Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 589
  • 17499
Producent
Dostępność
Zastosuj filtry

Brak produktów w tej sekcji

Domowe maszyny do szycia Łucznik

Nie ma chyba w Polsce osoby, która nigdy nie widziałaby maszyny do szycia Łucznik. Producent ten, działający od połowy lat 20. XX wieku, na stałe trafił do świadomości Polaków głównie za sprawą legendarnego znaku, jakim jest wpisany w błękitne koło łucznik. Maszyny do szycia - choć nie są jedynymi wyrobami, jakie oferuje ów producent - stanowią flagowy produkt tego przedsiębiorstwa znanego od lat miłośnikom maszyn do szycia.

Maszyny do szycia Łucznik – synonim jakości i tradycji

Maszyna do szycia Łucznik wielu osobom kojarzy się z tradycją – nic w tym dziwnego! Pierwsze stębnowe maszyny Łucznik produkowane na szerszą skalę, trafiły do użytku w 1955 roku, a zaraz po nich wprowadzono domowe maszyny do szycia Łucznik dostępne dla każdego zainteresowanego użytkownika. Już przez pierwsze lata, kiedy produkowano maszyny Łucznik, opinie zawsze były te same: maszyna Łucznik gwarantowała dobrą jakość, a jej cena stanowiła dodatkowy atut. Marka ta istnieje do dziś, nic zatem dziwnego, że niejeden sklep online – w tym nasz sklep internetowy SZYJ.PL – ma w swojej ofercie urządzenia tego producenta.

Maszyna Łucznik Polonia 2018 – powrót do korzeni

Dostępne maszyny do szycia Łucznik to między innymi oferowany przez nasz sklep internetowy bestsellerowy model maszyny Łucznik Polonia 2018. Urządzenie to doskonale nadaje się zarówno do podstawowych prac, jak i bardziej zaawansowanych działań. Ta wyprodukowana przez firmę Łucznik maszyna do szycia z powodzeniem może być używana nie tylko przez osoby, które nigdy wcześniej nie miały styczności z szyciem na maszynie, ale również przez zaawansowanych użytkowników tego typu urządzeń.

Łucznik Polonia 2018 to prosta i uniwersalna domowa maszyna do szycia, której cena jest adekwatna do jakości. Urządzenie to z pewnością przyda się w domowych warunkach, by zaszyć nieoczekiwaną dziurę, obszyć nogawki spodni czy skrócić nowo zakupione firanki. Co się rzuca w oczy, to przede wszystkim namalowane na maszynie piękne, czerwone maki. Ozdobiono ją w ten sposób, ponieważ została ona stworzona specjalnie na 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. To właśnie stąd wywodzi się także nazwa tego modelu.

Urządzenie to ma zaprogramowane 22 podstawowe ściegi, które można wybrać przy pomocy czytelnego pokrętła. Aby korzystanie z tej maszyny Łucznik było łatwiejsze, wszystkie ściegi zostały wyrysowane na jej korpusie - dzięki temu można je podejrzeć przed ich wykonaniem. Dodatkowym atutem Polonii 2018 jest wbudowany automatyczny nawlekacz, który pozwala szybko i sprawnie nawlec igłę maszyny przed rozpoczęciem pracy.

Inne produkowane przez Łucznik maszyny do szycia

Podobnie jak w przypadku modelu Polonia 2018, także inne maszyny cieszą się popularnością. Użytkownicy zwracają uwagę nie tylko na aspekt finansowy, ale również między innymi na wykonanie i szybkość pracy urządzenia. Wśród innych maszyn Łucznik, jakie ma w ofercie niejeden sklep online, wymienić należy między innymi takie modele, jak Nadzieja 2019, Ivonne, Mia, Sylvie czy Everyday. Zupełnie innym, równie popularnym produktem jest maszyna do szycia dla dzieci Łucznik Lena 2019, która stanowi kompletny zestaw dla początkującego malucha. Jej miniaturowe rozmiary oraz bezproblemowa obsługa sprawiają, że w połączeniu z podstawowymi artykułami potrzebnymi w do domowego szycia maluch jest w stanie stworzyć pierwsze prace. Wybierz uniwersalną maszynę marki Łucznik, która spełni Twoje wszelkie oczekiwania.