Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 619
  • 2369
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów (1)
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Zastosuj filtry
POLECAMY 3%
Do schowka  Porównaj 
SINGER 4432 HEAVY DUTY
1159.00  Cena: 1129.00 
POLECAMY
Do schowka  Porównaj 
SINGER 4423 HEAVY DUTY
Cena: 1069.00 
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
SINGER HD 6605
Cena: 1799.00 
SINGER 2250
Cena: 619.00 
SINGER HD 6805
Cena: 2369.00 
SINGER 4411 HEAVY DUTY
Cena: 929.00 
SINGER 8280
Cena: 629.00 

Maszyny do szycia Singer z regulacją długości ściegów

Maszyny do szycia marki Singer, które mamy w swojej ofercie można podzielić na liczne kategorie ze względu na różnorodne parametry, które je charakteryzują. W niniejszym dziale naszego sklepu znajdziesz pożądane przez wiele osób maszyny Singer z regulacją długości ściegów. Urządzenia te umożliwiają znacznie precyzyjniejszą i bardziej komfortową pracę niż ich odpowiedniki, niewyposażone w tę funkcję. Zapoznaj się z zaprezentowanym tu wyborem maszyn Singer i dowiedz się, dlaczego warto na nie postawić.

Maszyny do szycia Singer z regulacją długości ściegów – dlaczego to tak przydatne urządzenia?

Długość ściegu to jeden z parametrów, które mają duże znaczenie podczas szycia. Właściwa długość ściegu sprawia, że wykonywana przez nas praca wygląda estetycznie, a stworzony szew jest trwały. Przykładowo, ścieg drobny nadaje się przede wszystkim do szycia cienkich tkanin, takich jak szyfon, a rzadszy doskonale odpowiadać może szyciu tkanin grubych, takich jak jeans.

Maszyny do szycia Singer z regulacją długości ściegów umożliwiają swoim użytkownikom samodzielne ustalenie tego istotnego parametru. Dokonuje się tego, używając pokręteł w przypadku maszyn mechanicznych, a ekranu wyświetlacza w maszynach komputerowych. Zarówno jedne, jak i drugie znajdują się w tej kategorii.

Maszyny Singer to urządzenia polecane przez wielu miłośników krawiectwa. Wyróżniają się niebywałą jakością wykonania oraz dobrze przemyślanym projektem. Zdecydowanie warto postawić właśnie na nie.

Jak skonstruowano maszyny Singer z regulacją długości ściegów, które SZYJ.PL ma w swojej ofercie?

Maszyny do szycia Singer z regulacją długości ściegów znajdujące się w tej kategorii to urządzenia różnorodne. Znajdują się wśród nich między innymi modele należące do serii Heavy Duty, czyli sprzęty wzmacniane konstrukcyjnie, a także modele standardowe, również zawierające w sobie metalowe podzespoły, które sprawiają, że są to urządzenia o wielkiej wytrzymałości.

Maszyny Singer z regulacją długości ściegów, które oferujemy, to sprzęty mocne i szybkie. Większość z nich to modele operujące z prędkością 1000 ściegów na minutę, a znajdzie się tu także urządzenie, które w ciągu jednej minuty może wyszyć ich aż 1100!

Produkty te podzielić można na wyposażone w chwytacz wahadłowy lub rotacyjny. W każdym z nich znaczącym elementem jest oświetlenie LED, które w wysokim stopniu ułatwia wykonywaną pracę.

Maszyny do szycia Singer z regulacją długości ściegów, dzięki którym szycie stanie się jeszcze przyjemniejsze

Możliwość regulacji długości ściegów to nie jedyna funkcja, w jaką wyposażono prezentowane w tej kategorii produkty. Kolejnym parametrem, który można regulować w zdecydowanej większości z nich, jest szerokość. Zakres regulacji może różnić się w zależności od wybranego modelu.

Maszyny Singer, które tu proponujemy, wyposażono w liczne programy ściegowe, przykładowo ten umożliwiający wyszywanie ściegu owerlokowego. Wiele z nich umożliwia także automatyczne obszywanie dziurek, szycie podwójną igłą, niezwykle przydatne przy zakańczaniu ściegów szycie wstecz czy nawet automatyczny nawlekacz igły. 

Niezależnie od tego, czy szyciem zajmujesz się amatorsko, czy profesjonalnie, w SZYJ.PL z pewnością znajdziesz urządzenia godne swojej uwagi – zapoznaj się z ich bogatym wyborem.