Liniał do coverów Janome

795806102 JANOME
Cena: 59.90 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  2 dni.

+
Do schowka  Porównaj 

Liniał Janome do coverów 795806102 JANOME

Wśród akcesoriów przydatnych w trakcie szycia i wykańczania odzieży, pościeli czy innych elementów dekoracyjnych warto sięgnąć po akcesoria, które ułatwiają pracę. Jednym z takich elementów jest liniał Janome do coverów. Korzystając z tego akcesorium, możesz mieć pewność, że uda Ci się stworzyć piękne proste linie biegnące w stałej odległości równolegle do krawędzi lub do sąsiedniego ściegu. Precyzyjna i czytelna skala pozwala na wygodne używanie liniału w połączeniu z wybranymi modelami coverów Janome.

Idealnie proste linie wzdłuż całego ściegu

Liniał Janome do coverów wykonany jest z metalu uzupełnionego o pokrętła z tworzywa sztucznego. Podziałki umieszczone na prowadniku pozwolą na jego precyzyjne ustawienie w wybranej pozycji. Chcąc zamontować liniał przy stopce, wystarczy wsunąć prowadnik do otworu w tylnej części uchwytu stopki, a następnie dokręcić śrubkę mocującą. Do wykonania liniału Janome wykorzystano materiały wysokiej jakości gwarantujące możliwość długiej eksploatacji tego akcesorium.

Cechy i dopasowanie liniału do równego szycia do coverów

Liniał 795806102 JANOME jest to prosta w obsłudze przystawka do maszyny, która pasuje do wybranych modeli coverów firm Janome oraz Elna. Montowana jest na uchwycie stopki. Montaż i demontaż jest szybki i nie sprawia najmniejszych kłopotów. Za utrzymanie liniała w pożądanym miejscu odpowiada wygodna w obsłudze śruba.

Prowadnik do gumy pasuje do:

  • Janome: 1000CP, 1000CPX, 2000CPX, CP3000P
  • Elna: 444, EasyCover
Producent:
JANOME
Rodzaj stopki:
  • Liniał / Prowadnik