POLECAMY

Nożyczki krawieckie Fiskars RazorEdge (21 cm)

FISKARS 1014579
Cena: 79.00 
Dostępność: w magazynie

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  1 godzin

21 cm - praworęczne
+
Do schowka  Porównaj 

Nożyczki Fiskars RazorEdge (21 cm)

Praca z materiałami wymaga odpowiednich narzędzi – wie o tym każdy. O ile jednak większość osób potrafi w odpowiedni sposób wybrać dla siebie właściwą maszynę do szycia, o tyle z pozostałymi akcesoriami krawieckimi niektórzy postępują nieodpowiedzialnie, wybierając je na chybił trafił. Tymczasem – wbrew pozorom – każdy przedmiot w pracowni krawieckiej ma ogromne znaczenie dla efektu końcowego. Jednym z produktów, w przypadku których warto wybrać odpowiednie narzędzie, są nożyczki krawieckie.

Fiskars RazorEdge (21 cm) – cechy produktu

Te nożyczki firmy Fiskars to akcesoria krawieckie, które doskonale sprawdzą się nie tylko w profesjonalnym zakładzie szwalniczym, ale także w pracowni krawieckiej lub w domowym zaciszu, u hobbystów. Tym, co wyróżnia je, są duże uchwyty, pokryte specjalnym tworzywem SoftGrip®. Dzięki temu nie tylko są bardzo wygodne w użyciu, ale także w doskonały sposób dopasowują się do kształtu dłoni użytkownika.

Ostrza nożyczek Fiskars o długości 21 centymetrów wykonane są ze stali nierdzewnej, hartowanej i aż sześciokrotnie fasetowanej, dzięki czemu będą wytrzymałe przez długi czas. Ostre czubki RazorEdge™, którymi cechuje się ten model nożyczek krawieckich, umożliwiają wykonanie precyzyjnego cięcia aż po sam koniec ostrza.

W zestawie znajdują się nożyczki Fiskars RazorEdge, a także ochronna nasadka, która zabezpiecza ostrza. Dzięki niej możliwe jest bezpieczne przechowywanie nożyczek bez obaw o przypadkowe skaleczenie lub rozcięcie. Co istotne - nożyczki te przystosowane są dla osób praworęcznych, które z pewnością docenią jakość, z jaką zostały one wykonane.

Sprawdź także dostępne w naszej ofercie nożyczki Fiskars RazorEdge o długości 23 centymetrów.

Producent:
FISKARS
Typ produktu:
  • Nożyczki
Długość nożyczek:
  • 21 cm
Długość ostrza:
  • 9 cm
Rodzaj ostrza:
standardowe
Rękojeść:
  • dla praworęcznych
Waga nożyczek:
  • 91 g