Cyrkiel tnący OLFA Deluxe (1,6 - 22 cm)

OLFA CMP-1/DX
Cena: 49.99 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  2 dni.

deluxe
+
Do schowka  Porównaj 

Cyrkiel tnący OLFA CMP-1/DX do okręgów o średnicy 1,6 – 22 cm

Chcesz znaleźć prostą metodę na wycinanie idealnie równych okręgów z papieru, folii, tektury czy nawet cienkiej skóry? Zobacz jak działa cyrkiel tnący Olfa, wycinanie okręgów przy jego użyciu jest prostsze niż nożyczkami czy skalpelem.

Model CMP-1/DX to ulepszona wersja podstawowego cyrkla Olfa CMP-1. Cyrkiel posiada w uchwycie wbudowany mechanizm zapadkowy, tak zwaną "grzechotkę", ułatwiającą obracanie. Jest również nieco większy od poprzednika, umożliwiając tym samym wykonanie większych okręgów. W komplecie z wersją Deluxe otrzymujesz też dwa razy więcej zapasowych ostrzy, niż w standardowej wersji.

Cyrkiel wykonany jest z solidnego tworzywa sztucznego ABS, dzięki czemu jest sztywny, nie odkształca się. Płynna regulacja ustawienia pozwala na uzyskanie okręgów od 1,6 cm do 22 cm.. Już po wykonaniu kilku prób z łatwością wytniesz równe, estetyczne koła. Cyrkiel znacznie ułatwia przygotowanie dużej ilości kółek o tej samej średnicy. Po skończeniu wycinania można zabezpieczyć ostrze, wycofując je w pozycję, w której będzie schowane całkowicie za ramieniem cyrkla. Tym sposobem ostrze nie uszkodzi się podczas przechowywania, ani nie skaleczysz się przypadkowo.

W komplecie z cyrklem CMP-1 Deluxe otrzymujesz dodatkowo pudełko z 10 zapasowymi ostrzami. Ostrza połączone są w 5-elementowy segment. Żeby wykorzystać nowe ostrze, odłam je od segmentu, a następnie zamocuj w uchwycie cyrkla. W komplecie znajdziesz też małą gumową podkładkę, używaną pod igłę centralną cyrkla.

Do tego cyrkla stosuje się ostrza OLFA COB-1, które pakowane są po 15 sztuk.

Zobacz jak używa się cyrkla OLFA CMP-1/DX

Producent:
OLFA
Typ produktu:
  • Cyrkiel tnący
Typ ostrza:
  • Proste