Filtrowanie
Filtrowanie
Cena

 – 

  • 749
  • 3299
Dostępność
Polecane
Producent (1)
Gwarancja
Rodzaj maszyny
Regulacja docisku stopki
Rodzaj chwytacza
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający

Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Wypełnij krótki formularz

WYPEŁNIJ

HUSQVARNA E10
Cena: 749.00 
HUSQVARNA EMERALD 116
Cena: 1599.00 
Maszyna do szycia Husqvarna Emerald 118
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
HUSQVARNA EMERALD 118
Cena: 1949.00 
Maszyna do szycia Husqvarna E20
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
HUSQVARNA E20
Cena: 849.00 
HUSQVARNA OPAL 650
Cena: 3299.00 
Maszyna do szycia Husqvarna Jade 20
Brak w magazynie Do schowka  Porównaj 
HUSQVARNA JADE 20
Cena: 2399.00 

Domowe maszyny do szycia Husqvarna

Choć pierwotnie marka ta powstała jako królewska fabryka broni w szwedzkim mieście Husqvarna, niemal dwa wieki później, w 1872 roku, pracujący w firmie rzemieślnicy zaczęli szukać nowego pomysłu na produkcję. Właśnie wtedy postawili na odmienne rozwiązanie, czego przykładem jest maszyna do szycia Husqvarna. Obecnie Husqvarna Viking to jedna z dużych, światowych organizacji, a zarazem producent takich urządzeń, jak najwyższej jakości maszyny do szycia i hafciarki.

Maszyny do szycia Husqvarna dla początkujących

Podobnie jak u innych producentów, tak i w firmie Husqvarna maszyny do szycia można podzielić w zależności od poziomu zaawansowania użytkownika. Nasz sklep internetowy SZYJ.PL ma w ofercie online między innymi takie modele maszyny do szycia Husqvarna jak E10, czy E20. Oba przeznaczone są dla osób, które wykonują drobne domowe prace krawieckie lub dopiero rozpoczynają przygodę z szyciem na maszynie.

Oferują one odpowiednio 21 i 35 programów ściegowych, wśród których znaleźć można najpopularniejsze ściegi użytkowe, takie jak prosty, zygzak, kryty czy owerlokowy. Zarówno jedna, jak i druga maszyna Husqvarna wyposażona jest także w płynną regulację docisku stopki. Dzięki temu możliwe jest szycie materiałów o różnej elastyczności i grubości. Co istotne z perspektywy potencjalnego użytkownika, obie maszyny Husqvarna opinie zbierają zdecydowanie pozytywne. Za tymi urządzeniami przemawia także ich niewygórowana cena.

Domowe maszyny do szycia Husqvarna dla średnio-zaawansowanych

Jeśli chodzi o inne maszyny do szycia Husqvarna, producent ten oferuje także modele, które przypadną do gustu bardziej doświadczonym osobom. Nasz sklep online ma na wyposażeniu także maszyny z serii Husqvarna Emerald. Każdy z produktów to stworzona przez firmę Husqvarna maszyna do szycia, która jest uniwersalna, a zarazem solidna i nowoczesna. Dzięki takiemu połączeniu cech produkty te zyskały sympatię osób szukających dobrze wykonanej i łatwej w użyciu maszyny – stąd nie dziwią pozytywne opinie na ich temat.

Stworzone przez Husqvarna maszyny do szycia - idealne dla fanów komputerowych rozwiązań

Wiemy, że nasz sklep internetowy SZYJ.PL odwiedzają także miłośnicy szycia na komputerowych maszynach. To właśnie im sklep oferuje takie maszyny Husqvarna jak model Jade 20. Popularnością cieszy się także maszyna Husqvarna OPAL 650. Pierwszy z modeli posiada między innymi czytelny wyświetlacz i unikatowy system szpulowania, a jego przyciski funkcyjne zostały wygodnie umiejscowione. To maszyna, która pomoże Ci podczas pracy z większymi projektami, takimi jak np. patchworkowe narzuty. Z łatwością uszyjesz je wykorzystując dużą przestrzeń roboczą i ledowe oświetlenie. Maszyna jest jednak na tyle prosta w obsłudze, że może posłużyć także początkującym jako świetna maszyna komputerowa na lata.

W przypadku modelu Husqvarna OPAL 650 mamy do czynienia z nowoczesną, komputerową maszyną do szycia, która ma wbudowany duży i czuły wyświetlacz. To urządzenie umożliwia użytkownikom wyszywanie liter i cyfr, programowanie kolejności wyszywania ściegów oraz oferuje aż 420 programów ściegowych. Osoby, dla których szycie stanowi codzienność, z pewnością docenią możliwości drzemiące w tych komputerowych maszynach.

Maszyny Husqvarna - tradycja i pewność działania

Decydując się na modele maszyn do szycia firmy Husqvarna, niezależnie od tego, czy mechaniczne, czy komputerowe, stawiasz na firmę z ponad 150-letnią tradycją. Jej doświadczenie w produkcji maszyn do szycia gwarantuje, że każdy z tworzonych modeli wykonany został z należytą starannością i pozwala na pewną pracę z materiałem.