1%

Maszyna do szycia Juno J15R plus torba na maszynę

.JUNO J15R + TORBA
Cena brutto: 869.00  Cena regularna: 878.99 
Oszczędzasz: 9.99 zł (1%)
 
maszyna z torbą
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
Maszyna do szycia Juno J15R plus torba na maszynę
1  x 799.00 zł
Maszyna do szycia Juno J15R plus torba na maszynę
1  x 79.99 zł 70.00 zł

Maszyna do szycia Juno J15R w zestawie z torbą na maszynę taniej!

W zestawie taniej! Kupując zestaw otrzymujesz maszynę do szycia Juno by Janome J15R i praktyczną torbą do jej bezpiecznego i wygodnego przechowywania.
Zestaw zawiera:

 • Maszynę Juno Janome J15R
  Model Juno J15R jest doskonałym wyborem na start przygody z szyciem. Maszyna wyposażona jest w chwytacz rotacyjny, który zdecydowanie ułatwia proces nawlekania i sprawia, że maszyna pracuje ciszej. Do ułatwień należy również zaliczyć obecność nawlekacza igły. Dzięki niemu ostatni krok nawlekania, czyli nawlekanie igły, odbywa się szybko i sprawnie.
  Juno by Janome J15R jest to maszyna bezpieczna i przyjazna dzieciom. Wyposażenie standardowe zawiera specjalnie wyprofilowaną stopkę z dodatkowym zabezpieczeniem przed ukłuciem. Podniesiony przód płozy z przodu w połączeniu z wyprofilowanym drucikiem, stanowią najlepsze jak dotąd zabezpieczenie przed ukłuciem stosowane w maszynach do szycia.
  Pomimo wyraźnych udogodnień kierowanych do dzieci, Juno J15R to profesjonalna, szybka i mocna maszyna do szycia, na której z powodzeniem można wykonywać wszelkie domowe zadania. Wśród 15 programów ściegowych znajdziemy ściegi proste, zyg-zaki, ścieg dziany, trykotowy oraz ściegi elastyczne i ozdobne. Jest też wyłącznik ząbków transportu, dzięki czemu łatwiej jest wykonać zadania, takie jak pikowanie z wolnej ręki czy cerowanie.
  Tak jak cała seria maszyn Juno by Janome, Juno J15R ma 3-letnią gwarancję. Oprócz karty gwarancyjnej, w kartonie znajdziemy bardzo dobrze zrobioną, czytelną instrukcję obsługi w języku polskim, a także podstawowe wyposażenie, na które składają się stopki, igły, szpulki, pokrowiec oraz drobne akcesoria dodatkowe. Dostępnych jest też szereg akcesoriów dodatkowych, pasujących do tego modelu. Można wybrać spośród dużej ilości stopek oraz dokupić np. dedykowany stolik powiększający pole pracy.
  Maszyna do szycia Juno J15 to doskonały model maszyny domowej, który spełni oczekiwania wszystkich, którzy oczekują od maszyny wszechstronności, szybkości, solidności oraz udogodnień i ułatwień podczas użytkowania. Jest bezpieczna i polecamy ją jako pierwszą maszynę zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. Pozwoli na bezproblemowe postawienie pierwszych kroków w świecie szycia, a wraz z rozwojem pasji, na realizację bardziej skomplikowanych projektów.
 • Torbę na maszynę do szycia
  Torba na maszynę jest doskonała do przechowywania oraz transportowania maszyny do szycia. Duża, otwierana na zamek komora ułatwia pakowanie i wyjmowanie maszyny z torby. Dodatkowo na rączkach torby znajduje się miękki uchwyt do noszenia torby w ręce. Pasuje na większość standardowych maszyn do szycia. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które zabezpieczy maszynę przed otarciami.
Producent:
JANOME