Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1069
  • 2369
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki (1)
Zastosuj filtry
POLECAMY 3%
Do schowka  Porównaj 
SINGER 4432 HEAVY DUTY
1159.00  Cena: 1129.00 
POLECAMY
Do schowka  Porównaj 
SINGER 4423 HEAVY DUTY
Cena: 1069.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
SINGER HD 6605
Cena: 1799.00 
SINGER HD 6805
Cena: 2369.00 

Maszyny do szycia Singer z automatycznym obszywaniem dziurki 

Wiele osób profesjonalnie zajmujących się krawiectwem, projektujących ubrania czy szyjących je w domu na własne potrzeby, z pewnością choć raz zmagało się z obszyciem dziurek potrzebnych np. do zapięcia guzika. Maszyny do szycia Singer z automatycznym obszywaniem dziurki to odpowiedź na potrzeby wszystkich pasjonatów krawiectwa! 

Maszyna Singer – na czym polega funkcja obszywania dziurki?

Maszyny do szycia z automatycznym obszywaniem dziurki mogą być zarówno mechaniczne, jak i komputerowe. Możemy wyróżnić dwa rodzaje obszycia dziurki:

  • Półautomatyczne obszycie dziurki – funkcja półautomatycznego obszywania dziurki występuje najczęściej w podstawowych maszynach mechanicznych. Obszywanie dziurki ma wówczas 4 części. Oznacza to, że pomiędzy każdym z etapów obszywania należy odpowiednio ustawić pokrętło wyboru ściegu. Funkcja półautomatycznego obszycia dziurki wymaga odpowiedniej stopki, która zawsze dołączona jest do wyposażenia maszyny do szycia. Stopka ułatwi wyszycie dziurki odpowiedniego rozmiaru, dopasowanej do wielkości guzika.
  • Automatyczne obszycie dziurki – funkcja automatycznego obszycia dziurki dostępna jest w lepszych modelach maszyn mechanicznych i oczywiście w maszynach komputerowych. Maszyny do szycia Singer z automatycznym obszywaniem dziurki także są w nią wyposażone. Po ustawieniu programu automatycznego, maszyna niemal samodzielnie wykona kompletne obszycie dziurki. Podobnie jak przy funkcji półautomatycznego obszycia dziurki, także i ta opcja potrzebuje odpowiedniej stopki znajdującej się w wyposażeniu maszyny. Lepsze modele maszyn do szycia mogą być wyposażone w kilka różnych programów do automatycznego obszywania dziurki (wzorów dziurek), wśród których możemy wyróżnić np. dziurki bieliźniane, zaokrąglone lub z oczkiem. Stopka dołączona w komplecie umożliwia wsunięcie do niej guzika w tylnej części, co z kolei przekłada się na wykonanie dziurki dopasowanej do wielkości guzika, który chcemy zastosować.

Maszyny singer z automatycznym obszywaniem dziurek – dlaczego warto? 

Maszyny singer z automatycznym obszywaniem dziurki to rozwiązanie dla wszystkich osób, ceniących sobie wysoki poziom komfortu pracy oraz oszczędność czasu. Ten rodzaj maszyny sprawdzi się w szczególności dla osób pracujących jako krawcowa czy krawiec oraz projektujących własne ubrania, takie jak kurtki, spodnie czy płaszcze, czyli ubrań wymagających wykonywania zapięcia na guzik. Szczególnie dla takich użytkowników maszyny Singer z automatycznym obszywaniem dziurki mogą okazać się dużym ułatwieniem w wykonywaniu codziennych prac krawieckich. 

Marka Singer – producent maszyn, które uprzyjemniają szycie 

Maszyny Singer, które wyposażone są w funkcję automatycznego obszywania dziurki to m.in. modele 4432 HEAVY DUTY, HD 6605, 4423 HEAVY DUTY czy HD 6805. Te maszyny do szycia wzbogacone są jednak w jeszcze wiele innych przydatnych funkcji. Mowa tutaj np. o automatycznym pozycjonowaniu igły, które umożliwia szybszą zmianę kierunku szycia. Modele te proponują użytkownikom również przyspieszającą pracę funkcję automatycznego obcinania nici. Maszyny do szycia Singer z automatycznym obszywaniem dziurki oraz pozostałymi funkcjami to o wiele wyższy poziom komfortu pracy. Przekonaj się o tym na własnej skórze! Niezależnie od tego, czy szyjesz hobbystycznie, czy profesjonalnie – w SZYJ.PL znajdziesz dla siebie najlepsze rozwiązania.