Mały wkrętak Janome

820832005 JANOME
Cena: 8.84 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  2 dni.

+
Do schowka  Porównaj 

Wkrętak płaski Janome

Regularne zdejmowanie płytki ściegowej i czyszczenie okolic mechanizmu transportera jest jedną z podstawowych i niezbędnych czynności, jakie należy sumiennie wykonywać przy swojej maszynie do szycia. Zaniedbanie czyszczenia maszyny może w bardzo krótkim czasie okazać się przyczyną kłopotów z prawidłową pracą maszyny, począwszy od pętelkowania nici, a w skrajnym przypadku aż po jej całkowite zablokowanie.

Do ściągnięcia płytki ściegowej będzie niezbędne odkręcenie jednego/dwóch wkrętów, które trzymają ją na miejscu. Większość śrubokrętów, jakie posiadasz w domu, może okazać się zbyt długa by zmieścić się w przestrzeni pomiędzy płytką a obudową maszyny. Dlatego producenci maszyn w większości wyposażają je już na starcie w mały wkrętak do zadań specjalnych. Jeśli w Twojej maszynie nie ma takiego lub z biegiem czasu po prostu się zagubił - proponujemy mały wkrętak Janome.

Całkowita długość śrubokrętu to niecałe 7 centymetrów - można wykorzystać go do odkręcania śrub przy płytce ściegowej maszyny do szycia, owerloka, a także do odkręcania wkrętu mocującego stopkę dociskową. Grot wkrętaka jest wykonany z utwardzanej stali, zakończony płaską końcówką. Rękojeść z kolei odlana została z tworzywa sztucznego. Można na niej zauważyć charakterystyczne poszerzenie, które pozwala na łatwiejsze przełożenie siły podczas odkręcania, tym samym ułatwia poluzowanie nawet najbardziej dokręconych śrub. Wkrętak jest bardzo solidnie wykonany, nie wyszczerbia się.

To nie do końca to czego potrzebujesz? Zobacz inne wkrętaki przydatne do maszyn do szycia dostępne w naszym sklepie internetowym.

Producent:
JANOME
Typ produktu:
  • Wkrętak