Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1349
  • 4799
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny (1)
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
10%
Do schowka  Porównaj 
ELNA 450 EX
1499.00  Cena: 1349.00 
Maszyna do szycia Elna 560 eXperience
10%
Do schowka  Porównaj 
ELNA 560 EX
3549.00  Cena: 3189.00 
Maszyna do szycia Elna 570 eXperience
10%
Do schowka  Porównaj 
ELNA 570 EX
3799.00  Cena: 3419.00 
21%
Do schowka  Porównaj 
ELNA 550 EX
3149.00  Cena: 2498.00 
10%
Do schowka  Porównaj 
.ELNA 580+ EX
5349.00  Cena: 4799.00 

Elna to producent domowych maszyn do szycia będący częścią japońskiego koncernu Janome. Wśród najpopularniejszych propozycji marki znajdują się komputerowe maszyny do szycia Elna eXperience i Elna eXcellence. W sklepie SZYJ.PL dostępne są modele idealne zarówno do nauki szycia na urządzeniach automatycznych, jak i te przeznaczone dla bardziej zaawansowanych miłośników tego rzemiosła. Oferowane maszyny do szycia komputerowe Elna są odpowiednie dla osób rozpoczynających przygodę z profesjonalnym krawiectwem, chcących rozwijać posiadane umiejętności, a nawet tych wiążących z szyciem przyszłość zawodową. Dokonaj przemyślanego zakupu, a komputerowa maszyna do szycia Elna posłuży Ci przez długi czas!

Komputerowe maszyny do szycia Elna - jakość i niezawodność

Komputerowe maszyny do szycia Elna to dwie serie urządzeń spełniających praktycznie wszystkie kryteria wymagających użytkowników. Należą do nich modele z linii eXperience i eXcellence. Obok niezawodności zapewnianej przez wysokiej klasy, trwałe komponenty, warto zwrócić uwagę na funkcjonalność i atrakcyjny design proponowanych urządzeń. To właśnie modele Elna były pierwszymi przenośnymi maszynami wyposażonymi w praktyczne wolne ramię. Także nowoczesne maszyny Elna są bogate w przydatne funkcje, jak choćby regulacja docisku stopki czy naprężenia nici, automatyczne obcinanie nici, chwytacz rotacyjny oraz opcja szycia wstecz. Zależnie od konkretnego modelu komputerowa maszyna do szycia Elna pozwala tworzyć mniej lub bardziej zaawansowane projekty, w tym wzory wykonane autorskimi ściegami.

Komputerowe maszyny do szycia Elna eXperience

Seria eXperience to komputerowe maszyny do szycia Elna kierowane do osób mających już pewne doświadczenie w krawiectwie. Dostępne na rynku od 2017 r. modele doskonale sprawdzą się jako pierwsze maszyny automatyczne. W pełni zadowalają swoim wyposażeniem, będąc odpowiednie do domowych napraw i przeróbek, ale też do nauki szycia własnych projektów. Znajdą zastosowanie w rękach hobbystów, uczniów szkół krawieckich oraz początkujących zawodowców, w tym krawców i projektantów. Szeroki zakres ich funkcji pozwala również na drobne prace zarobkowe. Najbardziej zaawansowane modele z serii eXperience mogą posłużyć jako element wyposażenia niewielkiego zakładu krawieckiego.

Flagowym urządzeniem tej linii produktów jest maszyna Elna 570 eXperience. To model dający do dyspozycji aż 200 programów ściegowych, a do tego pozwalający na tworzenie autorskich kombinacji ściegów. Jest rozwiązaniem doskonałym dla początkujących, ale i zaawansowanych krawców czy designerów. Umożliwia swobodne wykonywanie przeróbek gotowych projektów oraz tworzenie fantazyjnych wzorów własnych, które pozwolą zbudować portfolio profesjonalisty. Szereg automatycznych funkcji oraz inne udogodnienia, jak choćby wykaz ściegów w obudowie i propozycje ich długości oraz szerokości na czytelnym ekranie LCD sprawiają, że korzystanie z tego modelu to prawdziwa przyjemność!

Komputerowe maszyny do szycia Elna eXcellence

Jeszcze więcej nowoczesnych udogodnień znajduje się w modelach z serii eXcellence, która została stworzona z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach. Są to solidne, skomputeryzowane maszyny w wersji premium. Bez względu na konkretny model, szyją szybko i precyzyjnie, a do tego gwarantują najwyższy komfort pracy. Każda z nich jest wyposażona w wiele programów ściegowych pozwalających rozwijać umiejętności i tworzyć najbardziej wymyślne projekty. Wśród praktycznych dodatków podnoszących wygodę użytkowania znajdują się akcesoria takie, jak różnorodne stopki, stolik powiększający miejsce pracy, jasne oświetlenie LED, czy też kolanowy podnośnik stopki. 

Nawet kilkaset programów ściegowych, jakie zawierają komputerowe maszyny do szycia Elna, to okazja do uwzględnienia także tych najbardziej oryginalnych ściegów, np. liter polskiego alfabetu. Mocne silniki i trwałe podzespoły przekładają się na wysoką moc i szybkość maszyn. Gwarantuje to wyjątkową wydajność i umożliwia szycie wielu projektów w krótkim czasie. Funkcjonalności zaczerpnięte z maszyn przemysłowych oraz bogate wyposażenie modeli z serii Elna eXcellence sprawia, że są to urządzenia doskonałe nie tylko dla zaangażowanych pasjonatów szycia, ale także dla profesjonalistów, którzy z powodzeniem mogą wykorzystywać komputerowe maszyny do szycia Elna eXcellence w swoich pracowniach krawieckich.

Komputerowe maszyny do szycia Elna w SZYJ.PL

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zróżnicowanej grupy klientów, sklep SZYJ.PL oferuje komputerowe maszyny do szycia Elna pochodzące z różnych kolekcji marki. Poszczególne modele mają odmienne parametry, akcesoria i są przeznaczone do innych celów. Coś dla siebie znajdą miłośnicy szycia, którzy chętnie wykonują domowe poprawki i przeróbki, ale nie planują wiązać z krawiectwem swojej przyszłości. Poza kultowym już modelem Elna 570 eXperience mogą wybrać dogodniejszą pod względem cenowym, ale w pełni wystarczającą dla początkujących, maszynę Elna 450 eXperience. Na uwagę zasługują też komputerowe maszyny do szycia Elna eXperience z nieco wyższej półki cenowej. Oferują jednakową jakość szycia i komfort pracy, lecz różnią się szczegółowymi funkcjami.

Dla zaawansowanych użytkowników poszukujących mocnych modeli nadających się do intensywnej pracy zawodowej doskonałe są komputerowe maszyny do szycia Elna eXcellence, w tym niemalże ikoniczna Elna 580+. To zachwycający wyposażeniem model oferujący aż 388 programów ściegowych i mnóstwo funkcji wpływających na najwyższy komfort szycia. Znajdziesz tu m.in. bardzo długie wolne ramię, regulację prędkości szycia, funkcję Slow Motion, która pozwala powoli i precyzyjnie rozpoczynać i kończyć ścieg. Jako że komputerowe maszyny do szycia Elna eXcellence łączą w sobie jakość i funkcjonalność maszyn domowych z urządzeniami przemysłowymi, ich ceny są wyższe od standardowych modeli marki Elna. Możesz jednak mieć pewność, że dobrze dobrana maszyna będzie Ci służyła przez wiele lat.

Komputerowe maszyny do szycia Elna - jak wybrać model dla siebie?

Jako że maszyny do szycia tej marki cieszą się popularnością wśród krawców na każdym etapie zaawansowania, komputerowe maszyny do szycia Elna warto dopasować przede wszystkim do własnych potrzeb i umiejętności. Modele z serii eXperience, jak wskazuje na to nawet ich nazwa, świetnie sprawdzą się jako sprzęt dla osób chcących zdobyć doświadczenie w szyciu. Będą odpowiednie dla początkujących, ale ambitnych krawców gotowych do dalszego rozwoju. Są też dobrym wyborem dla tych, którzy mają już wprawę w obsłudze maszyn mechanicznych i pragną wznieść swoje umiejętności na wyższy poziom. Natomiast linia eXcellence to niewątpliwie maszyny dla osób o zaawansowanych umiejętnościach. Warto rozważyć je, jeśli planujesz rozpoczęcie działalności zarobkowej. Są nieocenione dla osób szyjących często i dużo rozmaitych projektów z tkanin o odmiennych właściwościach.