Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 929
  • 2369
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza (1)
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Zastosuj filtry

Maszyny do szycia Singer z chwytaczem rotacyjnym

Maszyny do szycia Singer z chwytaczem rotacyjnym, które znajdziesz w naszej ofercie, to urządzenia wszechstronne, wytrzymałe, a przede wszystkim – proste w obsłudze. Chwytacz to część konstrukcji każdej maszyny do szycia, odpowiedzialny za wiązanie nici. Jeśli szukasz maszyny, która wykorzystuje właśnie chwytacz rotacyjny, a ponadto posłuży Ci przez lata, postaw na jedną z propozycji marki Singer, które znajdują się w niniejszej kategorii.

Maszyny do szycia Singer z chwytaczem rotacyjnym – urządzenia wysokiej klasy, mające liczne atuty

Chwytacz rotacyjny to element, którego zaletą jest przede wszystkim nieskomplikowana obsługa. Umieszczanie szpulki w chwytaczu rotacyjnym wymaga od nas naprawdę niewiele, a dzięki jego przezroczystej klapce doskonale wiemy, ile nici zostało na danej szpulce. Kolejną zaletą tego rozwiązania, jest cichsza praca, wykorzystującego je urządzenia. Można powiedzieć, że maszyny do szycia z chwytaczem rotacyjnym to sprzęty nieco bardziej zaawansowane, niż te z chwytaczem wahadłowym – istnieje zatem wiele powodów, dla których warto się na nie zdecydować.

Maszyny Singer z chwytaczem rotacyjnym z SZYJ.PL to urządzenia zaprojektowane w sposób przemyślany, które mogą posłużyć przez bardzo długi czas. Znajdziesz wśród nich zarówno maszyny mechaniczne, jak i komputerowe – zapoznaj się z ich wyborem i wybierz model najlepszy dla siebie.

Czym wyróżniają się maszyny Singer z chwytaczem rotacyjnym z naszej oferty?

Maszyny do szycia Singer z chwytaczem rotacyjnym, które mamy w swoim asortymencie to przede wszystkim urządzenia z serii Heavy Duty, czyli te o wzmocnionej konstrukcji, oferujące wielkie możliwości. Są to urządzenia szybkie czy nawet bardzo szybkie – można znaleźć wśród nich modele o maksymalnej prędkości nawet 1100 ściegów na minutę. Zamontowano w nich w oświetlenie w formie 1-punktowych LED-ów. Precyzyjny 7-punktowy transport to także cecha tych urządzeń, o której zdecydowanie warto wspomnieć.

Maszyny Singer z niniejszej kategorii i ich ciekawe funkcje

Maszyny Singer z chwytaczem rotacyjnym z oferty SZYJ.PL to urządzenia wszechstronne i w dużym stopniu podnoszące komfort pracy. Wyposażono je w funkcje takie, jak automatyczne obcinanie nici, regulacja długości czy szerokości ściegów, a także liczne programy ściegowe – w przypadku niektórych modeli ich liczba wynosi nawet 300! Wśród programów tych wyróżnić można ściegi proste, kryte, ścieg owerlokowy, ozdobny czy potrójnie wzmacniany. Maszyny do szycia Singer z chwytaczem rotacyjnym z naszej oferty umożliwiają także szycie podwójną igłą, i w zestawie wraz z nimi dostarczane są rozmaite stopki.

Wybierz maszyny do szycia Singer z oferty SZYJ.PL

Maszyny do szycia marki Singer, które mamy w swojej ofercie to zarówno maszyny z chwytaczem rotacyjnym, jak i wahadłowym. Warto samemu zastanowić się, czego od maszyny tego rodzaju oczekujemy najbardziej i właśnie pod tym kątem wybrać model idealny dla siebie. Jeśli liczy się dla Ciebie przede wszystkim prostota obsługi, modele z chwytaczem rotacyjnym będą doskonałym wyborem.

Maszyny, które zgromadziliśmy w niniejszej kategorii to zarówno urządzenia, które nadadzą się do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą początkującą, czy profesjonalistą, z pewnością przypadną Ci do gustu.