Igły do tkanin do maszyny Janome HD9, 1600PQC

.767811000 JANOME
Cena: 43.89 
Dostępność: 3-5 dni
 
+
Do schowka  Porównaj 

Igły specjalistyczne do maszyny Janome HD9, 1600PQC

W naszym sklepie internetowym zebraliśmy igły do maszyn do szycia i akcesoria do maszyn od najlepszych producentów. Pośród nich nie mogło zabraknąć igieł jednego z największych producentów na świecie - niemieckiej marki Schmetz. Igły sygnowane są znakiem japońskiej marki - producenta maszyn do szycia Janome. Wynika to z wieloletniej współpracy obu firm. W zależności od tego jakiego typu maszynę posiadasz, możesz potrzebować różnych igieł. Informację o tak zwanym systemie igieł jakich używa Twoja maszyna znajdziesz zawsze w instrukcji lub na małej nalepce na obudowie maszyny.

Te specjalistyczne igły HLx5 przeznaczone są do maszyn pracujących z dużą prędkością, oznaczono je systemem HLx5. To półpłaskie igły dedykowane do pracy z tkaninami. W zależności od wybranej grubości 65 / 75 / 100 możesz pracować z lekkimi materiałami, bądź z znacznie grubszymi. Igły sprawdzą się zarówno do szycia materiałów naturalnych, jak i syntetycznych.

Igły dostępne są w naszym sklepie internetowym w trzech różnych grubościach. Dobierz interesujący Cię wariant poprzez wybór z rozwijanej listy. Im niższa wartość liczbowa, tym cieńsza jest igła. W tym przypadku igły 65 to cienkie igły do lekkich materiałów, 75 jest igłą o najbardziej uniwersalnej grubości, z kolei grubą igłę 100 należy stosować do pracy z grubymi, cięższymi materiałami.

Te igły są wykonane w systemie HLx5, dedykowane do maszyn takich jak np. Janome 1600PQC, Janome HD9.
Pudełko zawiera 10 sztuk.

Producent:
JANOME
Rodzaj:
  • Pojedyncza
Kolba:
Półpłaska
Przeznaczenie:
  • do tkanin
Grubość:
  • 65
Liczba w opakowaniu:
  • 10
System:
  • HLx5