Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 619
  • 2369
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów (1)
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Zastosuj filtry
POLECAMY
Do schowka  Porównaj 
SINGER 4432 HEAVY DUTY
Cena: 1129.00 
POLECAMY
Do schowka  Porównaj 
SINGER 4423 HEAVY DUTY
Cena: 1069.00 
SINGER HD 6605
Cena: 1799.00 
SINGER 2250
Cena: 619.00 
SINGER HD 6805
Cena: 2369.00 
SINGER 4411 HEAVY DUTY
Cena: 929.00 
SINGER 8280
Cena: 629.00 

Maszyny do szycia Singer z regulacją szerokości ściegów

Marzysz o maszynie do szycia, która umożliwi Ci wykonywanie estetycznie prezentującej się pracy na różnorodnych materiałach? Takiej, w której szerokość ściegu nie będzie z góry narzucona przez producenta? W naszym sklepie pomyśleliśmy o wszystkim – to dlatego asortyment SZYJ.PL obejmuje także maszyny do szycia Singer z regulacją szerokości ściegów. Marka Singer jest jedną z bardziej polecanych w świecie krawiectwa – zapoznaj się z jej licznymi propozycjami, zgromadzonymi w niniejszej kategorii.

Maszyny do szycia Singer z regulacją szerokości ściegów, dzięki którym będziesz mógł szyć po swojemu

Nierzadko bywa tak, że maszyny do szycia umożliwiają szycie ściegiem o określonej szerokości. Bywa to problematyczne – wielokrotnie stajemy w sytuacji, gdy chcemy przykładowo skrócić dany element garderoby, a fabryczny ścieg kompletnie nie przypomina tego, który ustawiony jest w naszej maszynie. Poszczególna szerokość ściegu może też różnie prezentować się na innych rodzajach tkanin – ścieg o innych parametrach będzie prezentował się dobrze na dzianinie, a jeszcze inny dopasuje się do jeansu.

To dlatego maszyny Singer z regulacją szerokości ściegów, które mamy w swojej ofercie są tak interesującą propozycją. Umożliwią Ci samodzielne ustalenie, przy użyciu ściegu, o jakiej szerokości masz chęć szyć. Do regulacji szerokości z nich służą zwykle pokrętła umieszczone na maszynie – jest tak w przypadku maszyn mechanicznych Singer. Maszyny komputerowe bez wyjątku wyposaża się w funkcję regulacji szerokości ściegów, o czym również warto wiedzieć.

Solidnie skonstruowane maszyny Singer z regulacją szerokości ściegów

Liczne maszyny do szycia Singer z regulacją szerokości ściegów umieszczone w tej kategorii to urządzenia z serii Heavy Duty, czyli sprzęty wzmocnione konstrukcyjne i o wielkiej mocy, nadające się do pracy z nawet bardzo trudnymi materiałami. Te, które do serii Heavy Duty nie należą, również są urządzeniami wytrzymałymi i godnymi polecenia – poleca się jednak stosowanie ich raczej w domowym zaciszu niż w celach profesjonalnych.

Maszyny Singer z regulacją szerokości ściegów z niniejszej kategorii to urządzenia szybkie, których prędkość może sięgać nawet 1100 ściegów na minutę, w zależności od wybranego modelu. Pokrętła, w które wyposażono modele mechaniczne, zostały rozmieszczone bardzo wygodnie, dzięki czemu ich obsługa jest intuicyjna. Te komputerowe obsługuje się z kolei dzięki przejrzystemu wyświetlaczowi czy prostym w obsłudze przyciskom. Wszystkie modele wyposażono w oświetlenie LED, znacznie ułatwiające pracę.

Maszyny Singer, które zaoferują Ci znacznie więcej, niż możliwość regulacji szerokości ściegów

Maszyny do szycia Singer z regulacją szerokości ściegów to urządzenia, w które warto inwestować nie tylko ze względu na samą możliwość zmiany parametrów ściegu. Wiele z nich umożliwia także automatyczne obszywanie dziurki, regulację docisku stopki czy możliwość szycia podwójną igłą. Bardzo przydatną funkcją często okazuje się także możliwość szycia wstecz czy precyzyjny, 7-punktowy mechanizm transportu.

Możliwość regulacji ściegu jest przydatna zarówno dla profesjonalistów, jak i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z szyciem. Maszyny do szycia marki Singer, które zgromadziliśmy w tej kategorii, mogą stać się wielką pomocą zarówno w przydomowej szwalni, jak i profesjonalnej pracowni krawieckiej.