Lamownik do coverloków Janome (5-20mm)

200810007 JANOME
Cena: 99.00 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  14 godzin.

+
Do schowka  Porównaj 

Lamownik do coverloków (5-20mm) 200810007 JANOME

Lamownik do coverloków jest to rodzaj specjalistycznej stopki, dzięki której wszywanie zaprasowanej lamówki staje się zadaniem zdecydowanie łatwiejszym. Jest to element maszyny szwalniczej pozwalający na eleganckie wykończenie garderoby lub innych tkanin dekoracyjnych i użytkowych. Lamówki to niezbędny element wykończenia spódnic, sukienek, a także eleganckich obrusów, narzut i zasłon. Prezentowany lamownik do coverloków Janome pozwala na wszycie zaprasowanej lamówki o szerokości 5-20 mm.

Specjalistyczna stopka Janome do coverloków do naszywania lamówki

Używając zwijacza i lamownika do coverloków Janome, można uzyskać w pełni profesjonalny efekt wykończeniowy. Dzięki niemu uda się uzyskać idealnie prosty szew, a dodatkowo lamownik Janome pozwala na wykorzystanie kilku różnych ściegów, co sprawia, że można uzyskać dodatkowy ozdobny efekt na lamówce. Prezentowana stopka współpracuje z systemem matic, co pozwala na jego szybki i wygodny montaż. Lamownik pasuje do coverloków Janome 1200D oraz Elna 745, 845.

Dopasowanie i użycie stopki JANOME do wszywania zaprasowanej lamówki przy pomocy coverloka

Stopka Janome do wszywania zaprasowanej lamówki (lamownik 200810007 JANOME jest łatwa w obsłudze i pasuje do wybranych modeli coverloków firm Janome oraz Elna. Montowana jest na uchwycie za pomocą systemu matic - czyli na klik. Dzięki temu montaż i demontaż stopki jest szybki i nie sprawia najmniejszych kłopotów. Stopka jest transparentna, z zaznaczoną podziałką ułatwiającą ustawienie w odpowiedniej pozycji. Dodatkowo posiada regulowany prowadnik, dzięki któremu dostosujemy przestrzeń na lamówkę do aktualnych potrzeb.

Stopka pasuje do:

  • Janome: 1200D
  • Elna: 745, 845
Producent:
JANOME
Zastosowanie:
  • Wszywanie lamówki
Rodzaj stopki:
  • Lamownik