Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 890
  • 3199
Producent (1)
Dostępność
Polecane
Rodzaj maszyny
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Gwarancja
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający
Zastosuj filtry
HUSQVARNA E10
Cena: 890.00 
 Maszyna do szycia Husqvarna Emerald 116, fig. 1
15%
Do schowka  Porównaj 
HUSQVARNA EMERALD 116
1949.00  Cena: 1659.00 
 Maszyna do szycia Husqvarna Emerald 118, fig. 1
12%
Do schowka  Porównaj 
HUSQVARNA EMERALD 118
2149.00  Cena: 1899.00 
HUSQVARNA E20
Cena: 1109.00 
 Maszyna do szycia Husqvarna OPAL 650, fig. 1
11%
Do schowka  Porównaj 
.HUSQVARNA OPAL 650
3589.00  Cena: 3199.00 
.HUSQVARNA JADE 20
Cena: 2799.00 

Domowe maszyny do szycia Husqvarna

Choć pierwotnie marka ta powstała jako królewska fabryka broni w szwedzkim mieście Husqvarna, niemal dwa wieki później, w 1872 roku, pracujący w firmie rzemieślnicy zaczęli szukać nowego pomysłu na produkcję. Właśnie wtedy postawili na odmienne rozwiązanie, czego przykładem jest maszyna do szycia Husqvarna. Obecnie Husqvarna Viking to jedna z dużych, światowych organizacji, a zarazem producent takich urządzeń, jak najwyższej jakości maszyny do szycia i hafciarki.

Maszyny do szycia Husqvarna dla początkujących

Podobnie jak u innych producentów, tak i w firmie Husqvarna maszyny do szycia można podzielić w zależności od poziomu zaawansowania użytkownika. Nasz sklep internetowy SZYJ.PL ma w ofercie online między innymi takie modele maszyny do szycia Husqvarna jak E10, czy E20. Oba przeznaczone są dla osób, które wykonują drobne domowe prace krawieckie lub dopiero rozpoczynają przygodę z szyciem na maszynie.

Oferują one odpowiednio 21 i 35 programów ściegowych, wśród których znaleźć można najpopularniejsze ściegi użytkowe - jak prosty, zyg-zak, kryty czy owerlokowy. Zarówno jedna, jak i druga maszyna Husqvarna wyposażona jest także w płynną regulację docisku stopki. Dzięki temu możliwe jest szycie materiałów o różnej elastyczności i grubości. Co istotne z perspektywy potencjalnego użytkownika, obie maszyny Husqvarna opinie zbierają decydowanie pozytywne, na korzyść działa także ich niewygórowana cena.

Domowe maszyny do szycia Husqvarna dla średnio-zaawansowanych

Jeśli interesuje nas nieco ambitniejsza i oferująca więcej możliwości maszyna do szycia Husqvarna, producent ten oferuje także modele dla bardziej doświadczonych osób. Nasz sklep online ma na wyposażeniu przykładowo maszyny Husqvarna Emerald. To stworzona przez firmę Husqvarna maszyna do szycia, która jest uniwersalna, a zarazem mocna i nowoczesna. Dzięki takiemu połączeniu cech zgarnęła sobie sympatię osób, poszukujących mocnej, ale prostej maszyny – stąd nie dziwią pozytywne opinie na jej temat. Tym bardziej że patrząc na stworzone przez Husqvarna maszyny do szycia łatwo dojść do wniosku, że cena tych modeli jest bardzo przystępna, zważywszy na ich możliwości.

Stworzone przez Husqvarna maszyny do szycia - idealne dla fanów komputerowych rozwiązań

Wiemy, że nasz sklep internetowy odwiedzają także eksperci od szycia. To właśnie dla nich sklep posiada w ofercie także takie maszyny Husqvarna, jak model Jade 20 czy maszyna Husqvarna OPAL 650. Pierwszy z nich – Jade 20 – oferuje między innymi czytelny wyświetlacz, wygodne umiejscowienie przycisków funkcyjnych czy też unikatowy system szpulowania. To maszyna, która pomoże Ci podczas pracy z większymi projektami - z łatwością stworzysz np. patchworkowe narzuty, wykorzystując dużą przestrzeń roboczą i LEDowe oświetlenie. Co istotne jednak - maszyna jest na tyle prosta w obsłudze, że może posłużyć także dla początkujących, jako świetna maszyna komputerowa na lata.

W przypadku modelu Husqvarna OPAL 650 mamy do czynienia z nowoczesną, komputerową maszyną do szycia, która ma wbudowany duży i czuły wyświetlacz. Ten swoisty "kombajn" umożliwia swoim użytkownikom wyszywanie liter i cyfr, czy programowanie kolejności wyszywania ściegów oraz oferuje aż 420 programów ściegowych. Osoby, dla których szycie stanowi codzienność, z pewnością docenią możliwości drzemiące w tych maszynach dla profesjonalistów.

Maszyny Husqvarna - tradycja i pewność działania

Decydując się na modele maszyn do szycia firmy Husqvarna – bez względu na to, czy przeznaczone dla początkujących, czy zaawansowanych osób – stawiasz na firmę z ponad 150-letnią tradycją. Jej doświadczenie w produkcji maszyn do szycia sprawia, że każdy z tworzonych przez Husqvarna modeli wykonany jest z należytą starannością i pozwala na pewną pracę z materiałem.