Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 1749
  • 1749
Producent
Dostępność
Rodzaj maszyny (1)
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne pozycjonowanie igły (1)
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Stolik powiększający
Zastosuj filtry

Jednymi z maszyn wyposażonych w praktyczne funkcje ułatwiające szycie są mechaniczne maszyny do szycia z pozycjonowaniem igły. Model z taką opcją to gratka szczególnie dla tych osób, które szyją często i dużo. Jeśli szukasz wysokiej klasy maszyny z funkcją automatycznego ustawienia igły, znajdziesz ją w SZYJ.PL. Oferujemy sprzęt producentów cenionych w branży krawieckiej, specjalizujących się w konstrukcji modeli idealnych do celów tak prywatnych, jak i profesjonalnych. Wszystkie sprzedawane przez nas maszyny do szycia wyróżniają się zadowalającą wytrzymałością, dużą mocą i wieloma wbudowanymi udogodnieniami. Co więcej, każda jest objęta komfortową gwarancją door-to-door. Wybierając jeden z dostępnych u nas modeli, zainwestujesz w sprzęt, który posłuży Ci przez lata!

Mechaniczne maszyny do szycia z pozycjonowaniem igły - co daje taka funkcja?

Nowoczesne mechaniczne maszyny do szycia z pozycjonowaniem igły to urządzenia, które pozwalają zastopować igłę w tym miejscu, w którym będzie to dla Ciebie najdogodniejsze. Możesz zdecydować, czy w momencie ponownego włączenia maszyny igła ma znajdować się w pozycji dolnej, czy górnej. Pierwsza opcja zostawia igłę wbitą w tkaninę i jest przydatna np. podczas zmiany kierunku szycia, kiedy trzeba obrócić materiał. W takiej sytuacji wystarczy podnieść stopkę, zmienić pozycję tkaniny, ponownie opuścić stopkę i swobodnie kontynuować pracę. Dodatkowo mechaniczne maszyny do szycia z pozycjonowaniem igły znacznie ułatwiają szycie materiałów trudnych w obróbce, w tym grubych i twardych. Przy nich również nieoceniona jest opcja igły zostawianej w pozycji dolnej. Ze względu na swoją praktyczność, pozycjonowanie igły to funkcja powszechna w maszynach komputerowych.

Gdzie sprawdzają się mechaniczne maszyny do szycia z pozycjonowaniem igły?

Jak zostało już wspomniane, mechaniczne maszyny do szycia z pozycjonowaniem igły ułatwiają długotrwałe szycie, dlatego w szczególności sprawdzają się jako urządzenia wykorzystywane do celów zawodowych. Warto zainwestować w taki model, prowadząc punkt krawiecki lub pracownię projektową. To świetny wybór dla każdego, kto szyje zróżnicowane wzory, w tym także te wielkopowierzchniowe. Mechaniczne maszyny do szycia z pozycjonowaniem igły to również sprzęt doskonały dla pasjonatów krawiectwa, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności, często szyjąc rozmaite projekty z różnych materiałów. Poza tym jest to dobry wybór dla ludzi, którzy wykonują sporo prac na własne potrzeby. Jeśli często poprawiasz kupione ubrania, przerabiasz je według swojego uznania, to maszyna z pozycjonowaniem igły może okazać się rewelacyjnym wyborem!

Jakie inne funkcje posiadają mechaniczne maszyny do szycia z pozycjonowaniem igły?

Dostępne w naszym sklepie mechaniczne maszyny do szycia z pozycjonowaniem igły nie odbiegają wyposażeniem od pozostałych modeli. Są zbliżone funkcjonalnością do większości innych maszyn mechanicznych, a ich cechą szczególną jest właśnie możliwość ustawienia pozycji, w jakiej zatrzyma się igła. Oznacza to, że mechaniczne maszyny do szycia z pozycjonowaniem igły dają Ci zwykle od kilkunastu do ponad 20 opcji programów ściegowych. Umożliwiają regulację długości i szerokości ściegów oraz regulację docisku stopki. To jedne ze standardowych opcji, które są pożądane we współczesnych modelach mechanicznych. Zgodnie z aktualnymi standardami, modele z pozycjonowaniem igły mają też wbudowane oświetlenie pola pracy, nawlekacz igły, czy zewnętrzny nożyk do obcinania nitek. Takie drobne, ale istotne opcje zdecydowanie zwiększają komfort szycia.

Mechaniczne maszyny do szycia z pozycjonowaniem igły - wybierz model odpowiedni dla siebie

Wybierając mechaniczną maszynę do szycia z pozycjonowaniem igły, zwracaj uwagę na te same parametry, które są dla Ciebie istotne w innych modelach. Jeśli szyjesz zawodowo, znaczenie bez wątpienia powinny mieć dostępne programy ściegowe. Im jest ich więcej, tym lepiej dla Ciebie, ponieważ możesz wykonywać więcej ciekawych projektów. Duże znaczenie w profesjonalnym szyciu ma moc maszyny i jej szybkość. Postaw na model, który jest w stanie pracować przez dłuższy czas bez potrzeby robienia przerw. Poza tym dobrze, żeby maszyna z pozycjonowaniem igły miała też inne popularne udogodnienia, jak choćby regulacja długości i szerokości ściegu, regulacja naprężenia nici i docisku stopki. Do pracy zawodowej przyda się też model z wolnym ramieniem, który zwiększy zakres możliwych do wykonania prac krawieckich.

Mechaniczne maszyny do szycia z pozycjonowaniem igły w sklepie SZYJ.PL

W sklepie SZYJ.PL znajdziesz mechaniczne maszyny do szycia z pozycjonowaniem igły dostarczane na rynek przez marki cieszące się dużą popularnością wśród zawodowych krawców oraz wśród pasjonatów. Stawiamy na sprawdzonych producentów mających doświadczenie w konstrukcji tego typu sprzętu. Wśród polecanych modeli z funkcją pozycjonowania igły znajduje się np. mechaniczna maszyna do szycia Husqvarna Emerald 118. Proponowane produkty są dostępne z kompletem akcesoriów, wśród których znajdziesz m.in. wymienne stopki pozwalające szyć zróżnicowane projekty, zestaw zapasowych igieł, szpulki, czy też praktyczne dodatki, jak walizka służąca jako pokrowiec, kabel zasilający, rozrusznik nożny, czy pełną instrukcję obsługi w języku polskim. Kupując maszynę, możesz liczyć na doradztwo i pomoc w wyborze odpowiedniego modelu.