Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 589
  • 1129
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny (1)
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Zastosuj filtry
POLECAMY
Do schowka  Porównaj 
SINGER 4432 HEAVY DUTY
Cena: 1129.00 
POLECAMY
Do schowka  Porównaj 
SINGER 4423 HEAVY DUTY
Cena: 1069.00 
SINGER 2250
Cena: 619.00 
SINGER 4411 HEAVY DUTY
Cena: 929.00 
SINGER M1605
Cena: 589.00 
SINGER 8280
Cena: 629.00 

Maszyny mechaniczne Singer

Maszyny do szycia, które działają mechanicznie to urządzenia, uruchamiane za pomocną nożnego rozrusznika. Wielu miłośników szycia ceni sobie je właśnie za to, jak wielką kontrolę mogą sprawować nad wykonywaną pracą. Maszyny do szycia Singer mechaniczne to jedne z licznych produktów, które znajdziesz w naszym sklepie. Zapoznaj się z ich bogatym wyborem i przekonaj się, że mechaniczne maszyny Singer mogą okazać się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.

Mechaniczne maszyny do szycia Singer – co to za urządzenia?

Maszyny do szycia Singer mechaniczne, które mamy w swojej ofercie to urządzenia chwalone przez wielu użytkowników: szybkie, trwałe, precyzyjne i nadające się do wykonywania różnorodnych zadań.

Maszyny Singer mechaniczne, które znajdziesz w SZYJ.PL wyposażono w metalowe podzespoły, które znacznie wpływają na ich wytrzymałość. Są wśród nich między innymi modele z serii Heavy Duty, wzmocnione konstrukcyjnie, które mogą posłużyć przez naprawdę długi czas. Znajdą się tu jednak również tradycyjne mechaniczne maszyny Singer, na pozór proste w swojej budowie, które mogą stanowić doskonałe narzędzie do nauki szycia i nie tylko.

Maszyny Singer mechaniczne o solidnej konstrukcji

Maszyny Singer, które możemy Ci zaproponować to urządzenia wszechstronne i proste w obsłudze – wszelkie pokrętła i przyciski rozmieszczono na nich w taki sposób, że ich użycie jest bardzo intuicyjne.

Mechaniczne maszyny do szycia Singer z naszej oferty wyposażono w chwytacz wahadłowy lub rotacyjny. Modele marki Singer działające mechanicznie umożliwiają szybką i precyzyjną pracę – niektóre z nich operują z prędkością nawet 1100 wkłuć na minutę. Mechaniczne maszyny Singer z naszej oferty, zależnie od modelu, mogą umożliwiać także niezwykle przydatną regulację docisku stopki. 

Wśród elementów, za które nasi klienci bardzo często chwalą proponowane przez nas mechaniczne maszyny do szycia Singer, śmiało wymienić można oświetlenie w postaci diod LED, które znacznie ułatwia pracę.

Jeśli szukasz urządzenia niezawodnego, skonstruowanego nad wyraz solidnie, koniecznie rozpatrz mechaniczne maszyny do szycia Singer z oferty SZYJ.PL.

W jakie funkcje wyposażono mechaniczne maszyny Singer z oferty SZYJ.PL?

Maszyny do szycia Singer mechaniczne to urządzenia, które niosą za sobą wiele przydatnych funkcji. Mogą być wyposażone w różnorodne stopki, takie jak stopki uniwersalne, te służące do automatycznego obszywania dziurki, czy stopki do przyszywania guzików. 7- czy 6-stopniowy mechanizm transportu, w który nasze maszyny Singer mechaniczne mogą być wyposażone, sprawia, że precyzyjne szycie od samego brzegu materiału nie leży już w sferze marzeń, lecz staje się rzeczywistością. 

Mechaniczne maszyny Singer z naszego asortymentu wyposażono w liczne programy, nawet takie, jak program owerlokowy. Możliwość szycia wstecz, w którą wzbogacono poszczególne modele, również często okazuje się wielce przydatna. 

Jeśli zastanawiasz się, które mechaniczne maszyny Singer mogą być najbardziej adekwatne do Twoich potrzeb, porównaj je pod względem parametrów. Dzięki temu łatwo przekonasz się, że proponowane przez nas maszyny do szycia Singer mechaniczne zawierają w sobie model doskonały także dla Ciebie. Są to mechaniczne maszyny do szycia Singer, które wykorzystasz zarówno hobbystycznie, jak i w celach profesjonalnych. Przekonaj się sam, jak komfortową pracę umożliwią Ci mechaniczne maszyny Singer z oferty SZYJ.PL. Sprawdź również pozostałe maszyny do szycia, które oferujemy.