Mata do tektyliów z silnym klejem do Brother ScanNcut SDX

CADXMATF12
Cena: 119.00 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Mata do cięcia tekstyliów do ploterów Brother SDX - 30 x 30 cm - CADXMATF12

Oryginalna mata do Brother dedykowana do cięcia tkanin, filcu. Charakteryzuje się silnymi właściwościami klejącymi, przeznaczona jest do ploterów tnących Brother ScanNCut SDX900, SDX1000, SDX1200, SDX1250, SDX2000, SDX2200, SDX2250. Mata Brother CADXMATF12 ma rozmiar 12×12 cali, czyli około 30,5×30,5 cm. Pozwoli na umieszczenie na niej i wycinanie w tkaninach, które nie posiadają podkładu. Klej na macie zapewni trwałe i pewne umiejscowienie tekstyliów aby nie przesunęły się podczas wycinania.

Silne przylepne właściwości powierzchni maty sprawiają, że mata do ploterów Brother jest produktem wielokrotnego zastosowania. Powierzchnia maty została tak wykonana, aby nie pozostawiać śladów na przyklejanych do niej materiałach, a jednocześnie szybko i łatwo odkleić wycięte już elementy. Matę trzeba wymienić w momencie utraty przez nią właściwości klejących. Czas, po którym to nastąpi jest zależny od rodzaju wycinanych tekstyliów i intensywności użytkowania plotera Brother SDX.

Warto dbać odpowiednio o matę, żeby przedłużyć jej żywotność. W tym celu należy:

  • zabezpieczać matę specjalną folią ochronną po skończeniu wycinania
  • oczyszczać matę z pozostałości elementów każdorazowo po wycinaniu
  • dostosowywać parametry cięcia w zależności od grubości ciętego materiału

Producent:
BROTHER
Typ produktu:
  • Mata do plotera
Pasuje do plotera:
  • BROTHER SDX