odzieży, jak i pełna pasji i zaangażowania osoba pracująca chałupniczo w zaciszu swojego mieszkania. Ukłonem w stronę naszych klientów niewątpliwie jest nasza strefa okazji. To właśnie tam znajdziesz wysokiej jakości sprzęt, akcesoria i dodatki, które pozwolą Ci pracować jeszcze efektywniej. Oprócz różnego rodzaju stopek do ściegu prostego, wszywania koralików czy ozdobnych sznurków znajdziesz tam również rozszerzenia programów do haftów oraz liczne kolekcje np. motyli i kwiatów. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem sklepu oraz do kontaktu z działem obsługi klienta.