Pisaki do foilingu do ploterów Brother ScanNcut CM

.CAFTGP1
Cena: 79.00 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Pisaki do foilingu do ploterów Brother ScanNcut CM

Posiadanie maszyny do szycia wiąże się z zadbaniem o zakup odpowiednich materiałów eksploatacyjnych czy też nici i tkanin, z jakich będziemy korzystać. Podobnie jest w przypadku innych urządzeń, na przykład ploterów, do których należy dobrać właściwe akcesoria. Jednymi z produktów, w jakie warto się zaopatrzyć, posiadając plotery Brother ScanNcut CM, są noże, uchwyty, a także pisaki do foilingu CAFTGP1.

Do czego służą pisaki do foilingu CAFTGP1?

Dostępne w ofercie naszego sklepu SZYJ.PL pisaki CAFTGP1 służą do foilingu, czyli złocenia za pośrednictwem folii oraz pisaków z klejem. W zestawie znajdują się dwie sztuki pisaków, które przeznaczone są do ploterów ScanNcut CM renomowanej firmy Brother. Ściślej – do następujących modeli: CM260, CM700 oraz CM900.

Wewnątrz pisaków znajduje się specjalny klej do złocenia. Pisak do foilingu należy umieścić w uchwycie znajdującym się w zestawie startowym do foilingu Brother CAFTKIT1, by korzystać z niego we właściwy sposób

Pisaki do foilingu do ploterów Brother ScanNcut CM – o czym warto wiedzieć?

By te akcesoria do ploterów jak najdłużej spełniały swoje zadanie, należy pamiętać o tym, by nakładać nasadkę na pisak po skończonej pracy. Szczegółową instrukcję, w jaki sposób korzystać z pisaków klejowych do foilingu do ploterów Brother ScanNCut znaleźć można w instrukcji obsługi dołączonej do plotera.

Oprócz zakupu dodatkowych pisaków z klejem warto zadbać także o odpowiedni zapas folii do złocenia. Warto również regularnie sprawdzać stan arkusza ochronnego do stosowania na folię oraz narzędzia do usuwania nadmiaru folii, by wszystkie elementy zestawu bez wątpienia spełniały swoją funkcję.

Producent:
BROTHER
Typ produktu:
  • Pisak do plotera
Pasuje do plotera:
  • BROTHER CM