Nóż precyzyjny OLFA z zapasowymi ostrzami

OLFA AK-1
Cena: 31.99 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już w piątek

Złóż zamówienie w ciągu  14 godzin.

+
Do schowka  Porównaj 

Precyzyjny nóż modelarski OLFA AK-1 z 25 ostrzami

Mały, poręczny nóż do cięcia drobnych elementów, potocznie określany jako skalpel to idealne narzędzie dla modelarzy, plastyków i rękodzielników. Nożyk OLFA AK-1 wykonany jest z tworzywa sztucznego, a jego rękojeść wykończono mosiężnym uchwytem. Dobre wyważenie noża sprawia, że nożykiem pewnie leży w dłoni. Krótkie, bardzo ostre ostrze sprzyja precyzyjnemu prowadzeniu linii cięcia. To podstawowy model nożyka o kącie wierzchołkowym 32.8°.

W opakowaniu razem z nożem znajduje się pudełko z 25 zapasowymi ostrzami. Ułatwia to bezpieczne przechowywanie ostrzy, a dodatkowo oddzielna komora na zużyte ostrza rozwiązuje kłopot z wyrzucaniem tych niebezpiecznych, ostrych odpadów. Pamiętaj, by zarówno w trakcie używania noża OLFA, a także podczas wymiany ostrzy zachować ostrożność. Rewelacyjne ostrza wyprodukowane w Japonii są bardzo ostre.

Do noża należy stosować ostrza OLFA KB. Zalecamy stosowanie nożyka na specjalnej macie podkładowej, która zabezpieczy zarówno powierzchnię blatu jak i ochroni ostrze przed przedwczesnym stępieniem.

Nóż do prac modelarskich OLFA AK-1

Akcesoria do cięcia OLFA cenione są za bardzo wysoką jakość. Wszystkie produkty powstają nieprzerwanie od 1956 roku w Japonii i utrzymują wiodącą pozycję wśród ręcznych narzędzi tnących. Wieloletnie doświadczenie i innowacyjność firmy sprawiają, że dziś możemy cieszyć się z wielu praktycznych narzędzi, ułatwiających nam codzienną pracę. Jednym z takich narzędzi jest precyzyjny nożyk typu skalpel, dedykowany modelarzom i rękodzielnikom do prac wymagających zachowania szczególnej precyzji, podczas wycinania małych detali.

Producent:
OLFA
Typ produktu:
  • Nóż rękodzielniczy