Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1197
  • 1649
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny (1)
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne pozycjonowanie igły
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający
Zastosuj filtry

Maszyny komputerowe Juno

Przeglądając komputerowe maszyny do szycia Juno i wybierając ten jeden jedyny model, który ma posłużyć nam przez długie lata, nierzadko stajemy przed dylematem, które urządzenie jest najlepsze z naszej perspektywy. Nawet, jeśli zdecydowaliśmy się już na konkretnego producenta i uznaliśmy, że interesują nas maszyny Juno - wciąż mamy przestrzeń, którą warto zawęzić. Najprostszym sposobem jest rozgraniczenie maszyn komputerowych oraz mechanicznych - przyjrzyjmy się zatem bliżej, czym charakteryzują się komputerowe maszyny do szycia Juno.

Maszyny do szycia Juno komputerowe – czym się cechują?

Przeglądając komputerowe maszyny Juno nie sposób nie zauważyć tego, co wyróżnia je na tle mechanicznych urządzeń tego producenta. Przede wszystkim jest to czytelny wyświetlacz LCD, który informuje użytkownika o wybranym ściegu i jego parametrach. Maszyny Juno komputerowe wyposażone są ponadto w przycisk START/STOP, umożliwiający szycie bez stosowania rozrusznika nożnego, a także funkcję Slow Motion, której zadaniem jest ułatwienie precyzyjnego startu i zatrzymania szycia w dogodnym dla nas momencie. Co ważne, komputerowe maszyny do szycia Juno wyposażone są także w szereg udogodnień dla użytkownika, takich jak automatyczne pozycjonowanie igły, automatyczne ryglowanie ściegu, czy też możliwość regulacji prędkości szycia za pomocą suwaka. Maksymalna prędkość, z jaką potrafią szyć komputerowe maszyny Juno, wynosi 820 wkłuć na minutę.

Ponadto maszyny do szycia Juno komputerowe mają do zaoferowania użytkownikowi 30 dostępnych programów ściegowych, wśród których znajdziemy zarówno ściegi proste, zyg-zakowe i ozdobne, jak również ściegi satynowe, ścieg owerlokowy oraz program (lub kilka programów) do automatycznego obszywania dziurki. Dostępna jest także płynna regulacja zarówno długości ściegu, jak i jego szerokości. Co więcej - komputerowe maszyny Juno oferują także możliwość szycia podwójną igłą oraz możliwość szycia wstecz, co może okazać się przydatne podczas pracy nad niejednym projektem szyciowym. Kolejną cechą, jaka wyróżnia maszyny do szycia Juno komputerowe, jest rotacyjny chwytacz, wbudowany w te urządzenia oraz zatrzaskowe mocowanie stopek w systemie Matic, dzięki czemu ich wymiana odbywa się szybko i łatwo także w przypadku początkujących użytkowników maszyny.

Komputerowe maszyny do szycia Juno – modele

Decydując się na maszyny Juno komputerowe, mamy do wyboru bardzo ograniczoną liczbę modeli, jakie możemy brać pod uwagę przy zakupie nowego urządzenia do pracy z materiałem. Przykładowo możemy postawić na model maszyny do szycia Juno J30 z większym wyświetlaczem albo zdecydować się na zakup maszyny Juno E1030, której obudowa ozdobiona została kwiecistym wzorem, dzięki czemu podczas pracy może nam posłużyć do szycia materiału, a po jej zakończeniu - jako ozdoba naszego hobbystycznego kącika dla szyjących w domowym zaciszu. Niewątpliwym atutem jest także fakt, że wspomniane komputerowe maszyny do szycia Juno posiadają trzyletnią gwarancję producenta w systemie door-to-door, wraz z możliwością ich serwisowania na terenie całej Polski.

Ponadto kupując maszyny Juno komputerowe w zestawie otrzymujemy nie tylko samą maszynę, przewód zasilający i rozrusznik nożny, ale także miękki pokrowiec, który pozwoli przechowywać w bezpieczny sposób zakupione urządzenie. W standardowym wyposażeniu znajdziemy ponadto zestaw igieł i szpulek, dodatkowe stopki oraz pomocne w eksploatacji narzędzia, takie jak śrubokręt i pędzelek do czyszczenia, z pomocą których zadbamy o to, by zakupione przez nas komputerowe maszyny do szycia Juno posłużyły nam jak najdłużej.

Juno by Janome E1030 – doskonały wybór

Wybierając komputerowe maszyny do szycia Juno, warto przede wszystkim zatrzymać się na dłużej przy modelu Juno E1030. Porównując to urządzenie oraz inne maszyny Juno komputerowe przede wszystkim zauważyć można, że wśród dostępnych programów ściegowych znajdziemy także program do aplikacji. Ponadto egzemplarze tego modelu to komputerowe maszyny Juno, które zostały wyposażone w szereg praktycznych i pomocnych funkcji oraz udogodnień, które usprawniają codzienną pracę z szytym materiałem. Przykładowo na obudowie znajdziemy nożyk do obcinania nici, a urządzenie ma wbudowany nawlekacz igły. Te komputerowe maszyny Juno ponadto wyposażone zostały w 4-punktowy transport wraz z możliwością jego wyłączenia, a pole pracy oświetla dioda LED, dzięki czemu użytkownik ma możliwość szycia w komfortowych warunkach bez względu na porę dnia.