Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 647
  • 1649
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne pozycjonowanie igły
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający (1)
Zastosuj filtry
Maszyna do szycia JUNO JANOME E1015
POLECAMY 19%
Do schowka  Porównaj 
JUNO E1015
799.00  Cena: 647.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JUNO E1015 RED
799.00  Cena: 719.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JUNO E1015 PINK
799.00  Cena: 719.00 
20%
Do schowka  Porównaj 
JUNO E1030
1499.00  Cena: 1197.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
JUNO E1015 GREEN
799.00  Cena: 719.00 
13%
Do schowka  Porównaj 
JUNO J15
849.00  Cena: 738.00 
18%
Do schowka  Porównaj 
JUNO J30
1999.00  Cena: 1649.00 

Maszyny do szycia Juno z dodatkowym stolikiem powiększającym

Wbrew pozorom nie tak łatwo podjąć decyzję o zakupie właściwej maszyny do szycia. Wynika to w dużej mierze z faktu, że zazwyczaj marzy nam się zakup takiego sprzętu, który posłuży nam przez wiele lat i będzie nadal przydatny, pomimo rozwoju naszych umiejętności. Z tego powodu wiele osób sięga po maszyny renomowanych producentów, na przykład marki Juno by Janome. Patrząc jednak na dostępne w naszym sklepie internetowym SZYJ.PL modele maszyn tego producenta, nietrudno domyślić się, że potrzeba jeszcze szerszego zawężenia pola poszukiwań. Jednym z kryteriów, jakie możemy zastosować przy wyborze maszyny Juno jest obecność różnorakich udogodnień, na których nam zależy - na przykład stolika, którego zadaniem jest powiększenie naszej przestrzeni roboczej. Przyjrzyjmy się bliżej, jakie maszyny do szycia Juno z dodatkowym stolikiem powiększającym znajdziemy w ofercie tego producenta.

Czym jest dodatkowy stolik powiększający?

Stolik powiększający pole pracy to dodatkowy element maszyny do szycia, który okazuje się przydatny zwłaszcza w sytuacji, gdy potrzebujemy szyć większe partie materiału. W takiej sytuacji nierzadko stajemy przed trudnościami z szyciem, spowodowanymi rozmiarami materiału lub jego wagą - tkanina ściąga się i trudno ją prowadzić podczas szycia na ograniczonej przestrzeni. Rozwiązaniem tego problemu jest właśnie dodatkowy stolik powiększający przestrzeń, którą zwykło się zwać polem pracy. Za pośrednictwem maszyny Juno z dodatkowym stolikiem powiększającym otrzymujemy zatem o wiele więcej miejsca, na którym możemy rozłożyć szyty materiał, co znacznie ułatwia pracę. A – jak łatwo się domyślić – w komfortowych warunkach szyje się nie tylko przyjemniej, ale także o wiele szybciej, ponieważ nie musimy poświęcać czasu na nieustanne poprawianie materiału, który mamy problem pomieścić w polu pracy o standardowej długości i szerokości.

W zależności od wizji danego producenta oraz modelu konkretnej maszyny do szycia, jaką zamierzamy wybrać, wielkość stolika – czyli wymiary takiej dodatkowej przestrzeni dla maszyny do szycia Juno z dodatkowym stolikiem powiększającym – może się od siebie różnić. Ponadto różnice między dostępnymi na rynku stolikami mogą wystąpić w zakresie elementów wykończenia tego produktu: dostępne są zarówno stoliki z rozkładanymi nóżkami, jak i wariant z wykręcanymi nóżkami, ponadto na spodzie nóżek może znajdować się dodatkowa gumowa powierzchnia. Niekiedy producenci decydują się także na naniesienie na blacie stolika podziałki, na której zaznaczone są odległości.

Maszyny Juno z dodatkowym stolikiem powiększającym – modele

Stolik, którego zadaniem jest powiększenie pola pracy dla użytkownika maszyny, nie należy do podstawowego wyposażenia. Co więcej - dostępny jest wyłącznie dla wybranych modeli, jako dedykowany produkt, kompatybilny z daną serią lub konkretnym egzemplarzem maszyny do szycia firmy Juno. W przypadku chęci zakupu maszyny do szycia Juno z dodatkowym stolikiem powiększającym mamy do wyboru jedynie trzy modele maszyn tego producenta. W każdym z przypadków stolik nie znajduje się w standardowym wyposażeniu maszyny, ale stanowi dodatek, który może być przez nas dokupiony w dogodnym dla nas momencie.

Mechaniczne maszyny Juno z dodatkowym stolikiem powiększającym to bestsellerowy model maszyny do szycia Juno E1015, a także maszyna Juno J15. W przypadku, gdy interesuje nas komputerowa maszyna do szycia Juno z dodatkowym stolikiem powiększającym pole pracy, wybór jest tylko jeden - dodatkowe wyposażenie w postaci stolika dostępne jest wyłącznie w przypadku maszyny do szycia Juno J30.