Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 589
  • 629
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza (1)
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Zastosuj filtry

Maszyny do szycia Singer z chwytaczem wahadłowym

Chwytacz to element maszyny do szycia, który odpowiada za wiązanie nici dostarczonej za pomocą igły oraz tej, która rozwija się ze szpulki. Ze względu na rodzaj chwytacza, maszyny podzielić można na te wyposażone w chwytacz wahadłowy bądź te, które wyposażono w chwytacz rotacyjny. W niniejszej kategorii zgromadziliśmy maszyny do szycia Singer z chwytaczem wahadłowym, które mogą posłużyć do wykonywania wielu zadań, a także cechują się atrakcyjną ceną. Zapoznaj się z ich szerokim wyborem i znajdź model odpowiedni dla siebie.

Maszyny do szycia Singer z chwytaczem wahadłowym z naszej oferty – jakie są ich największe zalety?

Maszyny marki Singer to urządzenia znane i polecane w branży krawieckiej. Wyróżnia je wysoka jakość wykonania, solidność, a także ogromny komfort pracy, który zapewniają. Maszyny Singer z chwytaczem wahadłowym to jedne z propozycji naszego sklepu, z którymi zdecydowanie warto się zapoznać. Mimo że chwytacz wahadłowy to element coraz rzadziej wykorzystywany w maszynach do szycia, to cechuje go wiele atutów. Można powiedzieć, że jest on bardziej skomplikowany w obsłudze niż chwytacz rotacyjny, jednak zdecydowanie można określić go jako element z zasady bardziej wytrzymały – zarówno jego kosz, jak i sam chwytacz są w tym przypadku metalowe, a zatem ich uszkodzenie nie jest tak łatwe.

Maszyny z chwytaczem wahadłowym to także urządzenia, które nierzadko dostępne są w niższych cenach, niż te wykorzystujące chwytacz rotacyjny. Jeśli zatem szukasz urządzenia trwałego i niedrogiego, maszyny Singer z chwytaczem wahadłowym mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.

Maszyny Singer z chwytaczem wahadłowym – cechy fizyczne

Wśród maszyn do szycia Singer wyposażonych w chwytacz wahadłowy wyróżnić można te, które wyposażono w metalowy korpus, dzięki czemu są to urządzenia długotrwałe. Jednym z licznych atutów tych urządzeń jest ich prosta, intuicyjna obsługa możliwa dzięki pokrętłom umieszczonym na ich obudowie. Urządzenia te pracują w standardowej prędkości, takiej jak 750 wkłuć na minutę, a także umieszczono w nich 1-punktowe diody LED, które znacznie ułatwiają wykonywaną pracę.

Maszyny do szycia Singer z chwytaczem wahadłowym z SZYJ.PL – w jakie przydatne funkcje je wyposażono?

Maszyny Singer, które znajdziesz w niniejszej kategorii to urządzenia stosunkowo proste, jednak dalej wyposażone w funkcje, które w znacznym stopniu uprzyjemniają i ułatwiają pracę. Dzięki różnorodnym programom ściegowym, a także możliwości szycia podwójną igłą, którą oferują, możliwe jest znaczne urozmaicenie wykonywanych prac.

Maszyny te wyposażono także w przydatne manualne obcinacze nitek, możliwość płynnej regulacji długości ściegu, czy szerokości zyg-zaka. Ich 6-stopniowy mechanizm transportu sprawia, że szycie od samego brzegu materiału przy ich użyciu pozostanie precyzyjne.

Maszyny Singer z chwytaczem wahadłowym czy rotacyjnym? Które mogą okazać się lepszym wyborem?

Którą maszynę wybrać – tę z chwytaczem rotacyjnym czy wahadłowym? Jest to pytanie, na które należy odpowiedzieć sobie samemu i dobrać odpowiedni model do swoich preferencji czy potrzeb. Zarówno jedne, jak i drugie cechują rozmaite zalety. Jeśli szukasz maszyny do szycia o wytrzymałej konstrukcji, która nie nadszarpnie Twojego budżetu, maszyna Singer z chwytaczem wahadłowym może okazać się doskonałym wyborem – zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych amatorów szycia.